Τυνησία....σε έναν άλλο κόσμο!

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Γεια σου ρε Γιανναρα παιχταρα!! :friendship::friendship:
Πολύ όμορφες εικόνες, σε έναν τόπο αρκετά διαφορετικο από ότι έχουμε συνηθίσει.
Και σε διαφορετικούς ανθρώπους όπως φάνηκε επίσης.
Εδώ να πω κατι εγω για τον Γιάννη.
Ο Γιάννης καβαλάει μηχανάκι 3-4 χρόνια μετά από προτροπή κοινού μας φίλου και αφότου γνωριστήκαμε,και δική μου παρότρυνση, καθώς του άρεσε η φύση,το βουνό,η κατασκήνωση κλπ.
Από τότε, άρχισε να ταξιδεύει και να βολταρει εντός και εκτός και να μας κάνει να ζηλεύουμε,με την καλή έννοια!
Φίλε,να είσαι πάντα καλά!!!
 

John Garlic

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1200GS 2012 Triple Black
Γεια σου ρε Γιανναρα παιχταρα!! :friendship::friendship:
Πολύ όμορφες εικόνες, σε έναν τόπο αρκετά διαφορετικο από ότι έχουμε συνηθίσει.
Και σε διαφορετικούς ανθρώπους όπως φάνηκε επίσης.
Εδώ να πω κατι εγω για τον Γιάννη.
Ο Γιάννης καβαλάει μηχανάκι 3-4 χρόνια μετά από προτροπή κοινού μας φίλου και αφότου γνωριστήκαμε,και δική μου παρότρυνση, καθώς του άρεσε η φύση,το βουνό,η κατασκήνωση κλπ.
Από τότε, άρχισε να ταξιδεύει και να βολταρει εντός και εκτός και να μας κάνει να ζηλεύουμε,με την καλή έννοια!
Φίλε,να είσαι πάντα καλά!!!
Αχ σατανά εσύ! :D Και δική σου παρότρυνση εδώ ο χώρος του forum! :hlb:
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Επική ταξιδάρα από εκείνα που διαβάζαμε παλιά, τα καλά ....
να στε γεροί να ταξιδεύετε και να μας ταξιδεύετε!!!

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

John Garlic

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1200GS 2012 Triple Black
Επική ταξιδάρα από εκείνα που διαβάζαμε παλιά, τα καλά ....
να στε γεροί να ταξιδεύετε και να μας ταξιδεύετε!!!

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σε ευχαριστώ πολύ, να είμαστε όλοι καλά να ταξιδεύουμε να γεμίζουμε εικόνες και εμπειρίες!! :ok:
 

John Garlic

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1200GS 2012 Triple Black
Γιάννη ....σου είναι εύκολο να βάλεις την διαδρομή και κάποιο κόστος στο περίπου?
Χαίρεται και πάλι, το έβαλα ακριβώς στο τέλος του ταξιδιωτικού που έγραψα αλλά το στέλνω κι εδώ.
Πληροφοριακά το ταξίδι κόστισε περίπου 1.500€ με όλα μέσα όλα τα καράβια τα ξενοδοχεία βενζίνες φαγητά όλα!
Η διαδρομή μας σαν κύκλος που κάναμε ήταν πάνω κάτω αυτή:
Tunis - Bizerte - Cap Angela - Rommel Pass - Kairouan - Chebika Oasis - Mos Espa - Tozeur - Chott el Djerib - Douz - Ksar Ghilane Sahara desert - Matmata - Gabes - Sfax - Monastir - Hammamet - Tunis.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Χαίρεται και πάλι, το έβαλα ακριβώς στο τέλος του ταξιδιωτικού που έγραψα αλλά το στέλνω κι εδώ.
Πληροφοριακά το ταξίδι κόστισε περίπου 1.500€ με όλα μέσα όλα τα καράβια τα ξενοδοχεία βενζίνες φαγητά όλα!
Η διαδρομή μας σαν κύκλος που κάναμε ήταν πάνω κάτω αυτή:
Tunis - Bizerte - Cap Angela - Rommel Pass - Kairouan - Chebika Oasis - Mos Espa - Tozeur - Chott el Djerib - Douz - Ksar Ghilane Sahara desert - Matmata - Gabes - Sfax - Monastir - Hammamet - Tunis.
Ρε άσε τώρα τα colmar και τα Στρασβούργα που γυρνάς αυτές τις μέρες και βάλε ένα χάρτη που βαριέσαι.
Λες και έχει τίποτα ωραίο να δεις εκεί και δεν έχεις χρόνο!! :ha:p:p
 

Dimisgs

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1200GS 2009
Μου άρεσε όλο το ταξίδι...η περιγραφή.. αλλά πιο πολύ μου άρεσε.. τό" κούρασα"που έγραψες στο τέλος... μακάρι όλοι όσοι ήμαστε σε φόρουμ και διαβάζουμε ταξίδια άλλων κάποτε να "κουράσουμε" και εμείς.. εύχομαι να έρθει γρήγορα το επόμενο
 

John Garlic

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1200GS 2012 Triple Black
Μου άρεσε όλο το ταξίδι...η περιγραφή.. αλλά πιο πολύ μου άρεσε.. τό" κούρασα"που έγραψες στο τέλος... μακάρι όλοι όσοι ήμαστε σε φόρουμ και διαβάζουμε ταξίδια άλλων κάποτε να "κουράσουμε" και εμείς.. εύχομαι να έρθει γρήγορα το επόμενο
Σε ευχαριστώ πολύ αλήθεια! Να είσαι καλά! Εύχομαι να επιστρέψω και με άλλο ταξίδι να περιγράψω όπως και όλοι μας εύχομαι! :ok:
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Απίστευτο ! ! ! ! Ευχαριστούμε για την ανταπόκριση...............είναι περίπου σα να ταξιδεύεις και εσύ............!!!! Μπράβο!
 

John Garlic

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1200GS 2012 Triple Black
Απίστευτο ! ! ! ! Ευχαριστούμε για την ανταπόκριση...............είναι περίπου σα να ταξιδεύεις και εσύ............!!!! Μπράβο!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! :happy::friendship:
 
Top Bottom