Φτερό πίσω τροχού και προέκταση μπροστινού φτερού για BMW 1250-1200lc/adv

maddog

Μέλος
Περιοχή
ΞΑΝΘΗ
Όνομα
κωνσταντινος
Μοτό
BMW gs1250 HP
Τα φτερά είναι καινούργια.τα έβαλα και τα έβγαλα...δεν ήταν του γούστου μου τελικά.αγορασμενα πριν κάνα χρόνο από Amazon.τιμή 50€ το πίσω και 20€ το μπροστά.


Στάλθηκε από το Mi Note 10 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Την μπροστινη προεκταση, θα σου ελεγα να την βαλεις!

Ουτε εμενα μου αρεσει, αλλα κανει πολυ καλη δουλεια στο να προστατευει τον ¨καθρεπτη¨ της μηχανης, απο μικρες πετρες (και τα σημαδια που κανουν ή και το χρωμα που αφαιρουν με τα χρονια), καθως και απο το νερο της βροχης (παλι στον καθρεπτη, ο οποιος οταν εχει σημαδια απο πετρες, αφαιρει μικρες φλυδες χρωματος σιγα σιγα)!!!
 

maddog

Μέλος
Περιοχή
ΞΑΝΘΗ
Όνομα
κωνσταντινος
Μοτό
BMW gs1250 HP
Την μπροστινη προεκταση, θα σου ελεγα να την βαλεις!

Ουτε εμενα μου αρεσει, αλλα κανει πολυ καλη δουλεια στο να προστατευει τον ¨καθρεπτη¨ της μηχανης, απο μικρες πετρες (και τα σημαδια που κανουν ή και το χρωμα που αφαιρουν με τα χρονια), καθως και απο το νερο της βροχης (παλι στον καθρεπτη, ο οποιος οταν εχει σημαδια απο πετρες, αφαιρει μικρες φλυδες χρωματος σιγα σιγα)!!!
Σκεφτόμουν να έβαζα ένα κάλυμμα στον καθρέφτη που βγάζει η wunderlich.μου έρχεται πιο όμορφο στο μάτι:):)

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maddog

Μέλος
Περιοχή
ΞΑΝΘΗ
Όνομα
κωνσταντινος
Μοτό
BMW gs1250 HP
Το πίσω φτερό έχει δεσμευθεί από φίλο εκτός φόρουμ.για οποιαδήποτε εξέλιξη θα ενημερώσω.ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maddog

Μέλος
Περιοχή
ΞΑΝΘΗ
Όνομα
κωνσταντινος
Μοτό
BMW gs1250 HP
Έφυγε και η προέκταση του μπροστινού φτερού.στον σύντροχο Στέλιο.ευχαριστώ πολύ.

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom