Υμηττάδα - Κερατιάδα - Σουνιάδα 2 /2

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Άμα έρθουν πολλοί με μεγάλα θα αποφύγω κάποια κομμάτια για να πιάσουμε ρυθμό και να μην καθυστερούμε.

Και τώρα ευχές για να βρέξει ή να χιονίσει στην περιοχή.
Ωχ την βλεπω την δουλεια!!
...........ποια ειναι αυτη η Γκλορια που σου κανει αναπαντητες?
:ha

Φυσικα εννοω για την κακοκαιρια που ερχεται.........
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μεσα λογικα εγω και δυο γουρουνιααα.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τα δύο γουρούνια στην Λαυρεωτική δεν θα μπορέσουν να ακολουθήσουν.

Και τι γουρούνια είναι? Αν είναι αγωνιστικά atv θα πρέπει να προσέχουν να μη γίνει ζημιά, γιατί στη βόλτα θα έχει πολλές πολιτικές μοτοσυκλέτες και τα λάστιχα των atv πετάνε πολύ πέτρα και λάσπη.
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Τα δύο γουρούνια στην Λαυρεωτική δεν θα μπορέσουν να ακολουθήσουν.

Και τι γουρούνια είναι? Αν είναι αγωνιστικά atv θα πρέπει να προσέχουν να μη γίνει ζημιά, γιατί στη βόλτα θα έχει πολλές πολιτικές μοτοσυκλέτες και τα λάστιχα των atv πετάνε πολύ πέτρα και λάσπη.
Ετσι και αλλιως Κωστη δεν πιστευω οτι μπορουν να περασουν οι γουρουνες απο διαφορα σημεια.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τα δύο γουρούνια στην Λαυρεωτική δεν θα μπορέσουν να ακολουθήσουν.

Και τι γουρούνια είναι? Αν είναι αγωνιστικά atv θα πρέπει να προσέχουν να μη γίνει ζημιά, γιατί στη βόλτα θα έχει πολλές πολιτικές μοτοσυκλέτες και τα λάστιχα των atv πετάνε πολύ πέτρα και λάσπη.
Καλα θα ακολουθησουμε ως ενα σημειο και βλεπουμε μετα........ Οι γουρουνες ειναι ηπιες και θα μαστε στο τελος... Εγω ψηνομαι να ερθω για να καταλαβω πως συνδεετε ολο το βουνο για να φτασεις σουνιο....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Καλα θα ακολουθησουμε ως ενα σημειο και βλεπουμε μετα........ Οι γουρουνες ειναι ηπιες και θα μαστε στο τελος... Εγω ψηνομαι να ερθω για να καταλαβω πως συνδεετε ολο το βουνο για να φτασεις σουνιο....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αποστόλη με το WR θα έρθεις?
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Καλησπέρα παιδιά. Λίγο άσχετο με το θέμα αλλά έχω μια ερώτηση.
Έκανα μια βόλτα σήμερα με το αμάξι από κερατεα προς κουβαρα και κάτω προς αυλάκι και είδα πολλές χωμάτινες εισόδους από τον βουνό όπως κατεβαίνεις. Και το χώμα από εκείνη την μεριά είναι πιο μαλακό και με λιγότερες πέτρες. Υπάρχει από εκεί καμία διαδρομή που έρχεται κάνει?
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλησπέρα παιδιά. Λίγο άσχετο με το θέμα αλλά έχω μια ερώτηση.
Έκανα μια βόλτα σήμερα με το αμάξι από κερατεα προς κουβαρα και κάτω προς αυλάκι και είδα πολλές χωμάτινες εισόδους από τον βουνό όπως κατεβαίνεις. Και το χώμα από εκείνη την μεριά είναι πιο μαλακό και με λιγότερες πέτρες. Υπάρχει από εκεί καμία διαδρομή που έρχεται κάνει?
Είναι πιο πολύ για μονοπατάδες γιατί οι δασικοί δεν συνεχίζουν αλλά τελειώνουν σε μονοπάτια.
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Είναι πιο πολύ για μονοπατάδες γιατί οι δασικοί δεν συνεχίζουν αλλά τελειώνουν σε μονοπάτια.
Ενδιαφέρον. Θα το συζητήσουμε και από κοντά Κωστή.
Ευχαριστω
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Ναι μητσο!!!!! Θα ερθεις;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πιθανότατα φίλε !
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
  1. Kordix - CCM 404 (πφφφφ Suzuki με προβιά)
  2. Χρηστος - ΚΤΜ exc 450 (μμμ, το μέτριο της KTM, φασόν κατάσταση, ένα 6/10 λόγω ΚΤΜ)
  3. Tc-drift-Βαγγέλης - KTM LC4 640 ultra competition rally extreme evolution Serial No 0001 limited edition A.E.E (Ayto Einai Ergaleio)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
  1. Kordix - CCM 404 (πφφφφ Suzuki με προβιά)
  2. Χρηστος - ΚΤΜ exc 450 (μμμ, το μέτριο της KTM, φασόν κατάσταση πφφφφ)
  3. Tc-drift-Βαγγέλης - KTM LC4 640 ultra competition rally extreme evolution Serial No 0001 limited edition A.E.E (Ayto Einai Ergaleio)
  4. Αλδεβαράνε στο γάμο του καραγιόζη με 640 τον κοκκινόταυρο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom