Χωμάτινη στην Λαυρεωτική 21/01/2017

freco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Χίος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Tracer 9
Ωχ... Πάνω που είχα βάσιμες ελπίδες να έρθω... ήταν για σήμερα. Χαχαχα. Δεν είναι γραφτό από Σεπτέμβριο να καταφέρω βόλτα. Ακόμα κι αύριο θα έκανα κοπάνα από την κοπή πίτας των προσκόπων Περισσού των παιδιών. Και τις είχα προετοιμάσει...
Εδώ και δύο μήνες την έχω βγάλει μία φορά για να φορτίσει η μπαταρία της και η δική μου.
Πάμε γι άλλα...
Μπράβο στην παρέα.

Sent from my MIghty MIX
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Βγάλαμε φωτογραφίες... θα βάλω κάποια στιγμή εντός του 17 :omg2:

Τώρα για την βόλτα τι να πω, χάλια, βούλιαζαν οι τροχοί στο νωπό χώμα, γίναμε μέσα στις λάσπες, όλο νερολακούβες τίγκα στο νερό, περάσαμε από κομμάτια που πάνε καθαρόαιμα, διασχίσαμε την Αττική εναλλακτικά-χωμάτινα από διαδρομές που λίγοι γνωρίζουν από Βούλα εως Λαύριο, ταλαιπωρία δηλαδή, ξέρεις πόση ώρα το κάναμε;
Περάσαμε και κάτι καινούργια κομμάτια σε ένα χείμμαρο, μπλιαχ. Ευτυχώς κάποια στιγμή βγήκαμε άσφαλτο :yup:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βγάλαμε φωτογραφίες... θα βάλω κάποια στιγμή εντός του 17 :omg2:

Τώρα για την βόλτα τι να πω, χάλια, βούλιαζαν οι τροχοί στο νωπό χώμα, γίναμε μέσα στις λάσπες, όλο νερολακούβες τίγκα στο νερό, περάσαμε από κομμάτια που πάνε καθαρόαιμα, διασχίσαμε την Αττική εναλλακτικά-χωμάτινα από διαδρομές που λίγοι γνωρίζουν από Βούλα εως Λαύριο, ταλαιπωρία δηλαδή, ξέρεις πόση ώρα το κάναμε;
Περάσαμε και κάτι καινούργια κομμάτια σε ένα χείμμαρο, μπλιαχ. Ευτυχώς κάποια στιγμή βγήκαμε άσφαλτο :yup:
Παραμύθια......αν δεν δω φωτο δεν το πιστευω :p
Βάλε καμμια φωτο....να φυγει από τις μοτοσυναντησεις ;) και να σε πιστέψει ο κοσμος ότι κάνεις χωμα :D
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Τι..................................?????????????????????????????

Μονο δυο................................???????????????????????????

απαραδεκτοι..................:friend:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
αψογα λεμε!!!!!!!!!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ωραίοι.....:friendship:
Βλεπω ότι άρχισες δυναμικά με την χοντρη:D

Ναι και μου αρέσει πολύ. Θέλω να το συνηθίσω γιατί κάποια μελλοντικά ταξίδια κυρίως εκτός συνόρων θα ' χουν και off road διαδρομές μεγαλούτσικες.

Και για μεικτό τουρισμό μεγάλων αποστάσεων θεωρώ πως είναι μια πολύ καλή πρόταση στην low budget κατηγορία των μεγάλων πραγματικών ον/οφ.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Χάλια μαυρα περασατε...ολο λασπη και κακο...πα πα παααα...μην ξαναδω τετοια ακαταστασια και λασπουρα :ha :yes:
 
Reactions: est

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Αααα...Εσεις ειστε βρωμοπαιδα! (μετα την λασποβολτα):p

Να επαναληφθει παρακαλω ωστε να μπορεσουμε να ερθουμε και μεις που δεν μπορουσαμε και να γινουμε και μεις βρωμοπαιδα:yew:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Ναι και μου αρέσει πολύ. Θέλω να το συνηθίσω γιατί κάποια μελλοντικά ταξίδια κυρίως εκτός συνόρων θα ' χουν και off road διαδρομές μεγαλούτσικες.

Και για μεικτό τουρισμό μεγάλων αποστάσεων θεωρώ πως είναι μια πολύ καλή πρόταση στην low budget κατηγορία των μεγάλων πραγματικών ον/οφ.

:yew::yew::yew:



υγ. Θα επιμείνω και θα σου ξαναπώ να βάλεις αποστάτες στο τιμόνι (και φαρδύτερα πατακια) πολύ ποιο άνετη οδήγηση και κουμαντάρεις πολύ καλύτερα το θεριό :friendship:


Στην επόμενη βόλτα τα κάνουμε τράμπα άμα θες να δεις τι ενοω
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom