Φωτογραφιζοντας με το κινητό μας...

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Συνήθως το πάμε ανάποδα...
Από Τύμπανο ως κάτω.
Ωραία διαδρομή!
Ήμουν Φουντωτό οπότε το είχα απέναντι μου βόλευε να ανέβουμε από εκεί και να κατέβουμε απο Οξυά και στη συνέχεια προς Λίμνη Πλαστήρα από τον χωματοδρομο που έχει στο εκκλησάκι...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ήμουν Φουντωτό οπότε το είχα απέναντι μου βόλευε να ανέβουμε από εκεί και να κατέβουμε απο Οξυά και στη συνέχεια προς Λίμνη Πλαστήρα από τον χωματοδρομο που έχει στο εκκλησάκι...
Εναλλακτικά στο Τύμπανο θα μπορούσατε να πάτε αριστερά προς Καζάρμα και να βγείτε Φυλακτή αλλά η δρόμος εκεί άνοιξε το καλοκαίρι απ' ότι μου είπαν.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Εναλλακτικά στο Τύμπανο θα μπορούσατε να πάτε αριστερά προς Καζάρμα και να βγείτε Φυλακτή αλλά η δρόμος εκεί άνοιξε το καλοκαίρι απ' ότι μου είπαν.
Είναι ατελείωτες οι διαδρομές στα μέρη αυτά, μας εβγαλε απο Οξυά αν θυμάμαι καλά Ανθοχωρι Κερασια που σε σημεία ηταν χάλια ο δρόμος αν και στεγνος(δεν τα ξέρω και καλα τα μέρη μαλλον απο εκει που λες μας έβγαλε)
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τα αμνοερίφια δεν είναι εκεί ψηλά πλέον!!!
Τα έχουν κατεβάσει κάτω :p!!!
Γρήγορα στις χαμηλές..... ταβέρνες :laugh:!!!
Πριν κανα μήνα που πηγαμε μόνο γελαδια ειχε πιο ψηλά απο την πισω μερια του βουνού... Απο οτι μας ειπαν καλοκαίρι έχει αμνοεριφια εκεί φουλ... δεν περνάς εύκολα.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Πριν κανα μήνα που πηγαμε μόνο γελαδια ειχε πιο ψηλά απο την πισω μερια του βουνού... Απο οτι μας ειπαν καλοκαίρι έχει αμνοεριφια εκεί φουλ... δεν περνάς εύκολα.
Ναι ρε γαμωτο, μαζί με τα νοστιμότατα τετράποδα, δίπλα τους υπάρχουν και κάτι "μικρά" σκυλάκια φύλακες!!!! :laugh:
Με αυτά, παίζεις το " δεν περνάς κυρά Μαρία, δεν περνάς"!!!! :wacky:
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ευτυχώς μόνο φεύγοντας απο Νιαλα πετύχαμε κάτι τέτοια μικρα σκυλακια... :laugh:
 

estebahn

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
CBR 600F4i
Κοιτώντας τις αρχικές σελίδες αυτού του thread (2017), είναι εντυπωσιακό το πόσο βελτιώθηκαν οι κάμερες και το λογισμικό των (υποθέτω midrange) κινητών σε έξι χρόνια.
Γενιά με τη γενιά δεν το καταλαβαίνεις τόσο, αλλά κοιτώντας πιο "πίσω" είναι...ουαου
 
Top Bottom