Χαρίζεται Σκούτερ γιαμαχα Κύκνος 125

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Παντως δεν συμβαινουν αυτα σε αλλα φορουμ..αυτο το πραγμα που εχει πετυχει το advride ειναι σπανιο και δειχνει την ποιοτητα των ανθρωπων που το απαρτιζουν και κατ επεκταση την ποιοτητα του φορουμ..χαιρομαι ιδιεταιρα που ανηκω σ αυτη την οικογενεια...ελπιζω να παραμεινουμε ετσι...
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Εγω θα το θελα να κυκλοφορω στην αθηνα αν δε το χει προλαβει αλλος..κοιταγα για κανα παπι χρεπι..
Αμα βρείς κανένα χρέπι, θα το βάλουμε στο γκαράζ μου να το κάνουμε τζιτζί...Έψαχνα και εγώ, αλλά ζητάνε παράλογα ποσά ορισμένοι.



Τέλος πάντων, είσαι τιμωρία, να οδηγείς τον βενζινοβόρο ελέφαντά σου στο κέντρο :pointu::pointu::pointu:
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Παντως δεν συμβαινουν αυτα σε αλλα φορουμ..αυτο το πραγμα που εχει πετυχει το advride ειναι σπανιο και δειχνει την ποιοτητα των ανθρωπων που το απαρτιζουν και κατ επεκταση την ποιοτητα του φορουμ..χαιρομαι ιδιεταιρα που ανηκω σ αυτη την οικογενεια...ελπιζω να παραμεινουμε ετσι...
+1200 με καλυψε ο Γιωργος !!!!

Ευθυμη...... :yrk: Baby !!!!
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Λοιπόν το θεμα έκλεισε και αν το ηξερα/θυμόμουν για το φιλο του καμπΜαν θα πηγαινε κατευθειαν μιλητό.
Δεν ειχα διαβάσει ποτε το συγκεκριμένο θεμα αλλα ειχα ακούσει μια σχετική αναφορα σε ενα πηγαδάκι με φιλους στην Αράχοβα.
Νικολα θα σε παρω αυριο να δουμε τι και πως θα τα κανουμε.
Ευχαριστω για τη διακριτικότητα σας.
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Αμα βρείς κανένα χρέπι, θα το βάλουμε στο γκαράζ μου να το κάνουμε τζιτζί...Έψαχνα και εγώ, αλλά ζητάνε παράλογα ποσά ορισμένοι.



Τέλος πάντων, είσαι τιμωρία, να οδηγείς τον βενζινοβόρο ελέφαντά σου στο κέντρο :pointu::pointu::pointu:
Χαχαχαχα..κ εγω γι αυτο δεν εχω παρει ακομα γιατι ποθλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες αλλα και με τον ελεφαντα δε βγαινει περα νικολη..ασε που το χω σε γκαραζ κανα 40 αλεπτο απο το σπιτι γιατι μονο εκει κοιμαμαι ησυχος απο τους χρυσοχερηδες και τελικως κυκλοφορω με πεζο 2...αλλα ετσι κ αλλιως τωρα τελειωνουν αυτα..το κτμ παει χωριο,εγω στρατο οποτε στα χερια του φιλου σου θα ειναι πολυ πιο χρησιμο...ακομα σε περιμενω για καφε..ελπιζω να σε δω πριν μπω μεσα...
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
ναι ...ναι....ναι....
αυτο το ξεχασα....
εχει δικιο ο λοχαγουκος!!!

:yrk:baby
Ποιος λοχαγουκος??κωλοφανταρο θα μαι...χαχαχαχ
 

αστραχαν

Μέλος
Όνομα
γιωργος
Μοτό
vstrom 1000 (2015)
:brv:,:hh::hlb:
Σημερα εκτύπωσα τα σήματα και θυμήθηκα πως εχω στην αποθήκη μου ενα σκούτερ 125 γιαμαχα, πολυ καλό μοτέρ σε αρκετα καλή κατάσταση, που μια μερα δεν πήρε μπροστά γιατί κάποιο καλωδιακι κατι έπαθε και απο τότε κάθεται στην αποθήκη..
Χαρίζεται λοιπον, αφού του κανω σέρβις και με σήμα 2017 πληρωμένο.
Σε όποιον φίλο για οποιο λόγο έμεινε χωρίς δυο ροδες και το χρειάζεται, ειναι πολυ δυνατό και αξιόπιστο μηχανάκι.
Παρακαλώ οποίος ενδιαφέρεται να στείλει πμ για λεπτομερειες κλπ και μην αρχίσετε τα μπράβο και τέτοια γιατί με πιάνουν οι ντροπές μου.
Ευχαριστώ!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
ΕΥΓΕ Ευθύμη ! :yrk:
Πρόκειται για εξαιρετικό σκουτεράκι, αψόφαντο, τυχερός όποιος το πάρει !
Αν είναι και ψεκαστό τότε είναι και τέρας οικονομίας, τόχω για εδώ μέσα από το 2008.

Καλορίζικο στον νέο κάτοχο:like:, θέλουμε φωτό.
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Τελειωσε!!!!!Αυτη η ενοτητα το εχει παει αλλου το θεμα χαριζετε.....
Ευθυμη χιλια μπραβο για την κινηση ελπιζω καποιος απο κει πανω να τα βλεπει αυτα και να στα γυρισει πισω πολλαπλασια!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όντως......ξέφυγε το πράγμα με το χαριζεται και οπως είπε το σοφο γερικο πουλί παραπάνω.....κάπως έτσι το είχαμε ονειρευτει!

Μπράβο Ευθυμη.....:crs:
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Καλημερα σε ολους!
Μεταξύ φίλων ετσι γινεται, και οπως ειπα και στο πρώτο ποστ, θα προτιμουσα να μην αρχίζατε τα μπραβο και τετοια.
Επειδη λοιπον βρέθηκε ο νέος ιδιοκτητης του κύκνου, θεωρω πως στο εξής το παρόν νήμα δεν εχει αλλο νόημα σχολιασμού μιας και το να συνεχισουμε να ευλογούμε τα γενια μας (τροπος του λέγειν) θα αλλοιώσει ισως την ουσια. Οποτε θα παρακαλούσα να κλειδωθεί, αν οχι να διαγραφεί το θεμα εφοσον δεν εχετε αντίρρηση.
Ευχαριστω
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο.κ Ευθύμη...
Και πάλι εύγε!!!:clp:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom