Φυλακιση στον ιδιοκτήτη μοτοσυκλέτας

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
................Ξαφνικα πεταγετε ενας απο το πουθενα και πεφτει μεσα στην αυλη μου...
Μήπως προσπαθούσε να μαζέψει τα παντελόνια του, κατεβασμένα βρακια κλπ.... για να διαφύγει απο άλλα χέρια? :yew: Το λέω αυτό γιατί εγώ το έχω πάθει.....
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ένας σκύλος με σωστή εκπαίδευση μειώνει δραματικά την πιθανότητα ο κακοποιός να εισέλθει στο σπίτι δεδομένου ότι ο σκύλος βρίσκεται μέσα στο σπίτι και όχι απέξω όπως συνήθως κάνουμε.
Αυτό ήταν κάποτε!!!!!
Τώρα, κοιμούνται και στο ίδιο κρεβάτι άμα λάχει ναούμ :hungover:!!! :roflmao:
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Αυτό ήταν κάποτε!!!!!
Τώρα, κοιμούνται και στο ίδιο κρεβάτι άμα λάχει ναούμ :hungover:!!! :roflmao:
Ακόμα και έτσι να είναι ,μόνο και μόνο που θα γαυγίσει και θα σε ξυπνήσει , ο επίδοξος τυχάρπαστος διαρρήκτης θα τη κάνει με ελαφρά. Το σκυλί έξω μόνο φύλακας δεν είναι. Μια φόλα και γεια σας. Μια θηλυκιά σε οίστρο και ο μάγκας έγινε καπνός. Επίσης το σκυλί έξω θα γαυγίσει σε γάτες , σε ποντίκια , σε περαστικούς στα πάντα όλα. Μόνιμα έκτακτη ανάγκη :D:D
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ακόμα και έτσι να είναι ,μόνο και μόνο που θα γαυγίσει και θα σε ξυπνήσει , ο επίδοξος τυχάρπαστος διαρρήκτης θα τη κάνει με ελαφρά. Το σκυλί έξω μόνο φύλακας δεν είναι. Μια φόλα και γεια σας. Μια θηλυκιά σε οίστρο και ο μάγκας έγινε καπνός. Επίσης το σκυλί έξω θα γαυγίσει σε γάτες , σε ποντίκια , σε περαστικούς στα πάντα όλα. Μόνιμα έκτακτη ανάγκη :D:D
Για αυτό, πολύ σωστά ο Γιάννης μίλησε για σωστά εκπαιδευμένο σκυλί!!!



Εγώ προσωπικά, ήμουν είμαι και θα είμαι αντίθετος με το να υπάρχουν ζώα μέσα στο σπίτι!!!
Για αυτό και δεν έχω εδώ στην πόλη!
Δεν έχω, όχι χωράφι, ούτε καν αυλή!!!
Αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ομοίως...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ομοίως



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dan

lone wolf
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
F 800 GS
Z 50 J
Πάει η κυρία στο pet shop να αγοράσει σκύλο για προστασία.
" Θέλω τον καλύτερο σκύλο που έχετε για φύλακα." ,
" Ναι έχουμε ένα αλλά είναι λίγο ακριβός γιατί είναι ιδιαίτερα ικανός"
"Δηλαδή ;"
" Ξέρει καράτε ! ... είναι αυτός εδώ" και της δείχνει ένα μικρόσωμο καχεκτικό σκυλάκι.
" Μα αυτό το κακομοίρικο ξέρει καράτε ;"
" Βεβαίως , σας κάνω μια επίδειξη" και φωνάζει στο σκυλί : "καρέκλα καράτε" το σκυλάκι πετάγεται πάνω ορμάει στην καρέκλα και τακ τακ τακ την κάνει οδοντογλυφίδες !
"Βλέπετε κυρία μου ... αρκεί να βάλετε μπροστά από την λέξη καράτε οτιδήποτε θέλετε να τσακίσει."
"Καταπληκτικό το παίρνω αμέσως !"
Πάει στο σπίτι της : " Άντρα πήρα ένα σκυλί φοβερό είναι τρομερός φύλακας ... ξέρει καράτε !"
" Ρε γυναίκα το 'χασες , τι τσαμπουνάς εκεί . Τι είναι αυτό το κακομοίρικο ; και ξέρει καράτε αυτό ; @ρχίδι@ καράτε !!! ...."
 
Top Bottom