Υμηττάδα - Κερατιάδα - Σουνιάδα 2 /2

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ραντεβού στα Everest στην κεντρική πλατεία της Αργυρούπολης.

Θα ξεκινήσουμε στις 9 οπότε κάντε τα κουμάντα σας για το πρωινό καφεδάκι.

1ο κομμάτι
Θα μπούμε χώμα από Άνω Γλυφάδα, θα περάσουμε από Άη Γιάννη κυνηγό, και θα συνεχίσουμε χωμάτινα ως την Βάρης Κορωπίου.

2ο κομμάτι
Κλασσικό διαδικαστικό (άσφαλτο + χώμα)

3ο κομμάτι
Παιχνίδι στο Οβρυόκαστρο Κερατέας που δεν έχουμε ξαναπεράσει από εκεί με ον οφ (εδώ τα μεγάλα θα ζοριστούν σε 2 σημεία, ένα ανηφορικό και ένα κατηφορικό αλλά με αλληλοβοήθεια θα βγούμε).

4ο κομμάτι
Παιχνίδι στις αντιπυρικές της Ποσειδωνίας, στα Λεγραινά και στάση για καφέ και βενζίνη στον Άγιο Κωνσταντίνο.

5ο κομμάτι
Επιστροφή Ανάβυσσο από το Πυργάκι.

6o κομμάτι
Άσφαλτο ως την Βάρης Κορωπίου και νυχτερινή διάσχιση Υμηττού από άλλο σημείο. Από την κορυφή οι βόρειοι θα πάνε δεξιά προς Καλοπούλα και οι νότιοι προς Αργυρούπολη.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μέσα με τα μπούνιααααααα!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Στις 5 βόλτες το μήνα... Δώρο ένα διαζυγιο :ll:
Μέσα... Γιατί μετά από 30 χρόνια που την έχω με χρειαζεται
Σου έχει βγάλει τίποτα ζημιές?

Εμένα τίποτα, μόνο στην αρχή λίγο μετά τον γάμο, αλλά ήταν στην εγγύηση ακόμα.

Μόνο καμμιά φορά όταν ακούει για μηχανές βγάζει αφρούς από το στόμα. Λες να έχει κάψει φλάντζα? :fun
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σου έχει βγάλει τίποτα ζημιές?

Εμένα τίποτα, μόνο στην αρχή λίγο μετά τον γάμο, αλλά ήταν στην εγγύηση ακόμα.

Μόνο καμμιά φορά όταν ακούει για μηχανές βγάζει αφρούς από το στόμα. Λες να έχει κάψει φλάντζα? :fun
Έχει περάσει όλες τις ανακλήσεις και τις δοκιμασίες που έπρεπε... Ακόμα και τους αφρούς έχει σταματήσει φαντάσου.
Η παντόφλα όμως είναι πάντα εκεί... Οπλισμένη!
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Καλά αυτά δεν τα ρωτάνε καν!!! Μέσα και εγώ! Αν κατάλαβα καλά μιλάμε για 2 Φεβρουαρίου Κυριακή έτσι?
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μεχρι την πρωτη σταση για βενζινη ποσα χιλιομετρα ειναι;;; επισης γουρουνα χωραει στο δυσκολο κομματι;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ρε συ Κωστα έχουμε σπίτι, παιδιά, υποχρεώσεις, πεθερές....

Δε ξέρω, δηλαδή πραγματικά δε ξέρω είναι πολύ δύσκολο να αποφασισω....



















Νταξει πλάκα κάνω μέσα εννοείται..!!! Τι θα κάνει θα φωνάξει την άστυνομια?!! Έχομε ανάγκες κυρία μου!
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Ρε συ Κωστα έχουμε σπίτι, παιδιά, υποχρεώσεις, πεθερές....

Δε ξέρω, δηλαδή πραγματικά δε ξέρω είναι πολύ δύσκολο να αποφασισω....



















Νταξει πλάκα κάνω μέσα εννοείται..!!! Τι θα κάνει θα φωνάξει την άστυνομια?!! Έχομε ανάγκες κυρία μου!
Mονο σας παρακαλω εκ μερους του Βαγγελη να γινουν και οι αναλογες στασεις για φωτογραφιες γιατι στην τελευταια βολτα προς τα εκει δεν καταφερε να βγαλει αρκετες
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μεχρι την πρωτη σταση για βενζινη ποσα χιλιομετρα ειναι;;; επισης γουρουνα χωραει στο δυσκολο κομματι;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μέχρι τον Άγιο Κωνσταντίνο θα κάνουμε καμμία 80ρια km αλλά είναι η φύση της βόλτας τέτοια που δεν μπορώ να υπολογίσω με ακρίβεια.

Με τη γουρούνα θα υπάρχει θεμα, υπάρχουν στην Λαυρεωτική αρκετά μονοπάτια που θα περάσουμε. Ως εκεί δεν θα υπάρχει πρόβλημα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ρε συ Κωστα έχουμε σπίτι, παιδιά, υποχρεώσεις, πεθερές....

Δε ξέρω, δηλαδή πραγματικά δε ξέρω είναι πολύ δύσκολο να αποφασισω....



















Νταξει πλάκα κάνω μέσα εννοείται..!!! Τι θα κάνει θα φωνάξει την άστυνομια?!! Έχομε ανάγκες κυρία μου!
Είναι η εποχή μας τώρα, βροχή, κρύο, λάσπη, πρασινάδα πρέπει να δείξει κατανόηση.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Είναι η εποχή μας τώρα, βροχή, κρύο, λάσπη, πρασινάδα πρέπει να δείξει κατανόηση.
Έτσι πές τα.. Και λίγο Απρίλιο Μάιο και Ιούνιο που έχει στρώσει λίγο ο καιρός να κάνουμε και καμιά ασφαλτάδα ΑΛΛΑ ΙΟΥΛΙΟ_ΑΥΓΟΥΣΤΟ κύριος θα είμαι, δε πάω πουθενά! (σιγά μη πάω με τόση ζέστη!) Σεπτέμβριο όμως πάλι... :yew:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Άμα έρθουν πολλοί με μεγάλα θα αποφύγω κάποια κομμάτια για να πιάσουμε ρυθμό και να μην καθυστερούμε.

Και τώρα ευχές για να βρέξει ή να χιονίσει στην περιοχή.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom