Τραβελι εντουρο - Παρνωνας 2018...the off road story

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ο Μάθος κατα γνωστά κέντησε φωτογραφικά ακόμα μια φορά ;)
Έκανε τη βρωμοδουλειά του μπαλαντέρ-φωτογράφου που τόσο του αρέσει , κι ευτυχώς....
Ναι αυτο...καραγουσταρω το τρεξε στησε προλαβε και ματατρεξε περνα βρες φωτογραφισε...και οδηγικα το χαιρομαι και φωτογραφικα :friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Aμα η παρεα και η βολτα με εμπνεει..το αποτελεσμα ειναι σχεον εγγυημενο...τοσο Φωτογραφικα οσο και σε "ανασες"...σας ευχαριστω για τα καλα λογια :friendship:
Ωραίος Μαθο!!!!:ok:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ναι αυτο...καραγουσταρω το τρεξε στησε προλαβε και ματατρεξε περνα βρες φωτογραφισε...και οδηγικα το χαιρομαι και φωτογραφικα :friendship:
Το τρεξε μπρος και κατσε πισω και ματαξανα μπροστα, ειναι ωραιο. Το αλλο με το βγαλε κρανος, βγαλε μηχανη και μετα ξανα βαλτα ολα...., αυτο ρε φιλε σου βγαζω το καπελο. Εγω τρελαινομαι:D:D
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εκτος απο Μαθουσαλας των μηχανων, νομιζω εισαι και Μαθουσαλας της φωτογραφίας και αφηγησης.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μαθουσαλας μαθουσαλας μαθουσαλας μαθουσαλας μαθουσαλας ¡!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εισαι πολυ ωραιος εισαι πολυ ωραιος. !!!!!!! Ειμαι ενθουσιασμενος με την παρτη σου:yew:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μαθουσαλας μαθουσαλας μαθουσαλας μαθουσαλας μαθουσαλας ¡!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εισαι πολυ ωραιος εισαι πολυ ωραιος. !!!!!!! Ειμαι ενθουσιασμενος με την παρτη σου:yew:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
να τα μααααςςςς..........:D:D:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μαθουσαλας μαθουσαλας μαθουσαλας μαθουσαλας μαθουσαλας ¡!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εισαι πολυ ωραιος εισαι πολυ ωραιος. !!!!!!! Ειμαι ενθουσιασμενος με την παρτη σου:yew:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κι εσύ Γιαννάκη???:eek::eek::eek:
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Πολύ και ωραίο φωτογραφικό υλικό!
Γειά στα χέρια σας!!!
Ήθελα πολύ να έρθω αλλά δυστυχως μπόρεσα να φτάσω μόνο μέχρι την Αθήνα...
Ζηλεύω αφάνταστα που έχασα τέτοια ωραία βόλτα!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ήθελα πολύ να έρθω αλλά δυστυχως μπόρεσα να φτάσω μόνο μέχρι την Αθήνα...
Σε είπα, να έρθω να σε πάρω με το εργαλείο, να σε φορτώσω, να ξεφύγω κ εγώ, αλλά δεν απάντησες χαχαχαχα
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black


Το ρέμα-δασικός δρόμος, της 1ης μέρας.
Εκεί που σταματήσαμε, γυρίσαμε κιόλας. Μόνο το 990 του Νίκου και ο Θέμης με την άφρικα πρόλαβαν και πέρασαν. Εκεί κρέμασε κι ο Στέργιος το 640 στολίδι σ' ένα έλατο:laugh:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black



παρακάμπτοντας το ρεματάκι, φτάσαμε στο ορολίβαδο με τις παπρούνες και πιο κάτω συναντήσαμε και τσι άλλες (άλλοι ανέβηκαν απ το ρέμα, άλλοι είχαν γυρίσει πιο πριν κι ήταν μπροστά μας. πέρασαν μάλιστα οι τύποι από το λιβάδι αέρα, ούτε στάθηκαν για φώτο, κόρναρα, φώναζα, τπτ:laugh: )
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Δεν προλαβα να τα διαβασω ολα και ουτε να δω τα βιδεα αλλα καταλαβαινω οτι περασατε σουπερ και ευτυχως γυρισατε ολοι πισω χωρις δυσαρεστα απροοπτα
Μπορει εγω να μην πολυγουσταρω τοσο πολυκοσμια στις βολτες αλλα κρινοντας εκ του αποτελεσματος φαινεται οτι οσοι βρεθηκατε αυτο το διημερο στον Παρνωνα το καταευχαριστηθηκατε ...Και καλα κανατε, και αντε και στις επομενες να το ευχαριστηθειτε ακομα περισσοτερο :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
κι ένα ακόμα βιδεάκι...
πολλά περάσματα πολλών από ένα ποταμάκι, κάποιοι κοπανατζήδες..., και 2 τούμπες - η μία live:D - η δική μου:laugh:
άντε να δείτε και το τρίμαυρο ξάπλα μία φορά, έστω και για 5'':D


 
Top Bottom