Χαρίζεται μπροστινό Metzeler Karoo 3

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
Να μπω και γω στον χορό των χαρισμάτων! Μπράβο σε όλους για τις αντίστοιχες διαθέσεις! Γιατί να κάθονται τα πράγματα στις ντουλάπες όταν μπορεί να φανούν χρήσιμα σε κάποιους; :)

Όπως είχα ξαναγράψει, έχω στο σπίτι ένα μπροστινό Karoo3 σε πολύ καλή κατάσταση από πέρυσι που έβαλα τα Pirelli. O προηγούμενος ιδιοκτήτης είχε φορέσει τα Karoo3 το Μάρτιο του '15 και εγώ τα άλλαξα τον Ιούλιο του '15 (όταν αγόρασα το μηχανάκι).

Φωτογραφίες:





Δεν θέλω να μου πιάνει χώρο πια οπότε λέω μήπως το θέλει κανείς/μία! :) To φύλαξα σε σκιερό μέρος, πάνω σε πανί για να διατηρηθεί όσο γίνεται.
Προβάδισμα έχει ο φίλτατος @MoNiker που είχε ενδιαφερθεί και στο παρελθόν. Αν δεν το θέλει, ο πρώτος που θα δηλώσει το παίρνει!
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Να βαλω υποψηφιοτητα μετα τον φιλο....νομιζω στο τρανσαλπακι μου θα μπαινει.....21 φοραω μπροστα
Θα παρω και το ιδιο πισω και ειμαι ετοιμος για χωματα....
 

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
Δόθηκε το λάστιχο στο Βασίλη (φίλο του Τάσου) και θα πάρει το δρόμο του για Έδεσσα! Σε καλή μεριά Τάσο, να το φχαριστηθείς! :cool:
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Να σε ευχαριστησω και παλι Γιαννη... το μονο που μου μενει ειναι να βρω και ενα 130/80/17αρι για πισω και ειμαι ετοιμος για χωματα....
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Εδώ είσαι(δεν είναι δική μου αγγελία) http://www.car.gr/parts/view/8286231/
Ευχαριστω Γιωργο....αυτη την συζητηση ειχα με τον Γιαννη. Αν δηλαδη ειναι καλυτερα να βαζεις ιδια μαρκα μπρος-πισω ή διαφορετικη?
Εγω σαν ασχετος με το χωμα δεν ξερω...οι εμπειροι τι λενε?ιδια μαρκα ή διαφορετικη?
Εννοω παιζει ρολο τι τακουνι εχεις μπροστα και πισω ή οχι?(απλα αρκει να υπαρχει αρκετο πελμα)
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Ευχαριστω Γιωργο....αυτη την συζητηση ειχα με τον Γιαννη. Αν δηλαδη ειναι καλυτερα να βαζεις ιδια μαρκα μπρος-πισω ή διαφορετικη?
Εγω σαν ασχετος με το χωμα δεν ξερω...οι εμπειροι τι λενε?ιδια μαρκα ή διαφορετικη?
Εννοω παιζει ρολο τι τακουνι εχεις μπροστα και πισω ή οχι?(απλα αρκει να υπαρχει αρκετο πελμα)
Προχωρα...αφοβα...;)
 
Top Bottom