Το τερπνόν μετά του ωφελιμου

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Ότι κι αν πω για τις εικόνες είναι λίγο!
Μπράβο σας Αλέξανδρε! Και του χρόνου!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ναι, τον βασανισα 5-6 φορες αλλα ειχε λασπη απο εκει που ερχομυον και δε μπορουσα να το σηκωσω :rage:
Κανε παιδια να δεις καλο....., θα λεει ο ανθρωπος:wacky::D
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Κανε παιδια να δεις καλο....., θα λεει ο ανθρωπος:wacky::D
Οτι ηταν να πει το ειπε οπως περνουσαμε εξω απο τα Τρικαλα που εχει τις ευθειες με τα φαναρια, που πηγαιναμε με τον shogun σουζα απο φαναρι σε φαναρι.
Μου ειχε παρει τα αυτια στην ενδοεπικοινωνια. Μετα απο κει το πηρε αποφαση και δεν ξανασχολιασε για ολη την εκδρομη :roflmao::roflmao::roflmao:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Οτι ηταν να πει το ειπε οπως περνουσαμε εξω απο τα Τρικαλα που εχει τις ευθειες με τα φαναρια, που πηγαιναμε με τον shogun σουζα απο φαναρι σε φαναρι.
Μου ειχε παρει τα αυτια στην ενδοεπικοινωνια. Μετα απο κει το πηρε αποφαση και δεν ξανασχολιασε για ολη την εκδρομη :roflmao::roflmao::roflmao:
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: κανονισε να στο κλειδωσει στην αποθηκη
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
:pointu:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετα και τις τρομερες φωτο που ειδαμε απο τον Χαλαση, καταλαβαμε πραγματικα τι εγινε εκει πανω και κατι παραπανω!
Στον πατερα δεν ειχε τακουνια, γιατι θα τον περναγε απο πανω....κατι διεκρινα στο ματι του μπαμπα:D
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

ilikeyourbike

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Monster 620
Υπεροχες φωτογραφιες.. ηδη μια απο αυτες πηρε θεση wallpaper στον υπολογιστη της δουλειας.. Υπαρχει η διαδρομη και κυριως τα χωματινα κομματια για gps;
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Υπεροχες φωτογραφιες.. ηδη μια απο αυτες πηρε θεση wallpaper στον υπολογιστη της δουλειας.. Υπαρχει η διαδρομη και κυριως τα χωματινα κομματια για gps;
Κάτι έχω, ναι. Θα τα ανεβάσω.
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Υπεροχες φωτογραφιες.. ηδη μια απο αυτες πηρε θεση wallpaper στον υπολογιστη της δουλειας.. Υπαρχει η διαδρομη και κυριως τα χωματινα κομματια για gps;


Η Καλυψώ και η Οίτη είναι από το GPS και σωστές.
Το Καρπενήσι - Ραγάζια το ανακατασκεύασα εν μερη από μνήμης και έχω μια αμφιβολία για το τελευταίο κομμάτι (E->F), το υπόλοιπο είναι σωστό.
 

Attachments

Top Bottom