Χαίρετε και απο εμενα

GogosLux

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tuono APRC V4 1000 / KTM 1290 SAE
Καλησπέρα λοιπόν, Γιώργος εδω

Κυρίως σας διαβάζω μιας και χωμα δεν πατω τα τελευταια χρόνια που δεν ειμαι Ελλαδα.

Απο (κουλη) εμπειρία έχουμε σε διαφορα πράγματα και με κάποιους (αν δεν κανω λάθος) εχουμε βρεθει και Καλοπούλα στα παλια χρόνια.
Εδω που ειμαι το χωμα ειναι απαγορευμένο, Λουξεμβούργο, και η προσπαθεια με το βόρειο ΤΕΤ Γαλλίας ήταν απλα μια απογήτευση :UH:
Καμια σχεση με αυτο που ξερουμε εμείς και λεμε χωμα :cool:

Απο μηχανακια, εχουμε και λεμε ενα Aprilia V4 14 για τις χαρες και ενα Adv 1290 S μονο για ταξίδια.
Φετος θα ειναι η 2η φορα που θα κατεβω Ελλαδα οδικώς παρεα με την σύζηγο, αυτη την φορα απο Νοτια Γαλλία και Ιταλια μιας αφου τα Βαλκάνια στράβωσαν λόγω Covid:

Θα χαρω να σας γνωρίσω απο κοντα σε βολτα, ασφαλτο ή χωμα :friendship:!
Μονος περιορισμός τα λάστιχα Trail3 και κυρίως η διαθεσιμοτητα που ειναι μετρημένη σε πολυ ελάχιστες ημέρες ένεκα και οι διακοπες με την οικογένεια (+6 ημερες να κατεβω Ελλάδα).

Οποτε αν παιξει καμια βολτα στις 08/08 ή 20/08 είμαι μέσα :yew: μιας και 21/08 εχω αναχώρηση για Ηγουμενίτσα και μετά Stelvio ;).
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλως να ορίσεις στην πατρίδα και πάντα όρθιος.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλώς ήρθες Γιώργο στο advride και καλώς να έρθεις στην Ελλάδα και να γεμίσεις της μπαταρίες σου!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Γιώργη...! :ok:
 
Top Bottom