Χιονισμένες

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Καλα, μιλαμε οτι αναπολησα τα DRZακια/CCMακια να ανοιγανε κανενα περασμα ;) και τους αναβατες τους να με σπρωχνανε την περασμενη Κυριακη :D καθως γυρισα επανειλημενα πισω σε ψηλα περασματα με χιονια - ημουνα μονος μου και με ..Σαχαρα λαστιχο πισω o_O Αλλα και τοτε ουλοι μαζι παλι πισω γυρισαμε στο τελος - οπως ειχε πει χαρακτηριστικα ο Βαγγελης @tc-drift "το βουνο μας ξερασε σα ληγμενη κονσερβα με σαρδελες.." :roflmao: :roflmao: :laugh:
 

Tener-ίσιος

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1200 GS LC
Ήταν το 2007 αν θυμάμαι καλά, όπου μια ετερόκλητη, αλλά πολύ καλή παρέα βρέθηκε την κατάλληλη στιγμή, στο κατάλληλο μέρος, με τα κατάλληλα οχήματα, αλλά πάνω απ'ολα, με την καλύτερη διάθεση που θα μπορούσε να υπάρχει από όλους μας.
Απλά τους ευχαριστώ ολους κι ας έχει που δεν βρεθηκαμε πολλά χρόνια πια.

 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Ήταν το 2007 αν θυμάμαι καλά, όπου μια ετερόκλητη, αλλά πολύ καλή παρέα βρέθηκε την κατάλληλη στιγμή, στο κατάλληλο μέρος, με τα κατάλληλα οχήματα, αλλά πάνω απ'ολα, με την καλύτερη διάθεση που θα μπορούσε να υπάρχει από όλους μας.
Απλά τους ευχαριστώ ολους κι ας έχει που δεν βρεθηκαμε πολλά χρόνια πια.

ομορφες εικονες... οι τελευταιες φωτο με τους καταρρακτες και την λιμνη ποιο μερος ειναι?
 

Tener-ίσιος

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1200 GS LC
ομορφες εικονες... οι τελευταιες φωτο με τους καταρρακτες και την λιμνη ποιο μερος ειναι?
Για να είμαι ειλικρινής ακριβώς δεν μπορώ να απαντήσω κι αυτό για δύο λόγους. 1ον έχουν περάσει 10 χρόνια και 2ον σε εκείνο το ταξίδι τότε είχαμε αφεθεί στα χέρια του Θωμά (KTM) που είναι από εκείνα τα μέρη και μας καθοδηγούσε, κι εμείς απλά ακολουθούσαμε κι απολαμβάναμε.
Αυτά που θυμάμαι είναι:
Η βόλτα ήταν προς το τέλος της (λίγο μετά αποχεραιτηθηκαμε). Είχαμε ξεκινήσει το πρωί από το Λουτράκι Αριδαίας με κατεύθυνση προς Πάικο, Γουμένισσα κοντά σε κάποιο ηρωικό από το πόλεμο χωριό του νομού Κιλκίς. Επίσης ότι το προηγούμενο βράδυ έπαιζε ποδόσφαιρο Ελλάδα-Τουρκία για κάποια προκριματικά και χάσαμε 3-0 (μόλις 3 χρόνια πρωταθλητές Ευρώπης το 2007) κι είμασταν όλοι "κάπως" το προηγούμενο βράδυ στον ξενώνα.
Το τελευταίο που ανέφερα δεν ξέρω αν βοηθάει στην ερώτησή σου, αλλά δείχνει ότι το πρόβλημα δεν είναι τόσο της μνήμης μου, αλλά ότι πραγματικά δεν μας ενδιέφερε το "που", αλλά το "πώς" είμασταν ;) :)
(Πάλι ξεχάστηκα και φλυάρυσα γμω τα γεράματά μου)


Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ήταν το 2007 αν θυμάμαι καλά, όπου μια ετερόκλητη, αλλά πολύ καλή παρέα βρέθηκε την κατάλληλη στιγμή, στο κατάλληλο μέρος, με τα κατάλληλα οχήματα, αλλά πάνω απ'ολα, με την καλύτερη διάθεση που θα μπορούσε να υπάρχει από όλους μας.
Απλά τους ευχαριστώ ολους κι ας έχει που δεν βρεθηκαμε πολλά χρόνια πια.

:hlb::hlb::hlb:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

Tener-ίσιος

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1200 GS LC
sugariasgeorge
:thanx:
Α να γεια σου! Σκρα! Καλά που μου το θύμησες, γιατί κόντευα να σκάσω από το κακό μου με το Αλτσχάιμερ που μου χτυπάει την πόρτα! (Ποιος είναι; Δεν ακούει κανείς που χτυπάει η πόρτα; Θα ανοίξει κανείς επιτέλους; ;) )
 
Top Bottom