Φιλικο Εnduro Θηβα 18-2-2018

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Αποστόλη και λοιποί, ευχαριστηθήκαμε εντούρο σημερα. Με ενα φίλο κάναμε το κυκλάκι δυο φορές, εννοείται από τα hard. H ανηφόρα στο 3ο hard,αυτή που ήταν μέσα στο ποτάμι με ζόρισε λίγο, αλλά την ανέβηκα στην δεύτερη προσπάθεια. Ξεκινάσαμε από τους πρώτους και σε κάποια σημεία είχε καλή γλύτσα. Μου άρεσε ενα ανηφορικό που στο τελείωμα είχε ένα βαρβάτο σκαλοπάτι.

Η ανηφόρα στο 2ο hard ήταν απολαυστική. Γενικά η διαδρομή είχε μεγάλο ενδιαφέρον, είχε το ανάλογο αλατοπίπερο, πολύ ωραία μονοπάτια μέσα στο δάσος, ρέματα κτλ. Ηταν μια φανταστική εντουρο-μέρα.



Ευχαριστούμε :yew::friendship::l2:

Κωστή σε χαιρέτησα στο κιόσκι, αλλά ήμουν με το τουτού και δεν με κατάλαβες! Είχα έρθει για το καινούργιο Αρχαιολογικό μουσείο.
Μύρισε η Θήβα διχρονίλα! Ωραία διοργάνωση παιδιά :friendship:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κωστή σε χαιρέτησα στο κιόσκι, αλλά ήμουν με το τουτού και δεν με κατάλαβες! Είχα έρθει για το καινούργιο Αρχαιολογικό μουσείο.
Μύρισε η Θήβα διχρονίλα! Ωραία διοργάνωση παιδιά :friendship:

Kαλά Παναγιώτη, δεν καταλαβα τίποτα.

Μου ζήτησαν, απο το μουσείο το μηχανακι:ag2:
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Στον δεύτερο γύρο μετά την μεγάλη ανηφόρα, νομίζω το 2ο hard, στο τέλος του κατηφορικού μονοπατιού, έμπαινε η διαδρομή για λίγο σε ένα ελαιώνα. Εκει κάποιος είχε βάλει συρματόμπλεγμα άγριο, το είδα τελευταια στιγμή, μπλέχτηκε το πόδι μου και έφαγα μια καλή χωρίς άσχημες συνέπειες.

Στον πρώτο γύρο περάσαμε κυριλέ, δεν είχε τίποτα. Μαγικό;
Φιλέ το πιστευω. Την ίδια μέρα έφεραν την αστυνομία για τις ελιές μετα το 2ο χαρντ. Ήθελα ναηξερα τι κακό τους έκαναν τα μηχανάκι που περνούσαν ανάμεσα στις ελιές. Εμείς οι άνθρωποι μερικές φορες πεφτουμεπολυ χαμηλα. Δυστυχώς!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Φιλέ το πιστευω. Την ίδια μέρα έφεραν την αστυνομία για τις ελιές μετα το 2ο χαρντ. Ήθελα ναηξερα τι κακό τους έκαναν τα μηχανάκι που περνούσαν ανάμεσα στις ελιές. Εμείς οι άνθρωποι μερικές φορες πεφτουμεπολυ χαμηλα. Δυστυχώς!
Εχω ζήσει πολλά τέτοια, δεν βγάζεις άκρη με τέτοιους "ανθρώπους", σε φέρνουν εύκολα στα όρια και αυτό είναι επικίνδυνο, πιο επικίνδυνο και από την βλακεία τους.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εχω ζήσει πολλά τέτοια, δεν βγάζεις άκρη με τέτοιους "ανθρώπους", σε φέρνουν εύκολα στα όρια και αυτό είναι επικίνδυνο, πιο επικίνδυνο και από την βλακεία τους.
Εκτός αυτού να θυμόσαστε... οι ηλίθιοι είναι αήττητοι!
 
Top Bottom