Φτηνό διαγνωστικό

lneam

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
λεωνιδας
Μοτό
none
Τι λέτε για αυτό το φτηνό διαγνωστικό;
εγω γιωργο δεν μπορω να πω τιποτα, δεν εχω εμπειρια στο θεμα. Οτι χρειαζεται να ξερεις το αναφερει στο βιντεο. Σιγουρα δεν ειναι επαγγελματικο εργαλειο, ειναι μια φθηνη λυση για πολυ απλα πραγματα που θα θελει ο κατοχος να μαθει για το οχημα του. Θελει μεγαλη προσοχη να ξερεις τι πατας και ειδικα τι σβηνεις απο τις ρυθμισεις σε καποιο οχημα.

Σε καμια περιπτωση δεν μπορεις να κανεις πληρη δουλεια. Δεν μπορει να αντικαταστησει το ειδικο λογισμικο που εχουν οι εταιρειες, αυτο που παρεχουν μονο στα εξουσιοδοτημενα σερβις

Υ.Γ.
το βιντεο ειναι "προωθηση προιοντος"
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Τα φθηνά από τα ακριβά διαγνωστικά διαφέρουν στο πόσο βαθειά μπορείς να επέμβεις στην ecu,ξεκινώντας από μια απλή απαλοιφή σφάλματος από το καντράν (Erase error,και όχι "διάβασε σφάλμα που λέει στο βίντεο"),επίσης παρακολούθηση live στους αισθητήρες της μοτό έως προχωρημένα πράγματα όπως προγραμματισμό ορισμένων λειτουργιών ή να επέμβεις στις ρυθμίσεις του tps ή του αισθητήρα λ.
Οι μηχανές που έχεις στο προφίλ σου υποστηρίζουν διαγνωστικό;

ΥΓ Το μαγαζί idea το γουστάρω γιατί φέρνει όλα αυτά που βρίσκουμε στην Κινεζία Ali-Temu κλπ δίνεις κάτι παραπάνω για να βγάλει ο άνθρωπος το κέρδος του αλλά έχεις το εμπόρευμα σπίτι σου την επόμενη μέρα.
 

lneam

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
λεωνιδας
Μοτό
none
δίνεις κάτι παραπάνω για να βγάλει ο άνθρωπος το κέρδος του
για οσους το εχουν ξεχασει, στην αγορα υπαρχουν τιμες λιανικης και χονδρικης. Και αναλογα την ποσοτητα στην χονδρικη υπαρχουν και επιπλεον εκπτωσεις. Υπαρχει ακομα και ο συνολικος τζιρος που κανει καποιος εισαγωγεας απο τον προμηθευτη του ανα ετος, που και εκει κατι κερδιζει ακομα.

Υ.Γ.
δεν ξερω τι γινεται σε αλλες χωρες, εδω ομως πολλες εταιρεις κλεβουν την εφορια.
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
για οσους το εχουν ξεχασει, στην αγορα υπαρχουν τιμες λιανικης και χονδρικης. Και αναλογα την ποσοτητα στην χονδρικη υπαρχουν και επιπλεον εκπτωσεις. Υπαρχει ακομα και ο συνολικος τζιρος που κανει καποιος εισαγωγεας απο τον προμηθευτη του ανα ετος, που και εκει κατι κερδιζει ακομα.

Υ.Γ.
δεν ξερω τι γινεται σε αλλες χωρες, εδω ομως πολλες εταιρεις κλεβουν την εφορια.
Τι σχέση έχει αυτό με τα λόγια τα δικά μου?
Εγώ είπα απλώς ότι ο επιχειρηματίας προσθέτει ένα κέρδος στο εμπόρευμα που διακινεί ( λογικό είναι).
Τώρα το πόσο % κονομάει δεν με αφορά τη στιγμή που αυτό που ψωνίζω είναι λίγο πιο ακριβό από το αλί.
 

lneam

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
λεωνιδας
Μοτό
none
Τι σχέση έχει αυτό με τα λόγια τα δικά μου?
Εγώ είπα απλώς ότι ο επιχειρηματίας προσθέτει ένα κέρδος στο εμπόρευμα που διακινεί ( λογικό είναι).
Τώρα το πόσο % κονομάει δεν με αφορά τη στιγμή που αυτό που ψωνίζω είναι λίγο πιο ακριβό από το αλί.
εσυ εγραψες πως ο καθε εισαγωγες ειναι λογικο να πουλαει πανω απο την λιανικη του πχ aliexress, ωστε να εχει κερδος. Μια χαρα εχει κερδος αφου αγοραζει χονδρικη.
 
Top Bottom