Χαρίζονται διάφορα έπιπλα.

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Θα ήθελα να δώσω σε κάποιον και να πιάσουν τόπο τα παρακάτω έπιπλα που είναι μεν μεταχειρισμένα αλλά σε καλή κατάσταση:

1.Γραφείο μαύρο - κόκκινο με ντουλάπι και συρτάρι στο αριστερό μέρος σε πλήρη λειτουργική κατάσταση.
2.Πολυθρόνα σαλονιού
3.Κρεβατοκάμαρα με στρώμα και αποθηκευτικό χώρο
4.Διαχωριστικά γραφείων sato (4 τεμάχια) σε μπεζ χρώμα

Η σκέψη μου είναι στους ανθρώπους της Μάνδρας που πάθανε τέτοια μεγάλη ζημιά αλλά δεν ξέρω που να απευθυνθώ.
Και βασική προϋπόθεση πως θα πρέπει να φορτωθούν από τον Αγ Στέφανο μιας και δεν έχω μεταφορικό μέσο για τέτοια πράγματα.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
καταρχας ευγε για την κινηση σου
θα μπορουσες να ρωτησεις ενδεχομενως στο δημο Μανδρας?(δε ξερω πως πανε στην Αθηνα γενικοτερα αυτα) και κατι μου λεει
πως θα υπαρχει λυση..
αυτοι οι συνανθρωποι μας χασανε τα παντα μεσα σε 1 ωρα...
μπραβο που το σκεφτηκες και εννοειται πως εχουνε μεγαλυτερη αναγκη απο τους περισσοτερους απο μας εδω μεσα:(
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μπράβο σου για την κίνηση. Θα με ενδιέφεραν το 1. 2. 4. Και αυτά για την εργασία μας, μιας με άλλον έναν συνάδελφο, προσπαθούμε να μαζέψουμε χρήματα να αντικαταστήσουμε ένα παλιοτραπέζι και ένα κομοδίνο. Οι εποχές δύσκολες και 2 άτομα δεν φέρνουν την άνοιξη. Αλλά μια φωτό θα βοηθούσε, από την άποψη χώρου, είναι περιορισμένος και ίσως δεν χωρούν, οπότε δεν θα τα χρειαστούμε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Μπράβο σου για την κίνηση. Θα με ενδιέφεραν το 1. 2. 4. Και αυτά για την εργασία μας, μιας με άλλον έναν συνάδελφο, προσπαθούμε να μαζέψουμε χρήματα να αντικαταστήσουμε ένα παλιοτραπέζι και ένα κομοδίνο. Οι εποχές δύσκολες και 2 άτομα δεν φέρνουν την άνοιξη. Αλλά μια φωτό θα βοηθούσε, από την άποψη χώρου, είναι περιορισμένος και ίσως δεν χωρούν, οπότε δεν θα τα χρειαστούμε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Κώστα, το γραφείο είναι απο τα τυπικά του 1,60Χ0,80. Μαζί όμως με την πολυθρόνα και την κρεβ/ρα τα συζητάω ήδη για μία οικογένεια απο το Αγρίνιο που κάηκε το σπίτι τους....
Τα διαχωριστικά είναι 1,40Χ0.80 και πάχος 10cm. Είναι 4 κομμάτια. Αν θέλεις τα παίρνεις επιτόπου. Για τα υπόλοιπα θα ξέρω σε 1 εβδομάδα...
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Κώστα, το γραφείο είναι απο τα τυπικά του 1,60Χ0,80. Μαζί όμως με την πολυθρόνα και την κρεβ/ρα τα συζητάω ήδη για μία οικογένεια απο το Αγρίνιο που κάηκε το σπίτι τους....
Τα διαχωριστικά είναι 1,40Χ0.80 και πάχος 10cm. Είναι 4 κομμάτια. Αν θέλεις τα παίρνεις επιτόπου. Για τα υπόλοιπα θα ξέρω σε 1 εβδομάδα...
Παντελή ευχαριστώ για την απάντηση. Οι διαστάσεις είναι οκ, θα περιμένω μια εβδομάδα, να δεις τι θα γίνει, και μιλάμε πάλι αν είναι, Όπως κ να έχει ευχαριστώ.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Τελικά τα πράγματα ταξιδεύουν για τον νέο ιδιοκτήτη τους. Εύχομαι ποτέ ξανά άλλη συμφορά στα παιδιά....

Έχουν μείνει τα διαχωριστικά των γραφείων που είναι 1,40 ύψος, 0,80 πλάτος, πέντε (5) τεμάχια τελικά. Αν κάποιος τα θέλει είναι διαθέσιμα.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Τελικά τα πράγματα ταξιδεύουν για τον νέο ιδιοκτήτη τους. Εύχομαι ποτέ ξανά άλλη συμφορά στα παιδιά....

Έχουν μείνει τα διαχωριστικά των γραφείων που είναι 1,40 ύψος, 0,80 πλάτος, πέντε (5) τεμάχια τελικά. Αν κάποιος τα θέλει είναι διαθέσιμα.
Θα ήθελα 2 από αυτά αν γίνετε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Αποδέσμευση από εμένα, δεν μπορω να τα χρησημοποιήσω. Ευχαριστώ.
 

some1

Μέλος
Όνομα
Νικος
συγχαρητηρια για την κινηση σου, μακαρι αυτος που θα παρει κατι απο αυτα που δινεις να τα εχει πραγματικη αναγκη.
 
Top Bottom