Χαιρετίζω τη μεγάλη παρέα

gfraggy

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 950 ADVENTURE
Αγαπητοί σύντροχοι γεια σας
Είμαι ο Γιώργος, εκπαιδευτικός, ηλικιακά προσφάτως εισαχθής στα ...ήντα με ....κάποια χιλιόμετρα στην πλάτη μου και εδώ και λίγο καιρό ιδιοκτήτης ενός ktm adventure 950.
Εύχομαι σε όλους σας (και λόγω της ημέρας βεβαίως βεβαίως) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ γεμάτα ασφαλή και απολαυστικά χιλιόμετρα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Γιώργη και χρόνια πολλά...! :ok:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Χρόνια πολλά στον ομοσταυλο , βέβαια για να φτάσω τα πρώτα ήντα θέλω τουλάχιστον 20 χρόνια .

Καλή διαμονή.

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες !
 

science

Μέλος
Περιοχή
Καρδία Θεσσαλονίκης
Όνομα
Yorgos
Μοτό
ΒΜW R51/3
ex. Africa Twin 750 '97
Καλωστον συνονόματο εγω μπήκα στα ηντα χωρις μηχανή(ή μαλλον καλύτερα με μια γριά) μια και την αποχωριστηκα στα 48 και πάλι μπήκα στην αναζήτηση προ ημερών και ενα απο τα μοντέλα που κοιτάω είναι και αυτό που έχεις! Πως και κατέληξες σε αυτό? Είσαι ευχαριστημένος?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλώς ήρθες και πάντα ορθιος.
 

gfraggy

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 950 ADVENTURE
Καλωστον συνονόματο εγω μπήκα στα ηντα χωρις μηχανή(ή μαλλον καλύτερα με μια γριά) μια και την αποχωριστηκα στα 48 και πάλι μπήκα στην αναζήτηση προ ημερών και ενα απο τα μοντέλα που κοιτάω είναι και αυτό που έχεις! Πως και κατέληξες σε αυτό? Είσαι ευχαριστημένος?
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους.
Τώρα Γιώργη σχετικά με αυτό που ρωτάς θα πω μια λέξη .....έρωτας από τα πρώτα χρόνια υπαρξής της κυρίως γιατί η συνταγή από την οποία προέκυψε η συγκεκριμένη μοναδική μοτο ξεκίνησε σχεδιαστικά από λευκό χαρτί με εξαιρετικά αποτελέσματα, χωρίς να αντιγράφει κάποιον και χωρίς να είναι ένα συνονθύλευμα μονταρίσματος εξαρτημάτων που ήδη υπάρχουν στοκ σε κάποιο ράφι.
Για διάφορους λόγους πέρασα πρώτα από άλλες γειτονιές, πιο ασφάλτινες, και τελικά έφτασε και η δικής της ώρα, χωρίς να το έχω μετανιώσει.
 
Top Bottom