Χαίρετε και από μένα

Tol

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Απόστολος
Μοτό
VFR
Καλημέρα από μένα, λέγομαι Απόστολος και καλώς σας βρήκα!
Είδα διάφορα βίντεο από τις εκδρομές που κάνετε και γουστάρω το ωραίο κλίμα σας!
Επίσης το πρόσφατο επεισόδιο του MOTO in ACTION που μίλησαν κάποια μέλη και ενίοτε έχω δει και το αυτοκόλλητο ADVride.gr σε διάφορα μηχανάκια (κυρίως GS :))
Έριξα και μια ματιά στο forum και είδα ωραία πραγματάκια και πληροφορίες, συγχαρητήρια!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Απόστολε και ευχαριστούμε...! :ok:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Επίσης το πρόσφατο επεισόδιο του MOTO in ACTION που μίλησαν κάποια μέλη και ενίοτε έχω δει και το αυτοκόλλητο ADVride.gr σε διάφορα μηχανάκια (κυρίως GS :))
Έριξα και μια ματιά στο forum και είδα ωραία πραγματάκια και πληροφορίες, συγχαρητήρια!
Καλημέρα Απόστολε και καλώς ήρθες .

Στη συνέντευξη μίλησαν τα κορυφαία μέλη του φόρουμ , έχασα κάποια σημεία -- εκεί που μίλησαν για κάτι αντρικά πράγματα κ κάποια θολά σημεία , επίσης ο τύπος με το ωραίο μπλουζάκι έλεγε κάτι αγγλικες ορολογίες που δεν τις καταλάβαινα , αλλά είναι ωραίο παιδί και δάσκαλος διαβίωσης στο βουνό , όποτε θα τον ακολουθούσα τυφλά όπου κ αν πήγαινε .
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Έχει δει το λογότυπο του advride.gr του νούμερο 1 χωμάτινου forum κυρίως σε gs είπε ο Απόστολος.
:oops: :rolleyes: :oops:
Ε ναι..... Τελικά όλοι gs θα πάρετε.
Καλώς ήρθες φίλε Αποστολή κ καλή διαμονή στην παρέα μας.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχει δει το λογότυπο του advride.gr του νούμερο 1 χωμάτινου forum κυρίως σε gs είπε ο Απόστολος.
:oops: :rolleyes: :oops:
Ε ναι..... Τελικά όλοι gs θα πάρετε.
Καλώς ήρθες φίλε Αποστολή κ καλή διαμονή στην παρέα μας.
Ναι αλλά το αυτοκόλλητο του τράβηξε την προσοχή όχι το GS... :p
 

Tol

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Απόστολος
Μοτό
VFR
Έχετε τίποτα πλαναρισμένο για ημερήσια εκδρομούλα - προπονησούλα σε χώμα; Μέχρι στιγμής έχω σταμπάρει μια πίστα στη Βαρυμπόμπη για εκπαίδευση που είδα σε ένα thread. Γενικά κάτι τέτοιο με ενδιαφέρει, χώμα/offroad/βουνό κτλ και μιας που είμαι Κρυονέρι με βολεύει που είναι βόρεια. Επίσης στο Τατόι/ανάκτορα λέω να κάνω μια βόλτα, κάτι θα έχει και εκεί.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Καλημέρα από μένα, λέγομαι Απόστολος και καλώς σας βρήκα!
Είδα διάφορα βίντεο από τις εκδρομές που κάνετε και γουστάρω το ωραίο κλίμα σας!
Επίσης το πρόσφατο επεισόδιο του MOTO in ACTION που μίλησαν κάποια μέλη και ενίοτε έχω δει και το αυτοκόλλητο ADVride.gr σε διάφορα μηχανάκια (κυρίως GS :))
Έριξα και μια ματιά στο forum και είδα ωραία πραγματάκια και πληροφορίες, συγχαρητήρια!
Καλωσηρθες στο advride Αποστολη .
Πες αληθεια,για τα αυτοκολλητα δεν ηρθες;
(Πλακα κανω) χαχαχαχαχα
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Είμαι ο Μουστάκιας
Θα ακούς μόνο.εμενα ....ο τύπος με τα άσπρα γένια είναι αργος και ο άλλος είναι πολύ γρήγορος ....
Καλώς όρισες
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάποτε ήμουν ερωτευμένος με το 1200GS :D αλλά τελικά το ξεπέρασα!
Λογικό, νέο παιδί.
Καλώς ήρθες και πάντα όρθιος.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες !
 
Top Bottom