Το τερπνόν μετά του ωφελιμου

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Μόλις διάβασα το θέμα συγχαρητήρια παιδιά , πραγματικά τρομερή ιδέα σίγουρα στην επόμενη θα είμαι κ εγώ εκεί!! Όσο για Καρδίτσα και για τα χωριά που αναφερθήκανε φανάρι κ κανάλια μπορώ να δώσω ότι πληροφορία θέλετε μια κ κατάγομαι από το φανάρι!!

Χίλια μπράβοοοοο!!! Και καλή διασκέδαση!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εγώ επέστρεψα λόγω υποχρεώσεων αλλά η χθεσινή ήταν μια παρεϊστικη-μουσική βραδιά που δεν θα ξεχαστεί εύκολα...
Μου θύμισε τις χειμερινές μοτοσυγκεντρώσεις στο Καράντερε τις εποχές που δεν υπήρχε πρόγραμμα και όλα κυλάγανε αναλόγως της διάθεσης του κόσμου.
Ο Δ. Μυστακίδης αλλά και υπόλοιπη παρέα βρεθήκανε σε τρελά κέφια και όρεξη...!!!:)
Έχασα και γω τον λογαριασμό απο τα έγχορδα που συμμετείχαν...!:D
Στην παρακάτω φωτό ο απίστευτος πατήρ Χαλάτσης κος Στέλιος ο οποίος δεν έβαζε :mooning: κάτω...!!!
Απο το κρασί στο τραγούδι,απο το τραγούδι στις φωτό και ξανά μανά απο την αρχή με την μόνιμη ατάκα προς τους υπόλοιπους:
"Σταματήστε να μιλάτε για μηχανάκια και δρόμους και τραγουδήστε" :ok:


Το ADVride.gr παντού!!!
Δια χειρός Πάνου @Pikinos κυριολεκτικά...!


Καί με βιολί!


Είχα κουβέντα με τον μικρό Χαλάτση κατά πόσον ο απέναντι κύριος με τον μπαγλαμά και την πράσινη μπλούζα μοιάζει με το Πουλί @Phoenix την εποχή που είχε ακόμη μούσι...:D
Σωσίας μιλάμε...:roflmao:








Η παρέα μας εξαιρετική με τον Πάνο @Pikinos τον Αλέξανδρο @achalatsis τον Χρήστο @Shogun τον κο Στέλιο και τον μικρό μου Φίλιππο!:)
Πάνο @Pikinos ενα μεγάλο ευχαριστώ για το ξεσήκωμα!!!;)
Καλή συνέχεια και σήμερα στο χωριό Ανατολή στην περιοχή της Όσσας!
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εγώ στα είπα ;)
Προλάβαινες το σημερινό άνετα και χθες τους πήρε το βράδυ!
Δεν ανεβαινα απο Εθνικες κομαντο μου...με τιποτα!
Το επομενο ομως δεν τη γλυτωνει!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δεν ανεβαινα απο Εθνικες κομαντο μου...με τιποτα!
γνωστό, σε καταλαβαίνω ... Κι εγώ τα ίδια!

Το επομενο ομως δεν τη γλυτωνει!

+1200!!!
Και φέτος ήθελα, αλλά πήγαν πολλά στραβά. Δεν πειράζει... Στην επόμενη.
Ως τότε ας χαρούμε με τη χαρά τους!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Με τον Μπαμπά Χαλάτση, κάναμε μια παρέα, πίναμε κανένα καφέ. Ωραίος τύπος. Είχε ένα cbf τότενες και ένα ποντήλατο ideal. Τον καινούργιο, δεν τέλω να τον βλέπω στα μάτια μου, είναι σίφουνας.
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Αυτή η βόλτα ηταν απο τις καλύτερες που έχω κάνει!
Ασφαλτος, χώμα, άφθονο ποτό και φαγητό ΣΥΝ ρεμπέτικα απο ανθρώπους με ταλέντο και μεράκι.
Σκέφτεστε τίποτα καλλύτερο?

Χάρηκα που ξαναείδα τον @thenos o katemis, ελπίζω την επόμενη φορά να φέρει και του δυο του γιους!
Ο πατήρ Χαλάτσης φοβερός άνθρωπος και φανατικός ακροατής Μυστακίδη, χάρηκα που ειδα σε βολτα πατέρα και γιο, αντε αντε να τον πιέσουμε να κάνει και προφίλ εδω! Ψήνω ήδη και τον δικό μου πατέρα να έρθει σε καμια κοντινή στη Χαλκίδα με τη Vespa . Θα είναι σίγουρα στην εκδρομή που σχεδιάζω στον Cavo D' Oro.:yew:
@achalatsis ....ασχολίαστο..
@Pikinos μπουζουξής φοβερός. συμπαθέστατο παιδί και αφορμή για ούζα στο μαγαζί του στα Αντίκυρα.
Και να καλωσορίσω τον @Ktmalx στην παρέα, εδω γινομαστε παρέα γιατί πάνω απ' ολα είμαστε άνθρωποι χωρίς κόμπλεξ και κυρίως με μεγάλες ανοχές στην πλάκα. Την άλλη φορά όμως θα τον στείλω να κοιμηθεί με το πουλί (@Phoenix ) να πάρει το βάπτισμα απο Dakaρίσιο μουστάκι :pointu:.

Τι κι αν τελικά έχαναν λάδια και τα 2 990 τις βόλτας...τα συμπληρώσαμε με κρασί!

Όταν επαναλάβει ο Μυστακίδης το event δεν θα επιτρέψω σε κανένα να μην έρθει.... ΤΕΛΟΣ!:dnl:

Σας ευχαριστώ όλους για τις μοναδικές αυτές εμπειρίες! :clp::prft:
Αντε και στις επόμενες, Οδοιπορικό 1821 σου ερχομαιιιιι :drt:
 
Top Bottom