ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Χρόνια πολλά σε όλους...να είμαστε αρτιμελείς και του χρόνου όλοι με καινούρια μοτόρια ή έστω μεταχειρισμένα...
Τι το χαλάς τώρα αφού τσάμπα είναι, πες καινούργια υπερτουμπανα για όλους να φανείς λαρτζ :laugh::laugh:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Ετσι το σκέφτηκα και εγώ απλά μπορεί κάποιοι να θέλουν κάτι κλασικό μόνο για γνώσται που δεν υπάρχει σε καινούριο...δλδ θα πάρουν καινούριο αλλά σε μεταχειρισμένο...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πολύχρονοι οι εορτάζοντες!
 
Reactions: STF

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Περίεργες οι ημέρες αυτές, με νέους κανόνες συμπεριφοράς εντός των εορτών λόγω του covid-19...

Θέλω να ευχαριστήσω τους φίλους-μέλη του forum για την υπέροχη χρονιά που περάσαμε. Άλλους γνωρίζω ή γνώρισα από κοντά, άλλους τους γνωρίζω ηλεκτρονικά ή και δια τηλεφώνου πλέον...

Φέτος μπήκαν και όμορφες μοτοσυκλέτες ανάμεσα μας, από παλιούς και νέους φίλους. Σας εύχομαι ολόψυχα να σας "ταξιδέψουν" με χίλιους τρόπους!

Το AdvTroffy ήταν μια όμορφη εμπειρία πολύ καλύτερη από ότι θα μπορούσα να περιμένω. Συνήθως αποφεύγω τις πολυμελείς εκδηλώσεις αλλά το αποτύπωμα της συγκεκριμένης μου φέρνει μόνο χαμόγελα στο πρόσωπο. Σημαντικό γεγονός επίσης είναι ότι είχα την ευκαιρία να αποκτήσω δυο καλούς φίλους, τον labros και τον stefos

Για το 2021 που είναι πολύ κοντά πια σας εύχομαι να έχετε υγεία και να βρίσκεται τους τρόπους να αισθάνεστε ευτυχισμένοι και να μην ξεχνάτε να δείχνετε την αγάπη σας στους ανθρώπους που σας ενδιαφέρουν ακόμη και αν είναι οι φίλοι σας. Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτή τη ζωή, τουλάχιστον ας προσπαθούμε να τα έχουμε καλά με τη συνείδηση μας.

Καλή χρονιά!

 
Top Bottom