Φιλικό Trail Ride - Κυριακή 28 Μαΐου 2023

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Μόλις ανακοινώθηκε ένα φιλικό trail ride από τον Doc και το Off Road Team στη μνήμη του Σταύρου Κανελλέα.
Είναι προγραμματισμένο για Κυριακή 28 Μαΐου στις 10:00 με εκκίνηση από το κλασικό σημείο στο Κρυονέρι.

 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το σκέφτομαι.

Είχα κάνει ένα ακόμη φιλικό το μακρινό 2012, με το 990 τότε. "Μια βόλτα για τον Αλέκο"
Δεν θυμάμαι φοβερές δυσκολίες στην διαδρομή πέρα του ότι ως άσχετος είχα κουραστεί με το θηρίο και από τα μισά και μετά μου είχαν κοπεί τα χέρια.
Είχαμε μαζευτεί μεγάλη παρέα και ήταν περισσότερο σαν γιορτή, δεν είχε σχέση με αγώνα.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μόλις ανακοινώθηκε ένα φιλικό trail ride από τον Doc και το Off Road Team στη μνήμη του Σταύρου Κανελλέα.
Είναι προγραμματισμένο για Κυριακή 28 Μαΐου στις 10:00 με εκκίνηση από το κλασικό σημείο στο Κρυονέρι.

Έχουν δημοσιεύσει κάπου λεπτομέρειες? Στο fb δεν βρήκα και η σελίδα τους δείχνει να μην ανοίγει από κινητό.
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Έχουν δημοσιεύσει κάπου λεπτομέρειες? Στο fb δεν βρήκα και η σελίδα τους δείχνει να μην ανοίγει από κινητό.
Όχι, ακόμα τίποτα.
Λογικά αν είναι ένα κλασικό trail ride θα έχει χωμάτινη διαδρομή στην Β.Α. Αττική 100+ χλμ. που θα δώσουν επιτόπου σε αρχείο μορφής gpx.
Μόλις μάθω κάτι θα ενημερώσω εδώ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχουν δημοσιεύσει κάπου λεπτομέρειες? Στο fb δεν βρήκα και η σελίδα τους δείχνει να μην ανοίγει από κινητό.
Μην το σκέφτεσαι ....τα trail είναι βατα για όλους και καλή προπονηση
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το ρεπό έκλεισε για 27-28/05.
Ελπίζω να προλάβω και μια βόλτα το Σάββατο 27, και Κυριακή πάμε για το Trail Ride.

Οποία ψυχή το σκέφτεται και θέλει παρέα ας γράψει.
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Και εγώ θα μπορώ την Κυριακή εκείνη για την βόλτα,οπότε είμαι μέσα.
Αντώνη το επόμενο Σάββατο ίσως αν βρω χρόνο να κάνω μια γύρα εδώ κοντά,εάν μπορείς το κανονίζουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Και εγώ θα μπορώ την Κυριακή εκείνη για την βόλτα,οπότε είμαι μέσα.
Αντώνη το επόμενο Σάββατο ίσως αν βρω χρόνο να κάνω μια γύρα εδώ κοντά,εάν μπορείς το κανονίζουμε.
Πολύ θα το ήθελα αλλά είναι σχεδόν απίθανο να έχω άλλο κενό μέχρι 27/28, άντε καμία μισή μέρα και αυτό με το ζόρι.
Αλλά το Σάββατο στις 27 θα ήθελα να κάνω μια κοντινή εν μέσω άλλων υποχρεώσεων. Να κάνω και το τελευταίο τσεκ ότι όλα είναι κομπλέ.
Εννοείται οποίος μπορεί ευπρόσδεκτος!
 
Reactions: S.P

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Αυτά σε μορφή βόλτας είναι συνήθως βατά ακόμα και με μεγάλα. σε μερικά ζ;oρικα συνήθως δίνει και εναλλακτική. Πχ στο κρυονέρι σχεδόν στο καπάκι απο την εκκίνηση συνηθίζει να βάζει ενα απότομο κατηφορικό με λούκι στη μέση, για τα μεγάλα δεν ειναι ευχάριστο αλλα πάει γύρω γύρω. Αντίστοιχα θυμάμαι και άλλα κομμάτια απο παλίότερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom