Υμηττάδα - Κερατιάδα - Σουνιάδα 2 /2

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλή βόλτα παίδες...!:drt:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Το λοιπόν επεράσαμε καταπληκτικά , κόσμος τι να λέμε τώρα η βόλτα τεράστια επιτυχία
και το καταλαβαίνεις όταν κατεβαίνεις ένα κομμάτι και βλέπεις κάποιον άλλο να ανεβαίνει
προς την αντίθετη μεριά. Εγώ έμεινα με τις γουρούνες γιατί
α) οι τύποι είναι τρελλοκομεία
β) την άκουσα από το λάδι μείξης του άσπρου Yamaha
γ) χάσαμε τους μπροστινούς.
Πάντως και τοPARIS-DAKAR έτσι ξεκίνησε.
Την επόμενη φορά θα έχουμε και φορτηγά άντε σύντομα Κωστή.
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Εγώ δυστυχώς σας εχασα σε κατι διασταυρώσεις κάπου πάνω απο το Λαύριο γύρω στις 12:00 και πήρα μόνος μου τον δρόμο της επιστροφής
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κερατιαδα its done.... :/..... Επιστροφη σπιτι και για μας.... Και μεις σας χασαμε στον αγιο κωνσταντινο... Ανεβαστε κανα gpx να συγκρινω με το δικο μου...


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εντυπώσεις και βίδεο (σιγά μην σταματούσαμε για φώτο).. Όταν ανοίξει το στορυ ο κωστης kordix
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Μέχρι να αρχίσουν να έρχονται φώτο και βίντεο να πω και εγώ από την μεριά μου λίγα λόγια.

Πρώτα από όλα ξέρουμε όλοι ότι ο Κωστής κάνει πάντα τις καλύτερες βόλτες για αυτό άλλωστε και μαζεύτηκε και τόσος κόσμος.

Ξέρουμε επίσης ότι σχεδόν πάντα θυσιάζει την δικιά του διασκέδαση για να μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι και να μην μένει κάνεις πίσω η ακόμα και να χαθεί.
Έτσι έγινε και σήμερα. Σε γενικές γραμμές δεν χάθηκε απολύτως σχεδόν κανείς και αρκετές φορές γύρισε ο ίδιος πίσω για να μας μαζέψει.

Ίσως να έπρεπε να είμαστε 2-3 τουλάχιστον που να ξέρουμε την διαδρομή και να είμαστε σε γκρουπ έτσι ώστε να ξερουμε που πάμε.
Ομως όπως ξέρουμε όλοι ο Κωστής δεν έχει στάνταρτ διαδρομές και πάντα τις εναλλασει ανάλογα τον κόσμο επομένως είναι σχεδόν αδύνατο.

Η βόλτα ήταν φανταστική σαν διαδρομή αλλά δυστυχώς είναι δύσκολο 20+ άτομα να πιάσουν ρυθμό όλοι μαζί. Και σήμερα πάθαμε ακριβώς αυτό.
Χάναμε ακόμα και τον μπροστινό μας γιατί η ψαλίδα άνοιγε συνέχεια επομένως γινόντουσαν ανεξάρτητα γκρουπ που αν έστριβε ένας λάθος φεύγαμε όλοι μαζί.

Οπως και να χει ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Κωστή για την υπομονή του και που βγήκε μια βόλτα χωρίς να χτυπήσει κάνεις μας.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Εγώ ρε παιδιά δεν καταλαβαίνω πως πάει κάποιος σε βόλτα, και μάλιστα χωμάτινη, χωρίς να δηλώσει. Και άντε να είναι ένας δυο, εδώ απ' ότι λέτε παραλίγο θα ήταν περισσότεροι οι αδήλωτοι από τους άλλους :laugh:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εντυπώσεις... Καντήλια, ευχές κλπ ομορφιες

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom