Το AFRICA TWIN CLUB το VARADERO CLUB HELLAS η ΛΕ.Μ.Σ και οι Vstrom Greek Riders

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Το AFRICA TWIN CLUB το VARADERO CLUB HELLAS η ΛΕ.Μ.Σ και οι Vstrom Greek Riders ενώνονται για να προσφέρουν την αγάπη τους και να βοηθήσουν παιδιά που έχουν ανάγκη.
Την Κυριακή 22 Ιανουαρίου γεμίζουμε τις μπαγκαζιέρες μας με παιχνιδάκια που αφορούν ηλικίες, από νεογέννητα (2 μηνών) έως και παιδιά 5 χρονών, δηλαδή κουδουνίστρες λούτρινα ζωάκια κάποια επιτραπέζια και γενικά ότι παιχνιδάκι αφορά αυτές τις ηλικίες. Τα παιδάκια είναι 40 στο σύνολο και μας παρακάλεσαν απ το ίδρυμα να μην αγοράσουμε παιχνίδια με πολλά και αφαιρούμενα μικρά κομματάκια για να μην υπάρχει κίνδυνος κατάποσης ειδικά από τα βρέφη.
Δίνουμε ραντεβού στην Ιερά Μονή Πεντέλης στις 10:00 το πρωί για να πάμε στο αναρρωτήριο Πεντέλης (Πίκπα Πεντέλης) τέρμα Ιπποκράτους Πεντέλη Αττικής, για να τα μοιράσουμε σε ορφανά παιδάκια αφημένα από (γονείς) και σε κάποια παιδάκια με προβλήματα υγείας.
Καλούμε όλους τους φίλους μοτοσυκλετιστές και όλες τις λέσχες για να δείξουμε ότι ο μοτοσικλετιστής εκτός από (μηχανόβιος) είναι πάνω απ όλα ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!

http://www.africatwin.gr/Nemesis/viewtopic.php?t=4376&highlight=

:clp:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
εαν μπορειτε ,ειδικα εσεις που ειστε στην Αθηνα ,να πατε...
δωστε 5 - 10 ευρω και παρτε ενα παιγνιδακι...
η χαρα που θα παρετε να ειστε βεβαιοι οτι ειναι μεγαλυτερη απο την χαρα που θα δωσετε...
επειδη το εχω ξανακανει (αλλου ...σε αλλο ιδρυμα) σας προειδοποιω οτι η συναισθηματικη φορτιση αρκετες φορες ειναι μεγαλη...εαν νιωσετε οτι θα σας παρουν τα δακρυα ,βγειτε εξω και καντε το...
και οταν με το καλο ηρεμησετε να ειστε βεβαιοι οτι θα αισθανθειτε απιστευτα ομορφα....
και μην ξεχνατε...
αυτη η στιγμη χαρας που θα παρετε ,το δωρακι σας θα την δινει καθε μερα σε καποιο παιδι...



ελατε οπως γουσταρετε ...
:biker:μονοι
:2ob:διπλοι
:stm:τακουνατοι
:biker2:αξυριστοι
:drt:με στυλ
:ltg:μαλλιαδες
:ptl:γρηγοροι
:trt:αργοι



:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Πραγματικά πολυ καλη κινηση μπραβο σε όλους για την κινηση !! Δυστυχως δεν ειμαι στην Αθήνα αυτη την εβδομάδα για να μπορέσω να έρθω αν και το ηθελα παρα πολυ !! Ευχομαι να μαζευτεί πολύς κόσμος που θα βρίσκεται στην Αθήνα και μεσα απο εδω !! Αν παει κάποιος φιλος απο εδω να επικοινωνήσει μαζι μου ώστε να δωσει και κατι απο εμενα !:)
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Πραγματικά πολυ καλη κινηση μπραβο σε όλους για την κινηση !! Δυστυχως δεν ειμαι στην Αθήνα αυτη την εβδομάδα για να μπορέσω να έρθω αν και το ηθελα παρα πολυ !! Ευχομαι να μαζευτεί πολύς κόσμος που θα βρίσκεται στην Αθήνα και μεσα απο εδω !! Αν παει κάποιος φιλος απο εδω να επικοινωνήσει μαζι μου ώστε να δωσει και κατι απο εμενα !:)
ηλια εαν εισαι αστρος μπορεις να φερεις οτι θελεις σε εμενα στο ναυπλιο...
επειδη θα παω εχω ηδη ξεκινησει και μαζευω και απο αλλους ....
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ηλια εαν εισαι αστρος μπορεις να φερεις οτι θελεις σε εμενα στο ναυπλιο...
επειδη θα παω εχω ηδη ξεκινησει και μαζευω και απο αλλους ....
Ναι εδω ειμαι τι ωρα θα φύγεις για Αθήνα;;; μπορω αυριο δλδ κάποια στιγμή;!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το AFRICA TWIN CLUB το VARADERO CLUB HELLAS η ΛΕ.Μ.Σ και οι Vstrom Greek Riders ενώνονται για να προσφέρουν την αγάπη τους και να βοηθήσουν παιδιά που έχουν ανάγκη.
Την Κυριακή 22 Ιανουαρίου γεμίζουμε τις μπαγκαζιέρες μας με παιχνιδάκια που αφορούν ηλικίες, από νεογέννητα (2 μηνών) έως και παιδιά 5 χρονών, δηλαδή κουδουνίστρες λούτρινα ζωάκια κάποια επιτραπέζια και γενικά ότι παιχνιδάκι αφορά αυτές τις ηλικίες. Τα παιδάκια είναι 40 στο σύνολο και μας παρακάλεσαν απ το ίδρυμα να μην αγοράσουμε παιχνίδια με πολλά και αφαιρούμενα μικρά κομματάκια για να μην υπάρχει κίνδυνος κατάποσης ειδικά από τα βρέφη.
Δίνουμε ραντεβού στην Ιερά Μονή Πεντέλης στις 10:00 το πρωί για να πάμε στο αναρρωτήριο Πεντέλης (Πίκπα Πεντέλης) τέρμα Ιπποκράτους Πεντέλη Αττικής, για να τα μοιράσουμε σε ορφανά παιδάκια αφημένα από (γονείς) και σε κάποια παιδάκια με προβλήματα υγείας.
Καλούμε όλους τους φίλους μοτοσυκλετιστές και όλες τις λέσχες για να δείξουμε ότι ο μοτοσικλετιστής εκτός από (μηχανόβιος) είναι πάνω απ όλα ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!

http://www.africatwin.gr/Nemesis/viewtopic.php?t=4376&highlight=

:clp:
Μπράβο σε όλους...!!!:brv:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
... Αν παει κάποιος φιλος απο εδω να επικοινωνήσει μαζι μου ώστε να δωσει και κατι απο εμενα !:)
Παααλι σκεφτεσαι να το δωσεις κι αυτο το ΚΤΜ;Τι θα γινει με σενα...:waiting:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Τετοιες κινησεις Γιωργο,οπως αυτη που ξεκινατε για τα παιδακια,δειχνουν οτι παρα τις δυσκολιες και τα στριμωγματα,δεν εχουμε χασει την ανθρωπια μας...παραμενουμε Ανθρωποι και Ελληνες :friendship:
 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
εαν μπορειτε ,ειδικα εσεις που ειστε στην Αθηνα ,να πατε...
δωστε 5 - 10 ευρω και παρτε ενα παιγνιδακι...
η χαρα που θα παρετε να ειστε βεβαιοι οτι ειναι μεγαλυτερη απο την χαρα που θα δωσετε...
επειδη το εχω ξανακανει (αλλου ...σε αλλο ιδρυμα) σας προειδοποιω οτι η συναισθηματικη φορτιση αρκετες φορες ειναι μεγαλη...εαν νιωσετε οτι θα σας παρουν τα δακρυα ,βγειτε εξω και καντε το...
και οταν με το καλο ηρεμησετε να ειστε βεβαιοι οτι θα αισθανθειτε απιστευτα ομορφα....
και μην ξεχνατε...
αυτη η στιγμη χαρας που θα παρετε ,το δωρακι σας θα την δινει καθε μερα σε καποιο παιδι...



ελατε οπως γουσταρετε ...
:biker:μονοι
:2ob:διπλοι
:stm:τακουνατοι
:biker2:αξυριστοι
:drt:με στυλ
:ltg:μαλλιαδες
:ptl:γρηγοροι
:trt:αργοι



:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
Γιωργο προπερσυ....παλι στο πικπα πεντελης.

Μια κουκλιτσα με πηρε απο το χερι.

"Ελα να σου δειξω το δωματιο μου"

Σφιξημο καρδιας,μπερδεμενα και ατελειωτα συναισθηματα.δακρυα σε ολη την επιστροφη για σπιτι...


Περσυ σε ιδρυμα του πειραια...

Ο μικρος δεν κατεβαινε απο πανω ...αφρικανος απο κουνια!!!

Παντου χαμογελα...



Στάλθηκε από το iQ1010w μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Κοιμόμουν φιιλεεεεεεε !! Ήμουνα κομματια !!! Θα σε παρω
οκ ηλια...
εχω ξαμολυθει τριγυρω και μαζευω απο οπου μπορω...
τα λεμε οποτε θες...
εαν παρεις τηλ.και δεν μιλησουμε μαζι , συννενοησου με την γυναικα μου ή την κορη μου...
ειναι ενημερες...
ευχαριστουμε πολυ ηλια!!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Γιωργο προπερσυ....παλι στο πικπα πεντελης.

Μια κουκλιτσα με πηρε απο το χερι.

"Ελα να σου δειξω το δωματιο μου"

Σφιξημο καρδιας,μπερδεμενα και ατελειωτα συναισθηματα.δακρυα σε ολη την επιστροφη για σπιτι...


Περσυ σε ιδρυμα του πειραια...

Ο μικρος δεν κατεβαινε απο πανω ...αφρικανος απο κουνια!!!

Παντου χαμογελα...



Στάλθηκε από το iQ1010w μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
φετος θα εχουμε μεγαλυτερη επιτυχια !!!!:yew::yew::yew:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom