Φιλοξενία αποσκευων!

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Την Τετάρτη 5/6/19 (μεθαυριο δλδ) Θεού θέλοντος, λεω να ξεκινήσω ενα ταξιδι που σχεδιάζω καιρο τώρα και να περάσω τη γραμμή να πάω σε ξένα μέρη, να γνωρίσω ξένους ανθρώπους και τα λοιπά...:p

Αφου τα εφερα απο δω και απο εκεί, τελικά κατάφερα να τα ταιριάξω ετσι ώστε στην επιστροφή μου πάλι στο πατρίδα, να έρθω και να σας βρώ για να σκονιστούμε παρέα και εννοείτε να χαθούμε οπως μόνο εμείς οι "πορτοκαλιοί" ξέρουμε στο τρόφυ!

Οπότε το μόνο που μου μένει είναι οι αποσκευές, δλδ:
- Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος φίλος απο Τρίκαλα, Καρδίτσα ή και την ευρύτερη περιοχη, που θα μπορούσε να βρεθούμε την Τεταρτη το πρωί (9-10 περίπου) εκει όπου θα βρίσκεται, ετσι ωστε περνόντας να του αφήσω το σάκο μου με τα πράγματα που εχω για το τρόφυ, να τα πάρει να τα καμαρώνει σπίτι του ή και οπου αλλού θέλει :happy:, μέχρι τις 14/6 Παρασκευή το απόγευμα που θα περάσω να τα πάρω......., Δεν τελειώσαμε ακόμα..., αλλά να του ξανα αφήσω τις άλλες 2 πλαινές βαλίτσες για να μην τις κουβαλάω μαζι για τσάμπα φορτίο στα βουνα και τις κορφές και την Δευτέρα που θα το σχολάσουμε, να περάσω να φορτώσω την πραμάτια μου, να πληρώσω τους ύπνους τους και ναμαστε καλά και για του χρόνου:happy:!!!

Αυτά τα λίγα, ευχαριστώ :p:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Στην καστανια υπαρχει ενα μαγαζι το casa di calo το εχει ο κολλητος μου μπορει να σε εξυπηρετηση πιστευω για οσο θες δεν θα χει θεμα... Οποτε στο ενδιαμεσο ξανα περνεις και οτι θες απο μεσα...

Φιλικα καλα να περασεις!!!! Που πας εξωτερικο;

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Την Τετάρτη 5/6/19 (μεθαυριο δλδ) Θεού θέλοντος, λεω να ξεκινήσω ενα ταξιδι που σχεδιάζω καιρο τώρα και να περάσω τη γραμμή να πάω σε ξένα μέρη, να γνωρίσω ξένους ανθρώπους και τα λοιπά...:p

Αφου τα εφερα απο δω και απο εκεί, τελικά κατάφερα να τα ταιριάξω ετσι ώστε στην επιστροφή μου πάλι στο πατρίδα, να έρθω και να σας βρώ για να σκονιστούμε παρέα και εννοείτε να χαθούμε οπως μόνο εμείς οι "πορτοκαλιοί" ξέρουμε στο τρόφυ!

Οπότε το μόνο που μου μένει είναι οι αποσκευές, δλδ:
- Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος φίλος απο Τρίκαλα, Καρδίτσα ή και την ευρύτερη περιοχη, που θα μπορούσε να βρεθούμε την Τεταρτη το πρωί (9-10 περίπου) εκει όπου θα βρίσκεται, ετσι ωστε περνόντας να του αφήσω το σάκο μου με τα πράγματα που εχω για το τρόφυ, να τα πάρει να τα καμαρώνει σπίτι του ή και οπου αλλού θέλει :happy:, μέχρι τις 14/6 Παρασκευή το απόγευμα που θα περάσω να τα πάρω......., Δεν τελειώσαμε ακόμα..., αλλά να του ξανα αφήσω τις άλλες 2 πλαινές βαλίτσες για να μην τις κουβαλάω μαζι για τσάμπα φορτίο στα βουνα και τις κορφές και την Δευτέρα που θα το σχολάσουμε, να περάσω να φορτώσω την πραμάτια μου, να πληρώσω τους ύπνους τους και ναμαστε καλά και για του χρόνου:happy:!!!

Αυτά τα λίγα, ευχαριστώ :p:friendship:
Χρήστο είμαι διαθέσιμος εάν σε βγάζει ο δρόμος εδώ κοντά.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Την Τετάρτη 5/6/19 (μεθαυριο δλδ) Θεού θέλοντος, λεω να ξεκινήσω ενα ταξιδι που σχεδιάζω καιρο τώρα και να περάσω τη γραμμή να πάω σε ξένα μέρη, να γνωρίσω ξένους ανθρώπους και τα λοιπά...:p

Αφου τα εφερα απο δω και απο εκεί, τελικά κατάφερα να τα ταιριάξω ετσι ώστε στην επιστροφή μου πάλι στο πατρίδα, να έρθω και να σας βρώ για να σκονιστούμε παρέα και εννοείτε να χαθούμε οπως μόνο εμείς οι "πορτοκαλιοί" ξέρουμε στο τρόφυ!

Οπότε το μόνο που μου μένει είναι οι αποσκευές, δλδ:
- Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος φίλος απο Τρίκαλα, Καρδίτσα ή και την ευρύτερη περιοχη, που θα μπορούσε να βρεθούμε την Τεταρτη το πρωί (9-10 περίπου) εκει όπου θα βρίσκεται, ετσι ωστε περνόντας να του αφήσω το σάκο μου με τα πράγματα που εχω για το τρόφυ, να τα πάρει να τα καμαρώνει σπίτι του ή και οπου αλλού θέλει :happy:, μέχρι τις 14/6 Παρασκευή το απόγευμα που θα περάσω να τα πάρω......., Δεν τελειώσαμε ακόμα..., αλλά να του ξανα αφήσω τις άλλες 2 πλαινές βαλίτσες για να μην τις κουβαλάω μαζι για τσάμπα φορτίο στα βουνα και τις κορφές και την Δευτέρα που θα το σχολάσουμε, να περάσω να φορτώσω την πραμάτια μου, να πληρώσω τους ύπνους τους και ναμαστε καλά και για του χρόνου:happy:!!!

Αυτά τα λίγα, ευχαριστώ :p:friendship:
Καρδίτσα τι ώρα υπολογίζεις να είσαι την Τετάρτη?
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Καρδίτσα τι ώρα υπολογίζεις να είσαι την Τετάρτη?
Υπολογίζω να ξεκινήσω 7+ κάτι, οπότε γύρω στις 9μιση με 10μιση να περνάω από εκεί.
Ο δρόμος μου είναι προς κρυστολλοπηγη.

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Στην καστανια υπαρχει ενα μαγαζι το casa di calo το εχει ο κολλητος μου μπορει να σε εξυπηρετηση πιστευω για οσο θες δεν θα χει θεμα... Οποτε στο ενδιαμεσο ξανα περνεις και οτι θες απο μεσα...

Φιλικα καλα να περασεις!!!! Που πας εξωτερικο;

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το ξέρω το ραντζο απο την εντουρομανια, ωραίο μερος!
Με βολεύει καλύτερα πάντως να μην χάσω χρόνο να πάω προς τα εκεί οπότε θα το κρατήσω σαν 2η επιλογή.
Ναι υπολογίζω να φτάσω μέχρι Σλοβενία να βρεθώ τα πόδια μου στο Βισενγκαρτ, να κάνω και ένα μπανάκι στην Μπλεντ και πίσω κάτω
Σε ευχαριστώ Αποστολή!

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Υπολογίζω να ξεκινήσω 7+ κάτι, οπότε γύρω στις 9μιση με 10μιση να περνάω από εκεί.
Ο δρόμος μου είναι προς κρυστολλοπηγη.

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα είσαι νωρίς...
Δεν σε προλαβαίνω στην Καρδίτσα...
Η άλλη επιλογή είναι να κατέβω Τρίκαλα... ;)
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Θα είσαι νωρίς...
Δεν σε προλαβαίνω στην Καρδίτσα...
Η άλλη επιλογή είναι να κατέβω Τρίκαλα... ;)
Να μην σε κατεβασω επι τούτου, δεν λέει.
Αν θες μπορώ να έρθω εγώ προς τα σένα Πύλη, Ελάτη όπου σε βολεύει.

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Να μην σε κατεβασω επι τούτου, δεν λέει.
Αν θες μπορώ να έρθω εγώ προς τα σένα Πύλη, Ελάτη όπου σε βολεύει.

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα μιλήσουμε... :)
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Γραψε το οδοιπορικο οταν γυρισεις..... Να παρω καμοια ιδεα για τι δικο μου....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Να μην σε κατεβασω επι τούτου, δεν λέει.
Αν θες μπορώ να έρθω εγώ προς τα σένα Πύλη, Ελάτη όπου σε βολεύει.

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
:hpbrd::plqtr::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πολύχρονος Χρήστο...!!! :friendship::hpbrd:
 
Top Bottom