Χωμάτινο Διήμερο στα βουνα της Κεντρικής Ελλάδας.

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ερωτηση..καταλαβα λαθος η δεν επιτρεπονται οι μετακινησεις εκτος νομου εκτος απο συγκεκριμενους λογους;
Ρωταω γιατι προγραμματιζω και κατι εψαχνα και κατεληξα οτι δεν θα τα ανοιξει τελειως.
Σορρυ αν ειναι εκτος θεματος απλα κοιταγα να φυγω για το συγκεκριμενο τριημερο.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ερωτηση..καταλαβα λαθος η δεν επιτρεπονται οι μετακινησεις εκτος νομου εκτος απο συγκεκριμενους λογους;
Ρωταω γιατι προγραμματιζω και κατι εψαχνα και κατεληξα οτι δεν θα τα ανοιξει τελειως.
Σορρυ αν ειναι εκτος θεματος απλα κοιταγα να φυγω για το συγκεκριμενο τριημερο.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ακη αυτό που ισχύει είναι ότι επιτρέπονται οι μετακινήσεις εκτός νομού μόνο για συγκεκριμένες διαδικασίες και με σχετικά έγγραφα, μέχρι τις 18 Μάη.

Από τις 18 Μάη και μετα θα μπορούμε να κινούμαστε ελεύθερα, τουλάχιστον το πλάνο είναι αυτό μέχρι στιγμής.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ακη αυτό που ισχύει είναι ότι επιτρέπονται οι μετακινήσεις εκτός νομού μόνο για συγκεκριμένες διαδικασίες και με σχετικά έγγραφα, μέχρι τις 18 Μάη.

Από τις 18 Μάη και μετα θα μπορούμε να κινούμαστε ελεύθερα, τουλάχιστον το πλάνο είναι αυτό μέχρι στιγμής.
Οκ...απλα δεν ασχολουμαι καιρο τωρα και σημερα που μπηκα να ψαξω μπερδευτηκα ετσι οπως το παρουσιαζουν.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Από αρχαιοτάτων χρόνων οι Ελληνες καπετανέοι έχουν ένα θέμα με τους αποκλεισμούς...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παίδες ακυρη η χωμάτινη μέχρι νεοτέρας.
 

kavadias

Μέλος
Περιοχή
there and back again
Όνομα
Τάσος
Μοτό
KTM 1290 SA '15
KTM 690 Enduro '08
KTM EXC 250 '06
Aldebaran ψήνομαι ερώτηση: τη διαδρομή τη σχεδιάζεις έχοντας στο μυαλό σου το 990 ή το 640 ?
Για να ξέρω με ποιο να ακολουθήσω :)


Άκυρο, τώρα διάβασα καλύτερα :(
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Παίδες ακυρη η χωμάτινη μέχρι νεοτέρας.
Και ότι πήγαινα για διαζύγιο με το ADVtrOFFy την επόμενη εβδομάδα από την βόλτα σου.
Αντε να δω για πόσο θα το αποφύγω...:oops:
 
Top Bottom