Χαιρετισμοί

angelthing

Μέλος
Περιοχή
Καπ' κατ
Όνομα
Angelos
Μοτό
CRF300L, F700GS
Για να μην γράψω ευχαριστίες σε καλωσορίσματα σε τόπικ με διαδρομές, τα γράφω εδώ. Πολλοί και εκλεκτοί φίλοι και εδώ μέσα, οπότε είπα να μπουκάρω για να γνωρίσω και καινούργιους. Από τα μηχανάκια το πλέον σχετικό με το φόρουμ είναι το CRF για αυτό και το έβαλα πρώτη μούρη, αν και είμαι τόσο ανίδεος και άχρηστος στο χώμα που θα πάρει καιρό για να κάνω τπτ της προκοπής .....

Καλώς σας βρήκα λοιπόν όλους και ευχαριστώ για την αποδοχή και το καλωσόρισμα !
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Για να μην γράψω ευχαριστίες σε καλωσορίσματα σε τόπικ με διαδρομές, τα γράφω εδώ. Πολλοί και εκλεκτοί φίλοι και εδώ μέσα, οπότε είπα να μπουκάρω για να γνωρίσω και καινούργιους. Από τα μηχανάκια το πλέον σχετικό με το φόρουμ είναι το CRF για αυτό και το έβαλα πρώτη μούρη, αν και είμαι τόσο ανίδεος και άχρηστος στο χώμα που θα πάρει καιρό για να κάνω τπτ της προκοπής .....

Καλώς σας βρήκα λοιπόν όλους και ευχαριστώ για την αποδοχή και το καλωσόρισμα !
Καλως τον Αγγελο. Και για την busa να μας πεις!! :inlove:
Καλες βολτες.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Άγγελε...! :ok:
Το CRF είναι παιχνίδι και κοίτα να το χαρείς...;)
 

angelthing

Μέλος
Περιοχή
Καπ' κατ
Όνομα
Angelos
Μοτό
CRF300L, F700GS
Καλως τον Αγγελο. Και για την busa να μας πεις!! :inlove:
Καλες βολτες.
Ευχαριστώ φίλε ....
Τι μου θύμησες τώρα ! Έχει πουληθεί από το '17 αλλά στην κατηγορία την αντικατέστησε ένα K1300s.
 

angelthing

Μέλος
Περιοχή
Καπ' κατ
Όνομα
Angelos
Μοτό
CRF300L, F700GS
Καλώς όρισες Άγγελε...! :ok:
Το CRF είναι παιχνίδι και κοίτα να το χαρείς...;)
Πράγματι έχει πολύ φάση. Και με τις μόντες που του τράβηξα ακόμα περισσότερη ! Για το off κομμάτι, μέσης επιτρέπουσας, το σκοπεύω σύντομα. Ως καθημερινό εντός πόλης είναι πολύ βολικό σε σχέση με τα άλλα που έχω ....
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ευχαριστώ φίλε ....
Τι μου θύμησες τώρα ! Έχει πουληθεί από το '17 αλλά στην κατηγορία την αντικατέστησε ένα K1300s.
Κι εγω φιλε την πουλησα την paneuropean
Λιγα χωματα τωρα εδω γυρω.
Θα τα πουμε απο κοντα.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πράγματι έχει πολύ φάση. Και με τις μόντες που του τράβηξα ακόμα περισσότερη ! Για το off κομμάτι, μέσης επιτρέπουσας, το σκοπεύω σύντομα. Ως καθημερινό εντός πόλης είναι πολύ βολικό σε σχέση με τα άλλα που έχω ....
Καλώς ήρθες Άγγελε!
Να ανοίξεις θέμα με τις μόντες που έχεις κάνει. Περιμένω άλλον ένα φίλο να μας δείξει το upgrade που έκανε από 250 στα 300!
 

angelthing

Μέλος
Περιοχή
Καπ' κατ
Όνομα
Angelos
Μοτό
CRF300L, F700GS
Καλώς ήρθες Άγγελε!
Να ανοίξεις θέμα με τις μόντες που έχεις κάνει. Περιμένω άλλον ένα φίλο να μας δείξει το upgrade που έκανε από 250 στα 300!
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Περιμένω κάποια πράγματα ακόμα από Ασία και θα κάνω full feature παρουσίαση !
Είμαι περίεργος να δω τις εντυπώσεις του φίλου με το upgrade σε 300άρι
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Περιμένω κάποια πράγματα ακόμα από Ασία και θα κάνω full feature παρουσίαση !
Είμαι περίεργος να δω τις εντυπώσεις του φίλου με το upgrade σε 300άρι
Αυτός είχε το CRF250L Rally, το έδωσε και τώρα πήρε το CRF300L το απλό. Ναι κι εγώ περιμένω τις εντυπώσεις του.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλωσορισες στο φορουμ Αγγελε! Ελα να μαζευομαστε τα μικρα, ετσι δεν ειναι STF ?:happy:
Νομίζω Δημήτρη ότι υπάρχει ικανός αριθμός πλέον.
Το ερχόμενο έτος θα κανονίσουμε μια μεγάλη βόλτα με μικρά On/Off να δούμε πόσοι είμαστε!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλώς όρισες!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
που σαι ρε Άγγελε?? Angelting χαχα, τιμημένες εποχές mybike.gr. Άσε που άμα σε έβλεπα στο δρόμο έτσι στυλάκι που έχεις γίνει δεν θα σε αναγνώριζα, εγώ σε γνώρισα μπαμπάτσικο!!

Χαίρομαι πολύ που είσαι εδώ και θα χαρώ ακόμα περισσότερο στην πρώτη χωμάτινη που θα έρθεις! Έλα στα χώματα, είναι εθιστικό!

Εν τω μεταξύ είσαι ο πλέον αρμόδιος να πεις εδω μέσα σε κάποιο θέμα, ΄΄εντάξει ρε παιδιά δεν είναι και πυρηνική φυσική΄΄:roflmao:
 

angelthing

Μέλος
Περιοχή
Καπ' κατ
Όνομα
Angelos
Μοτό
CRF300L, F700GS
που σαι ρε Άγγελε?? Angelting χαχα, τιμημένες εποχές mybike.gr. Άσε που άμα σε έβλεπα στο δρόμο έτσι στυλάκι που έχεις γίνει δεν θα σε αναγνώριζα, εγώ σε γνώρισα μπαμπάτσικο!!

Χαίρομαι πολύ που είσαι εδώ και θα χαρώ ακόμα περισσότερο στην πρώτη χωμάτινη που θα έρθεις! Έλα στα χώματα, είναι εθιστικό!

Εν τω μεταξύ είσαι ο πλέον αρμόδιος να πεις εδω μέσα σε κάποιο θέμα, ΄΄εντάξει ρε παιδιά δεν είναι και πυρηνική φυσική΄΄:roflmao:
Καλώς σε βρήκα και εδώ Βαγγέλη και με το καλό να τα πούμε από κοντά. Απλά το off θα το πάω πολύ σιγά - σιγά και λόγω ασχετοσύνης αλλά και λόγω πρόσφατης επέμβασης οπότε δεν είμαι για πολύ ταρακούνημα ακόμα .....

Για Φυσική, ως γνωστόν παλαιόθεν ...... ότι χρειαστεί, εδώ είμαστε :rolleyes::geek:

:friendship:
 
Top Bottom