Χορτιάτης Νο 2 (στα χνάρια του MOTORALLY……)

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βαλτε πραμα....
βλεπω φατσες καινουργιες και καραλαικ....:D
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Άψογη βόλτα και παρέα παίδες............ Άντε και στα δικά μας οι ασφάλτινοι.

.................
Φωτοσόπια. Ως γνωστόν τα Βαραντέρο δεν πατάνε χώμα. Το λέει ο Μπάμπης ο Σουγιάς, ο Πέτρος ο Πένσας, ο Κώστας ο Γκοτζίλας, ο Νίκος ο Πεταλούδας............... :p
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
...μια μέρα μετα & το χαμόγελο δείχνει ακόμη
τη χαρα της χθεσινής εκδρομής!!!!
έυχαριστω τον Ηλία, τον Χαρη(πλοηγο μας), και όλους που μΕ καναν να ξεχάσω τα ζόρια-σκοτούρες που χω στη κουτρα μου τον τελευταίο καιρο!!!

θέλω απλα repeat.... σύντομα

τα βιδεα......τα δίνω για λουσιμο-χτενισμα... πριν βγουν στον αέρα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

konstantinos2310

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
KTM 950 adventure
Καταπληκτική εκδρομή με καταπληκτική παρέα.....!!!!
ΜΠΡΑΒΟ σε όλους....
Απο την οργάνωση του Ηλία και λοιπών...την φιλοξενία του Μ.Ο. Σοχού και τέλος, στην παρέα που παρόλο που ήμασταν αρκετοί και κάποιοι απο τα παιδιά πατούσαν πρώτη φορά στο χώμα...αντεπεξήλθαν στο 100% χωρΙς το παραμικρό παρατράγουδο....!!!!
Χίλια μπράβο και με το καλό η επόμενη....!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
ΘΕΛΩ!!!! ΘΕΛΩ!!!! ΘΕΛΩ!!!!! ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!!!
Πρωτα απο ολα να ευχαριστησω τον Ηλια και τον Χαρη για ολη την οργανωση και την "αγγαρεια" που εκαναν για να περασουμε ολοι μας τοσο ωραια και να γυρισουμε 100% ασφαλεις!!!!
Δευτερον τον Γιαννη που μας εδειξε πως μπορει να παει καποιος στο βουνο με σουζες και μπαντες καβαλωντας ενα ΧΤ 500 του 82!!!!!
(προσωπικα καθε φορα που με περνουσε με σουζα πεθαινα στο γελιο μεσα απο το κρανος μου):ok::ok::ok:
και να πω οτι ηταν μεγαλη μου χαρα να γνωρισω ολα τα "παιδια" εκει και να περασουμε μια υπεροχη μερα!!!!
Υ.Γ.φυσικα και τα παιδια απο τη Λεσχη του Σοχου που μας περιμεναν με χαμογελα και κανονισμενα "νηστισιμα" κατσικακια στις σουβλες:D:D:D:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Άψογη βόλτα και παρέα παίδες............ Άντε και στα δικά μας οι ασφάλτινοι.



Φωτοσόπια. Ως γνωστόν τα Βαραντέρο δεν πατάνε χώμα. Το λέει ο Μπάμπης ο Σουγιάς, ο Πέτρος ο Πένσας, ο Κώστας ο Γκοτζίλας, ο Νίκος ο Πεταλούδας............... :p

Όποιος το πει αυτό, θα τον δώσω στο αδέρφι μου να τον πάει μια δικάβαλο σ' όλα τα Γεράνεια και μ' ασφάλτινα:cool:
 

element

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Τριαντάφυλλος
Μοτό
1200 Gs adv 07'
Πριν αρχίσω το ανέβασμα φωτογραφιών ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εμένα προς όλους όσους διοργάνωσαν αυτή την εξόρμηση..περάσαμε υπέροχα!!!

Μάζωξη στο Φιλίππειο






οδηγίες



συμβουλές

 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Πως να μην χαμογελας,όταν είναι από τις ημερες που ανυπομωνεις να ξυμερωσει η μερα,να βαλεις την στολη,να φορεσεις το κρανος,να καβαλήσεις τη μηχανη και να φυυυυυυυυυυυγεις!!!
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
κρυφο καλλιτεχνικο φωτογραφικο ταλεντο...ο τριανταφυλλος:ok:
...μα είναι ο "επίσημος" φωτογράφος των αρκουδιάρηδων!!!:photo:
 
Top Bottom