Χαλαρή βόλτα για εσάς, μάθημα για εμάς...

Γιάννης Σάρχο

SarchoGiannakis
Περιοχή
Κατερίνη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda Varadero XL125V
Honda Transalp 400V
BMW F 800 GS
Γειά σας αγαπητοί φίλοι.Χρόνια πολλά καλή χρονιά σε όλους.Ευχομαι ότι καλύτερο, υγεία, ευτυχία και καλές βόλτες.
Τώρα με την νέα χρονιά και αναμένοντας την άνοιξη, θέλω να διευρύνω τους ταξιδιωτικούς μου ορίζοντες.Εχω κάποια σχέδια για διάφορες εκδρομές στην βόρειο Ελλάδα,αλλά θεωρώ ότι χρειάζεται να μάθω κάποια πράγματα και να πάρω κάποιες εμπειρίες ακόμα για να μπορέσω να προχωρήσω σε μεγαλύτερα πράγματα.Ετσι θα ήθελα με όλο το θάρρος και τον σεβασμό να σας ρωτήσω αν θα μπορούσατε κάποιος-καποιοι να με πάρετε μαζί σας σε μια χαλαρή σας βόλτα.Δεν θέλω να σας τραβάω πίσω είναι η αλήθεια αλλά θεωρώ ότι σε μια χαλαρή βόλτα δεν θα σας δημιουργήσω πρόβλημα.Η βάση μου είναι στην Κατερίνη οπότε μπορώ να έρθω μέχρι Λάρισα ή Θεσσαλονίκη για να βρεθούμε και να γυρίσουμε εκεί τριγύρω.Το ξέρω ότι αυτό που ζητάω είναι λίγο περίεργο γιατί δεν γνωριζόμαστε αλλά σαν παιδί 18 ετών θέλω να μάθω κάποια πράγματα από εσάς.
Αν ενδιαφέρεται κάποιος να με βοηθήσει ας στείλει εδώ μύνημα για να επικοινωνήσουμε.Ευχαριστώ!
Καλή χρονιά σε όλους.

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

AkisGSpot

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Akis
Μοτό
Yamaha Movistar GP (Sky VR Team)
Μείνε σε επαφή με το forum και από τα ποσταρισματα μπορείς να δεις και να συμμετάσχεις σε οποία εκδρομή θες και σε ενδιαφέρει.. Οταν υπάρχουν "απαιτήσεις" στη βόλτα (πχ μόνο μικρότερα μηχανάκια από mega on-off) ειπώνεται στο topic.. Όποτε stay in touch και μην αγχώνεσαι για την ηλικία, την πείρα σου, το μηχανάκι σου και το ότι δε ξες κανέναν..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Γειά σου Γιάννη και χρόνια πολλά!
Απλά παρακολούθησε τις εκδρομές του φόρουμ και πήγαινε σε όποια μπορείς.
Εχε υπόψη όμως ότι κάποιες από αυτές έχουν τις ιδιαιτερότητες τους...;)
Δεν υπήρξε και δεν υπάρχει κλειστό κλαμπ συμμετεχόντων σε καμία εκδρομή έως τώρα.
Θα χαρούμε να τα πούμε και απο κοντά!:ok:
Καλή χρονιά...!!!:)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φίλε Γιάννη σε εγκεφαλικη ηλικία είμαι ένα χρόνο μικρότερος σου
Θα σου πρότεινα όμως να ασχοληθείς με το φόρουμ διαβάζοντας ειδικά στα σημεία με τις τεχνικές οδηγήσης συνάμα θα σου έλεγα να κουγκλαρεις στο διαδίκτυο βίντεο με τεχνικές οδηγήσης σε διάφορα τερέν
Αυτό που διαβάζεις και βλέπεις μετά να το μεταφέρεις στην καθημερινότητα σου
Είναι λίγο χειμώνας τώρα και είσαι λίγο μακριά όμως με την πρώτη ευκαιρία θα έρθουμε προς τα σένα και θα βολταρουμε
Στειτιουνετ
Υστερόγραφο

Γραφε ότι σου κατεβαίνει άφοβα
Ρωτά ότι θες
Και κάτι σημαντικό!!!!!!
Πάντα κράνος!!!!!!!!!!!!
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Καλησπέρα Γιάννη,

Θα σε πω με 2-3 λόγια πόσο γαματοι τύποι είναι (είμαστε) εδώ μέσα.

Πρώτη μηχανή πήρα στα 30 μου, τα παιδιά εδώ σε ότι εκδρομές έχω πάει με έχουν κάνει να αισθανθώ πως τους ξέρω χρόνια και σέβονται ότι δεν έχω πείρα.

Δεν το βρίσκεις εύκολα αυτό!

Κράτα επαφή, κοιτά τα εκδρομικά που ανεβαίνουν και με το κάλο να συμμαζέψω το Αφρικανακι μου και θα είμαι και εγώ εκεί στην πρώτη σου βόλτα!
 
Top Bottom