Υφασμάτινο δοχείο βενζίνης

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Το έχει ψάξει κανείς στας Ευρώπας;

Ψάχνω να βρω αλλα μόνο οι ψαγμένοι στην απέναντι όχθη έχουν...

Είναι τέλεια (αυτά από τις καλές εταιρείες!) και πολύ βολικά. Αμερική και Αυστραλία θα βρεις πολλούς χρήστες. Έχω χρησιμοποιήσει σε μηχανή αλλά και σε 4x4. Επίσης τα χρησιμοποιούν σε μικρά private ελικόπτερα/αεροπλάνα όταν κάνουν περίεργες διαδρομές. Γενικά είναι αξιόπιστα αν ακολουθήσεις τις οδηγίες.
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Μια ερώτηση, επειδή λέει η εταιρεία η αποθήκευση της βενζίνης να μην είναι για μεγαλύτερη χρονικό διάστημα. Εγώ μια φορά που το δούλεψα το έχω αδειάσει αλλά έχει μείνει ελάχιστα μέσα όπως είναι λογικό. Πιστεύετε θα υπάρχει πρόβλημα?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Μια ερώτηση, επειδή λέει η εταιρεία η αποθήκευση της βενζίνης να μην είναι για μεγαλύτερη χρονικό διάστημα. Εγώ μια φορά που το δούλεψα το έχω αδειάσει αλλά έχει μείνει ελάχιστα μέσα όπως είναι λογικό. Πιστεύετε θα υπάρχει πρόβλημα?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Μην σε απασχολει,δεν υπάρχει θέμα.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μια ερώτηση, επειδή λέει η εταιρεία η αποθήκευση της βενζίνης να μην είναι για μεγαλύτερη χρονικό διάστημα. Εγώ μια φορά που το δούλεψα το έχω αδειάσει αλλά έχει μείνει ελάχιστα μέσα όπως είναι λογικό. Πιστεύετε θα υπάρχει πρόβλημα?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Στήριξε το ανοικτό, σε ορθια θέση και θα εξατμιστεί όλη. Over and out !!! :happy:
 

stefanos

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Honda Africa twin 750
Ενδιαφέρομαι για το 2 gallon Armadillo, εάν κάποιος θέλει να δώσει το δικό του ας ενημερώσει.
 

abakas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1250GS ADV
ΚΤΜ 950 ADV :-)
Δυστυχώς δεν είδα το group buy εγκαίρως. Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να βρω κάτι σχετικό ανάμεσα σε 5-10Lt στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό αλλά με παραλαβή μέσα στις επόμενες 10 ημέρες;
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πλέον τα έχει και ο 24mx που γενικά είναι γρήγοροι. Στείλε ένα mail και θα σου πουν.

Αν κάποιος ξέρει για Ελλάδα ας μας πει. Ενδιαφέρομαι για το 3,,7lt

 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Το υφασμάτινο δοχείο βενζίνης έπρεπε να είναι σε σχήμα σαμαριού, για να στέκεται καλύτερα στη σέλα ή ακόμη και πάνω στο ρεζερβουάρ.
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Το υφασμάτινο δοχείο βενζίνης έπρεπε να είναι σε σχήμα σαμαριού, για να στέκεται καλύτερα στη σέλα ή ακόμη και πάνω στο ρεζερβουάρ.
δεν είναι κακό πως κάθεται παίρνει γενικά ότι σχήμα θες για να βολέψει ακόμα και δεμένο.
 
Top Bottom