Τραβελι εντουρο - Παρνωνας 2018...the off road story

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
@ilai Λιάκο ευχαριστούμε πολύ φιλαράκι! Και του χρόνου!








Και μια αφιερωμένη στον @#skliros_kariolis (geez996)

 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Kαλο μηνα φιλαρακια! περασαμε ομορφα ! ευχαριστουμε @ilai που μας ξεναγησες στα ομορφα μερη σου! :inlove:

Εχω παθει εξαρτηση με την παρεα σας ( σαν το παπαγαλο μου , που μου κολλαει στην μουρη:D)

Ευχαριστω τον χρυσο κουνελι - τρελο τιμονι - εεεε συγνωμη @#skliros_kariolis (geez996) ηθελα να πω ! για το ωραιο χιουμορ!

και ολα τα παιδια για την παρεα! δεν θα ξαναερθω μαζι σας γιατι δεν ειστε ΠΟΛΥ αντρες ,και δεν καναμε καθολου χωμα:rolleyes:

Ευχαριστω επισης τον @giannis1070 που με συνοδεψε στον γυρισμο!

καθως και τον φιλο @mAthosalas που μου ζηταει 30Ε για καθε φωτογραφια !



Υ.Γ. το μουστακι του @Phoenix ηταν πιο ωραιο απο την πρηγουμενη βολτα:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στην βαση μου και εγω, μετα απο 250 χλμ χωματινες διαδρομες και 650 συνολικα χλμ !
Ευχαριστω και εγω τον λαδια @ilai :D....για την φιλοξενια στα μερη του, τον δασικο @forester για την βοηθεια του και την υπομονη του στο σκουπισμα και γενικως ολη την παρεα!
Να ευχαριστησω και τον @mAthosalas .....που σταματουσε και φωτογραφιζε την ομαδα:photo:
Το νεο ειναι οτι δεν ειχαμε κανενα απροοπτο με τα πορτοκαλι...:yes:

Και θα ηθελα να ειχαμε κανα-δυο δυσκολα κομματια, ADVride στυλ.....αλλα τεσπα :p

Φωτο ....αργοτερα
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Παιδες σας ευχαριστω πολυ που για αλλη μια χρονια με τιμησατε με την παρουσια σας και βολταραμε μαζι στον Παρνωνα!!! Η παρεα του advride ειναι μοναδικη και ασταμάτητη!! Τα 250 περιπου χωματινα χιλιομετρα συν καποια ασφαλτινα νομιζω αποζημιωσαν ολους οσους παρευρέθησαν φετος!!! Respect σε ολους που καταφεραν σημερα και ανεβηκαν ενα ρεμα μα τι ρεμα!! Μακαρι να εχει αποτυπωθεί η δυσκολια μεσω καποιων βιντεο που εχουν βγαλει τα παιδια ωστε να παρετε μια γευση. Το σημαντικότερο ειναι οτι δεν υπηρξε καμια πτωση σοβαρη , καμια βλαβη , κανενα απροοπτο γενικοτερα και ολα πηγαν κατευχην . Και θα τολμισω να πω οτι στο 95% τηρήθηκε το περιμενω στις διασταυρωσεις το πισω μου και μετα φευγω. Μπραβο σε ολους μας για το υπεροχο ΣαββατοΚυριακο που περασαμε και με το καλο να ερθουν τα επομενα!!! Ραντεβου του χρονου και ανεβαστε υλικο η φωτορεπορτερ κατα ριπας :)
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Και εσείς και τα παιδιά από βόρεια μας μαμησατε την ψυχολογία,εχουμε και οικογενειακες υποχρεώσεις βρεεεε, ilai μπράβο για την οργάνωση κάθε φορά ακούω τα καλύτερά.:l2:και μπραβο σε ολους τους συμμετέχοντες
 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Πολύ όμορφη βόλτα με πολύ καλές χωμάτινες διαδρομές και μια απίστευτη παρέα.
Χάρηκα πολύ που γνώρισα κάποιους ανθρώπους από κοντά, τα είπαμε και γράψαμε κάποια χιλιόμετρα παρέα. Εύχομαι να ξαναβρεθούμε από κοντά σύντομα.

Άλλο ένα μπράβο στον Ηλία για όλα αυτά που φρόντισε για εμάς πριν από εμάς αλλά και τον σχεδιασμό της διαδρομής.


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Και εσείς και τα παιδιά από βόρεια μας μαμησατε την ψυχολογία,εχουμε και οικογενειακες υποχρεώσεις βρεεεε, ilai μπράβο για την οργάνωση κάθε φορά ακούω τα καλύτερά.:l2:και μπραβο σε ολους τους συμμετέχοντες
Γιαννη μου μην νομιζεις οτι κανω κατι ιδιαιτερο !!! Στην τυχη τους παω σαν το πουλι απλα ειμαι τυχερος και δεν χανομαστε :laugh::laugh:
Σε περιμενουμε του χρονου με το καλο οπως και οσους δεν τα καταφεραν φετος να ερθουν. Η φετινη ηταν η 4η συνεχόμενη "επισημη" και τολμω να πω οτι ηταν η "καλυτερη" απο τις προηγουμενες τρεις. Του χρονου να ειμαστε καλα θα γινει ακομα καλυτερη:) και θα μπει και κανα δυσκολο κομματι γιατι ολο φλαταδουρες τους παω;)
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Γιαννη μου μην νομιζεις οτι κανω κατι ιδιαιτερο !!! Στην τυχη τους παω σαν το πουλι απλα ειμαι τυχερος και δεν χανομαστε :laugh::laugh:
Σε περιμενουμε του χρονου με το καλο οπως και οσους δεν τα καταφεραν φετος να ερθουν. Η φετινη ηταν η 4η συνεχόμενη "επισημη" και τολμω να πω οτι ηταν η "καλυτερη" απο τις προηγουμενες τρεις. Του χρονου να ειμαστε καλα θα γινει ακομα καλυτερη:) και θα μπει και κανα δυσκολο κομματι γιατι ολο φλαταδουρες τους παω;)
Εχεις το καλύτερο δάσκαλο για τέτοιου είδους οργάνωση
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Να πω και εγω με την σειρά μου ενα μεγαλο μπράβο στον Ηλια και σε όποιον άλλον ασχολήθηκε για να γίνει η βολτα!! το μέρος πανέμορφο η βόλτα στο βουνο φοβερή!! άρεσε και στο μηχανάκι μου πολυ, τόσο που δεν με άφηνε να κόψω στις στροφές χαχα ξέρουν μερικοί!! Χάρηκα που είδα φιλους απο το advride και που γνώρισα καινούργιους! Με τις φωτο δεν το εχω πολυ εγω γιαυτό βαράτε εσείς να έχουμε αναμνήσεις!
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ στον @ilai για το εκπληκτικό Σαββατοκυριακο και στα παιδιά που έβαλαν την παρέα τα γέλια και το κέφι.
Ενα μπράβο σε όλους που, ο καθένας με τον τρόπο του, βοηθήσαν τους άλλους να περάσουν τέλεια.
Εκπληκτικά μέρη που θα τα ξαναδούμε σίγουρα και του χρόνου.
Εκπληκτική χλωρίδα αλλά και πανίδα. Χαρακτηριστικο παράδειγμα της οποίας βλέπουμε απο κάτω.
Το είδος Εντουριους-Βλαμενιους..... σε εποχή ζευγαρωματος...
Το οποίο βρίσκει το ταίρι του....
Μια υπέροχη στιγμή της φύσης του Παρνωνα...


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Το 1ο λέγεται στύσιμο και το 2ο μην πω πως λέγεται......παραμ παραμ κολίές.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Α είχε κ τέτοια το βουνό?????
Καλέ εσείς περάσατε χάρμα!!!!:ll:





Ωραίοι παίδες :l2:
 
Τελευταία επεξεργασία:

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Είστε ωραίοι!! Βόλταρα από ότι φαίνεται στις φώτο!!! Δώστε και άλλο!!! :friendship:

Τις κάνετε και εσείς τις αγκαλίτσες σας στα λιβάδια!!;):p:D
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Καλημερααααα

Τι βολταρα ηταν αυτη.

2-3 φωτο εχω. Μια στο ηλιακο ρολοι και μια στο μονοπατι σπεσιαλ του Ηλια...


.... εκει που "έκοψε το γαλα"


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom