Φωτογραφιζοντας με το κινητό μας...

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Η ιστορία μπορεί να ενισχυθεί από την ύπαρξη διεθνούς δικτύου παρακολούθησης τέτοιων ιχνών (ΟΚ, στους ωκεανούς) διότι έχει αποδειχθεί ότι πλοία αποβάλλουν τα σεντινόνερα με οτιδήποτε σαβουρολαδόγρασσο στο περιβάλλον και όλοι σφυρίζουν αδιάφορα. Εννοείται ότι τέτοια πράγματα κάνουν μόνο οι κακοί ξένοι, εμείς μόνο στις σωστές υπηρεσίες τα δίνουμε.
Έχουν πέσει τηλεφωνήματα κατευθείαν σε πλοία που άφηναν τέτοια ίχνη…και μιλάω για Ελλαδιστάν.

Όλα τα βλέπουν παιδιά με τους δορυφόρους,απλά πέφτει κασέρι και σφυρίζουν αδιάφορα κάποιοι που τυχαίνουν να το βλέπουν μπροστά τους.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ας βάλω και εγώ μια φώτο απο την τελευταία βόλτα που επειδή ήταν μονο το δικό μου δεν την είχα βάλει προχθες...
 
Τελευταία επεξεργασία:

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ας βάλω και εγώ μια φώτο απο την τελευταία βόλτα που επειδή ήταν μονο το δικό μου δεν την είχα βάλει προχθες...
Τι ωραιο μηχανακι...ο,τι και αυτο στην κατηγορια του
υπηρξαν κι αλλα πριν και μετα απο αυτα, αλλα τα βλεπεις μετα απο 20-25 χρονια
και τα...λιγουρευεσαι :ok:
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τι ωραιο μηχανακι...ο,τι και αυτο στην κατηγορια του
υπηρξαν κι αλλα πριν και μετα απο αυτα, αλλα τα βλεπεις μετα απο 20-25 χρονια
και τα...λιγουρευεσαι :ok:
Όντως ηταν το κόλλημα μου από τότε που βγήκε το 950, αλλά το 2009 πήρα 990 και ήταν απωθημένο, κάποια μηχανάκια όσα χρόνια και να περάσουν και μένα μου φαίνονται εξίσου όμορφα όπως οταν πρωτοκυκλοφορησαν... και ας είναι παλιά.
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Όντως ηταν το κόλλημα μου από τότε που βγήκε το 950, αλλά το 2009 πήρα 990 και ήταν απωθημένο, κάποια μηχανάκια όσα χρόνια και να περάσουν και μένα μου φαίνονται εξίσου όμορφα όπως οταν πρωτοκυκλοφορησαν... και ας είναι παλιά.
Πέρασε εχθές ένα δίπλα μου 990 το μπλε limited (τότε) edition με τις ακραπες με carbon στο τελείωμα.Σκεφτόμουν το ίδιο πράγμα,πόσο όμορφο είναι μετά από τόσα χρόνια.

Το ίδιο μου είπε βέβαια και για το πρώην Κ μου ο καινούριος ιδιοκτήτης όταν έβαλε τα μαμά πλαστικά,το χαζεύουν μου λέει στα φανάρια ακόμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ντροπή...
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Επειδή σιγά σιγά πλησιάζει το καλοκαίρι... Μια από τις ωραίες παραλίες της Μάνης...
Χθεσινή η φωτογραφία; Αν ναι κοιτα τι εχει απο κοσμο, σκέψου Αυγουστο... Η συγκεκριμένη είναι πολύ ωραία, αλλά λιγο δραμα το παρκάρισμα και ο κόσμος.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Χθεσινή η φωτογραφία; Αν ναι κοιτα τι εχει απο κοσμο, σκέψου Αυγουστο... Η συγκεκριμένη είναι πολύ ωραία, αλλά λιγο δραμα το παρκάρισμα και ο κόσμος.
Όχι, απο πέρυσι το καλοκαίρι, τελη Ιουλίου, την ώρα που εφευγα, ειναι για νωρις λογω ζεστης κ κοσμου, κοιταζω να πηγαινω κατα τις 9.00 που δεν εχει ψυχή...Αυτην την εποχή δεν εχει σίγουρα κόσμο.Αυγουστο φεύγω συνηθως μαζευεται λαός στη Μάνη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Από την πόρτα σου περνώ
Και τηγανίζεις πσαρια
Και μου πετάς έναν κεφτέ
Σου λέω δεν καπνίζω


Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Από την πόρτα σου περνώ
Και τηγανίζεις πσαρια
Και μου πετάς έναν κεφτέ
Σου λέω δεν καπνίζω


Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απ'τις αγαπημένες μου ώρες στη θάλασσα εν πλω, είναι η ώρα που ανατέλλει και η ώρα που δύει ο ήλιος!!!!
Απλά τέλειες!!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλησπέρες στην παρέα...



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom