Χαιρετώ την πιο ευχάριστη ομάδα

MvDuke

Μέλος
Όνομα
Marios
Μοτό
Tracer 900
Καταρχάς εύχομαι σε όλους υγεία και υπομονή με αυτά που αντιμετωπίζουμε αυτήν την περίοδο.
Στα διά ταύτα τωρα!
Χαιρετώ την πιο ευχάριστη μοτοσυκλετιστική ομάδα ! Με λένε Μάριο , 30 ετών, Μηχανολόγος Μηχανικός, μοιράζομαι το ίδιο πάθος για τις μηχανές μαζί σας και παρακολουθώ τα θέματα του forum για πολύ καιρό τώρα. Έτσι πήρα την απόφαση και εγώ να ενταχθώ σε αυτήν την υπέροχη ομάδα! Τον Ιούνιο που μας πέρασε δυστυχώς εκλάπη η μηχανή μου, μία Tracer 900 του 2018, την οποία πάλεψα αρκετά χρόνια για να την αποκτήσω, δεν θέλω όμως να ξεκινήσω την κλάψα ακόμα δεν συστήθηκα! Ο λόγος που το μοιράζομαι αυτό μαζί σας είναι πως διαβάζοντας τις συζητήσεις σας για τα ταξίδια σας και τις εξορμήσεις και όλα μοτοσυκλετιστικά νέα, με βοήθησε πολύ όλο αυτό το διάστημα.

Χαιρετώ λοιπόν την πιο ευχάριστη ομάδα και δηλώνω πολύ ενθουσιασμένος που βρίσκομαι και εγώ εδώ τώρα μαζί σας!

Μάριος
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Μάριε...! :ok:
Πραγματικά εύχομαι να μην ξαναβιώσεις την άσχημη εικόνα της απώλειας της μοτοσυκλέτας εκεί που την έχεις αφήσει προηγουμένως...
 

MvDuke

Μέλος
Όνομα
Marios
Μοτό
Tracer 900
Καλώς όρισες Μάριε...! :ok:
Πραγματικά εύχομαι να μην ξαναβιώσεις την άσχημη εικόνα της απώλειας της μοτοσυκλέτας εκεί που την έχεις αφήσει προηγουμένως...
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Θανάση!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Καλώς τον !
Κρίμα για το μηχανάκι.... Από τα πιο δυσάρεστα συναισθήματα το να χάνεις κάτι που με κόπο έχεις αποκτήσει...
Εύχομαι να ξαναβρείς γρήγορα δίτροχο και να κάνεις τα ταξίδια που σου αρέσουν !!!
 

MvDuke

Μέλος
Όνομα
Marios
Μοτό
Tracer 900
Καλώς τον !
Κρίμα για το μηχανάκι.... Από τα πιο δυσάρεστα συναισθήματα το να χάνεις κάτι που με κόπο έχεις αποκτήσει...
Εύχομαι να ξαναβρείς γρήγορα δίτροχο και να κάνεις τα ταξίδια που σου αρέσουν !!!
Σε ευχαριστώ πολύ Παντελή για τα καλά σου λόγια! Καλώς σας βρήκα! :friendship:
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες! Εύχομαι ποτέ ξανά ανάλογη εμπειρία(όχι μόνο σε εσένα) και να είσαι καλά να καταφέρεις να αγοράσεις πάλι.
Την επόμενη, ασφάλεια κλοπής από την 1η ημέρα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλώς ήρθες και πάντα όρθιος.
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Καλως ήρθες!
Πολύ άσχημο συναίσθημα, το έχω νιώσει (όχι για μηχανή..), αλλά από την άλλη καλά να είμαστε και να μπορούμε να αναπληρώσουμε αυτά που θέλουμε.
 

MvDuke

Μέλος
Όνομα
Marios
Μοτό
Tracer 900
Σας ευχαριστώ όλους για το θερμό καλοσόρισμα! Να είστε σιγουροι πως οταν καταφέρω να αποκτήσω ξανά μια μηχανούλα. θα είστε από τους πρώτους που θα μοιραστώ μαζι την χαρά μου!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλώς ήρθες
Έχεις κάνει όμως μέγα σφάλμα
Στο λέω να το ξέρεις .....
Προσοχή σε έναν γκριζομαλη με μούσι οδηγάει ένα μοτοσακο ασπρομπλε ....μπεμφε
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλώς ήρθες
Έχεις κάνει όμως μέγα σφάλμα
Στο λέω να το ξέρεις .....
Προσοχή σε έναν γκριζομαλη με μούσι οδηγάει ένα μοτοσακο ασπρομπλε ....μπεμφε
Μπλεεεε?????
 
Top Bottom