Χαρίζονται τεύχη F1 Racing και Autosport

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Χαρίζονται τεύχη του F1 Racing και του Autosport...έτη 1999 μέχρι 2002 ίσως και 2003...όσοι ενδιαφέρονται ας γράψουν εδώ ή σε pm. Έξοδα αποστολής βαρύνουν τον παραλήπτη...
:brv::friendship::friendship::friendship:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Τα χαρίζω για να κάνουν χώρο στα τεύχη του Moto...όταν και όποτε μου απαντήσουν απο το περιοδικό για τη συνδρομή...που τους ρώτησα από Δεκέμβριο...μάρτιο έχουμε...το πάνε πιο αργά και από τη Yamaha με το Tenere 700...
Οπότε για να μην καταλήξουν στην ανακύκλωση όποιος ψάχνει κάποιο τευχος να του το στείλω...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Τώρα μπορεί να με ρωτήσετε γιατί από τότε που ξεκίνησε να βγαίνει και η ελληνική έκδοση συνέχισα να αγοράζω και το αγγλόφωνο τεύχος...Γιατί μάλλον δεν πρέπει να είχαν απολύτως την ίδια ύλη...μπορεί απλά και για ενίσχυση της ελληνικής έκδοσης...Δε θυμάμαι για να είμαι ακριβής. Τότε ήμουν φοιτητής και αν δε σπούδαζα στην Ελλάδα και είχα πάει στην Αγγλία σίγουρα θα επεδίωκα κάποια στιγμή να γράφω κι εγώ σε ένα αντίστοιχο περιοδικό. Είχα κολλήσει το μικρόβιο από το γυμνάσιο, για να μην πω πριν από το δημοτικό. Μου είχαν πάρει δωρο πριν καν πάω στο σχολειο οι γονείς μου από το εξωτερικό νομίζω εναν αυτοκινητόδρομο όπου ένωνες τα κομμάτια κι εφτιαχνες πίστα πάνω στην οποία υπήρχαν 2 μονές ράγες όπου στην κάθε μία έτρεχε με χειριστήριο κι από ένα μονοθέσιο. το ένα ηταν κατακόκκινο βλ. Ferrari και το άλλο ασπροκόκκινο βλ Marlboro McLaren...με αυτά και με εκείνα δεν ήθελε πολύ να κολλήσω το μικρόβιο. Νομίζω πρέπει να υπάρχει αυτός ο αυτοκινητόδρομος ακόμα...αν δουλεύει ακόμα, τριάντα χρόνια και μετά, μπορεί να τον χαρίσω και αυτόν σύντομα.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αν δεν βρεθει καποιος γνωστος σου και εισαι αθηνα ερχομαι να σου αδιασω την γωνια!!!! Ευχαριστω!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom