Φιλικο Εnduro Θηβα 18-2-2018

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Μια ωραια διοργανωση σε τελειο τεραιν.
Τα κομματια ειναι υπεροχα για τους λατρες της μονοπαταδας και εχουν απο ολα! Μονοπατια στο δασος,απαιτητικες ανηφορες και κατηφορες,σφιχτα ρεματα,πετρα και φλαταδουρες για ξεμπουκωμα με τελικες!

Βρισκομαι σε αναμονη για να βολταρω με τους εντουραδες του Αdvride.gr.
Σας περιμενω ολους! για να βλεπω συμμετοχες..
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θα βρεθούν πολλοί! Σε α' πρόσωπο θα ήθελα, αλλά συμπίπτει με το Trail Ride :(
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Το παρακολουθώ Αποστόλη, ελπίζω να μπορέσω. ;)
Εντιτ: Εσύ με τι θα είσαι; Ρωτάω γιατί από τον τίτλο (και από αυτά που διαβάζω στο dirt bike) καταλαβαίνω πως θα είναι διαδρομή εντούρο.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Το παρακολουθώ Αποστόλη, ελπίζω να μπορέσω. ;)
Εντιτ: Εσύ με τι θα είσαι; Ρωτάω γιατί από τον τίτλο (και από αυτά που διαβάζω στο dirt bike) καταλαβαίνω πως θα είναι διαδρομή εντούρο.
Eγω θα ερθω με το klr. Η διαδρομη ειναι καθαρη εντουρουραδικη και απαιτητικη. Σε καποια απο τα δυσκολα κομματια υπαρχουν εναλλακτικες αλλα οχι σε ολα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Θέλω πολύ να έρθω κι αν το καταφέρω εννοείται πως θα "κατέβω" με το GASGAS. :stm:

edit
για τους φίλους του enduro, αυτή τη Κυριακή 28/01/18 έχει το enduro festival στα Μέγαρα.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Θέλω πολύ να έρθω κι αν το καταφέρω εννοείται πως θα "κατέβω" με το GASGAS. :stm:

edit
για τους φίλους του enduro, αυτή τη Κυριακή 28/01/18 έχει το enduro festival στα Μέγαρα.
Μην το χασεις! Εννοειται με το gasgas το αλλο θα σε κουρασει!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αποστόλη και λοιποί, ευχαριστηθήκαμε εντούρο σημερα. Με ενα φίλο κάναμε το κυκλάκι δυο φορές, εννοείται από τα hard. H ανηφόρα στο 3ο hard,αυτή που ήταν μέσα στο ποτάμι με ζόρισε λίγο, αλλά την ανέβηκα στην δεύτερη προσπάθεια. Ξεκινάσαμε από τους πρώτους και σε κάποια σημεία είχε καλή γλύτσα. Μου άρεσε ενα ανηφορικό που στο τελείωμα είχε ένα βαρβάτο σκαλοπάτι.

Η ανηφόρα στο 2ο hard ήταν απολαυστική. Γενικά η διαδρομή είχε μεγάλο ενδιαφέρον, είχε το ανάλογο αλατοπίπερο, πολύ ωραία μονοπάτια μέσα στο δάσος, ρέματα κτλ. Ηταν μια φανταστική εντουρο-μέρα.



Ευχαριστούμε :yew::friendship::l2:
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Αποστόλη και λοιποί, ευχαριστηθήκαμε εντούρο σημερα. Με ενα φίλο κάναμε το κυκλάκι δυο φορές, εννοείται από τα hard. H ανηφόρα στο 3ο hard,αυτή που ήταν μέσα στο ποτάμι με ζόρισε λίγο, αλλά την ανέβηκα στην δεύτερη προσπάθεια. Ξεκινάσαμε από τους πρώτους και σε κάποια σημεία είχε καλή γλύτσα. Μου άρεσε ενα ανηφορικό που στο τελείωμα είχε ένα βαρβάτο σκαλοπάτι.

Η ανηφόρα στο 2ο hard ήταν απολαυστική. Γενικά η διαδρομή είχε μεγάλο ενδιαφέρον, είχε το ανάλογο αλατοπίπερο, πολύ ωραία μονοπάτια μέσα στο δάσος, ρέματα κτλ. Ηταν μια φανταστική εντουρο-μέρα.



Ευχαριστούμε :yew::friendship::l2:
Χαίρομαι που σας άρεσε φιλέ! Κατάλαβα οτι γουσταρες όταν σε πήρε το μάτι μου να πηγαίνεις για δεύτερο γύρο! Σκέψου οτι εκανα χτες όλη την διαδρομή hard με το klr για την σηματοδοτηση και την προηγούμενη είχε ρίξει καρέκλες!
Έχει απίστευτα κομματια και ακόμα πιο ζορικά αλλά δεν τα βαλαμε για να μην υπάρξει κυκλοφοριακό.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
πω πω!! πρέπει να είναι και γ@μώ τις φάσεις!!!!

προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ στο 4:50' που ανεβαίνεις το απότομο και από το 5:40 όταν ήσουν στην κοίτη του ποταμού και από το 8 λεπτό και μετά..

βασικά όλο μου άρεσε! πάντα τέτοια ;)
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
πω πω!! πρέπει να είναι και γ@μώ τις φάσεις!!!!

προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ στο 4:50' που ανεβαίνεις το απότομο και από το 5:40 όταν ήσουν στην κοίτη του ποταμού και από το 8 λεπτό και μετά..

βασικά όλο μου άρεσε! πάντα τέτοια ;)
Το βίντεο είναι τραβηγμένο απο αναβάτη που πήρε μεροςστο Εvent
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ηθελε τελικά και τρίτη γύρα :stm:. Και στην επόμενη με υγεία. Εβγαλα μόνο μια φωτό και αυτή πριν ξεκινήσουμε, στο πάρκινγκ όταν ετοιμαζόμασταν. Που και καιρός για φωτό στη διαδρομή, το πήγαμε μονοκοπανιά και καλά κάναμε.

Καλή Σαρακοστή να έχουμε.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Ηθελε τελικά και τρίτη γύρα :stm:. Και στην επόμενη με υγεία. Εβγαλα μόνο μια φωτό και αυτή πριν ξεκινήσουμε, στο πάρκινγκ όταν ετοιμαζόμασταν. Που και καιρός για φωτό στη διαδρομή, το πήγαμε μονοκοπανιά και καλά κάναμε.

Καλή Σαρακοστή να έχουμε.
Μεγάλο πράγμα να το ευχαριστιεσαι αυτό που κανεις! Μπράβο παιδιά!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Στον δεύτερο γύρο μετά την μεγάλη ανηφόρα, νομίζω το 2ο hard, στο τέλος του κατηφορικού μονοπατιού, έμπαινε η διαδρομή για λίγο σε ένα ελαιώνα. Εκει κάποιος είχε βάλει συρματόμπλεγμα άγριο, το είδα τελευταια στιγμή, μπλέχτηκε το πόδι μου και έφαγα μια καλή χωρίς άσχημες συνέπειες.

Στον πρώτο γύρο περάσαμε κυριλέ, δεν είχε τίποτα. Μαγικό;
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Στον δεύτερο γύρο μετά την μεγάλη ανηφόρα, νομίζω το 2ο hard, στο τέλος του κατηφορικού μονοπατιού, έμπαινε η διαδρομή για λίγο σε ένα ελαιώνα. Εκει κάποιος είχε βάλει συρματόμπλεγμα άγριο, το είδα τελευταια στιγμή, μπλέχτηκε το πόδι μου και έφαγα μια καλή χωρίς άσχημες συνέπειες.

Στον πρώτο γύρο περάσαμε κυριλέ, δεν είχε τίποτα. Μαγικό;
Σοβαρά μιλάς τώρα; Τι να πει κανείς... Ευτυχώς Κωστή...
 
Top Bottom