Χαμένη βαλίτσα στην Χαλκιδική!

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Είναι γραμμένο το όνομα, ο αριθμός τηλεφώνου και το e-mail πάνω στο τηλέφωνο, στα κλειδιά, και σε άλλα πράγματα που έχω μαζί μου, ώστε σε περίπτωση που με βρουν χωρίς αισθήσεις και να μου έχουν κλέψει το πορτοφόλι, να ξέρουν ποιος είμαι.:D
ξέρεις, προχωρά η τεχνολογία, φτιάξε ένα QR code να μην παιδεύεσαι
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
ξέρεις, προχωρά η τεχνολογία, φτιάξε ένα QR code να μην παιδεύεσαι
Γαμάτη ιδέα..
Θα φτιάξω ένα..

Θα λέει...

Γλυκογιωργης από Ναύπλιο
" ΕΥΛΟΓΗΣΩΝ " ...


:thanx::thanx::friendship:
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
ξέρεις, προχωρά η τεχνολογία, φτιάξε ένα QR code να μην παιδεύεσαι
Ο βοσκός που θα με βρει στο βουνό, ή ο ψαράς που θα με βρει στη θάλασσα, θα διαβάσει το QR code ;:D
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Έχω γράψει όνομα και τηλέφωνο και σε όλα τα εργαλεία. Απο σφυρί μέχρι δράπανο και τροχό. Έτσι δεν υπάρχει περίπτωση να τα πάρει κάποιος <κατά λάθος>, ούτε όταν τα έχω δανείσει να ξεχαστεί και να μη θυμάται ποιανού είναι.:D
Από τότε που το έκανα δεν έχω χάσει τίποτα.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Γιώργο στις τουαλέτες των κτελ να μην γράφεις το όνομά σου και το τηλέφωνο σου μόνο και τότε όλα καλά! χαχα
Εμείς εδώ στον Βόλο έχουμε έναν που γράφει το τηλέφωνο στα πεζοδρόμια με ανεξίτηλο, έχει γεμίσει τον τόπο. Αυτοαποκαλείται "Παθητικός" χαχαχα
Αχόρταγος!
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Από τα περίεργα που έχουν συμβεί.
Ένα καλοκαίρι πριν από χρόνια, στην ωραία Σαμοθράκη, ένα βράδυ ρίχνει μία δυνατή βροχή με αποτέλεσμα να κατεβάσουν απότομα νερό τα ξηροπόταμα.
Κάποιοι κατασκηνωτές είχαν στήσει σκηνές μπροστά στη θάλασσα αλλά μέσα σε κοίτη ποταμού.
Ένας κατασκηνωτής ενώ κοιμόταν, τον παρασέρνει το νερό του ποταμού μαζί με τη σκηνή, βρίσκεται μέσα στη θάλασσα και με δυσκολία καταφέρνει να βγει από την σκηνή και να μην πνιγεί.
Μετά από μέρες, τον ειδοποιεί ένας ψαράς από τη Χαλκιδική ότι βρήκε μία τσάντα με τα πράγματά του στη θάλασσα. Η τσάντα είχε τα χαρτιά του και έτσι μπόρεσαν να τον βρουν.

Άμα είχε συμβεί αυτό σε εμένα, θα μου έβρισκαν όλα τα πράγματα, γιατί σε όλα γράφω πάνω το τηλέφωνό μου.:D

Κάτι αντίστοιχο είχε συμβεί παλιά και στη Χαλκιδική με μηχανές τουριστών παρκαρισμένες μέσα σε κοίτη ποταμού, που μετά από βροχή βρέθηκαν μέσα στη θάλασσα.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Έχω εντυπωσιαστεί με την τελική επιπέδου z750s. Κοντέρ. Πόσα κλέβει άραγε ο μαφιόζος;
Για πες μας πόσα είχες δει στο xr από περιέργεια.για ένα φίλο ρωτάω :p
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για πες μας πόσα είχες δει στο xr από περιέργεια.για ένα φίλο ρωτάω :p
Σε ευθεία πίστας είχα δει την επίσημη τελική του. Φέτος οδήγησα μηχανή που την επίσημη τελική του XR την έχει για πλάκα στην ευθεία της πίστας και χωρίς να νιώσω ότι προσπάθησε.

Τι τα θες... Όσο "ξεφτιλίζονται" τα νούμερα τόσο καταλαβαίνω περισσότερο ότι δεν έχουν αξία, αλλά όπως και πολλά άλλα πράγματα πρέπει να τα ζήσεις για να τα κατανοήσεις.

Και για αυτό γελάω με φλεξαρίσματα τέτοιου είδους. Να ήταν το πρώτο μηχανάκι στην ιστορία που πιάνει 250 να πω μπράβο.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Σε ευθεία πίστας είχα δει την επίσημη τελική του. Φέτος οδήγησα μηχανή που την επίσημη τελική του XR την έχει για πλάκα στην ευθεία της πίστας και χωρίς να νιώσω ότι προσπάθησε.

Τι τα θες... Όσο "ξεφτιλίζονται" τα νούμερα τόσο καταλαβαίνω περισσότερο ότι δεν έχουν αξία, αλλά όπως και πολλά άλλα πράγματα πρέπει να τα ζήσεις για να τα κατανοήσεις.

Και για αυτό γελάω με φλεξαρίσματα τέτοιου είδους. Να ήταν το πρώτο μηχανάκι στην ιστορία που πιάνει 250 να πω μπράβο.
:ok:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Σε ευθεία πίστας είχα δει την επίσημη τελική του. Φέτος οδήγησα μηχανή που την επίσημη τελική του XR την έχει για πλάκα στην ευθεία της πίστας και χωρίς να νιώσω ότι προσπάθησε.

Τι τα θες... Όσο "ξεφτιλίζονται" τα νούμερα τόσο καταλαβαίνω περισσότερο ότι δεν έχουν αξία, αλλά όπως και πολλά άλλα πράγματα πρέπει να τα ζήσεις για να τα κατανοήσεις.

Και για αυτό γελάω με φλεξαρίσματα τέτοιου είδους. Να ήταν το πρώτο μηχανάκι στην ιστορία που πιάνει 250 να πω μπράβο.
250 πιάνει το 40 χρόνων 900αρι μου.κ ας είναι καλά τα 90ιες που τα 300 ήταν στραγάλια για την hypersport κατηγορία.βεβαια έβλεπα χθες εν; Βίντεο με V4 panigale και έβγαζε κοντέρ 370 και άλλαζε την τρίτη στα 255:wht:
 
Top Bottom