Χωμάτινο κυνήγι θησαυρού-ΣΥΜΟΦΕ-16/10

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
:pointu:

















:thinking: . . . μήπως να μην πάμε καλύτερα...για να'χει ενδιαφέρον για όλους τους υπόλοιπους...:D
Φιλε αμα ερθεις κουλουρακια θα φερεις?:thinking::waiting:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
:pointu:

















:thinking: . . . μήπως να μην πάμε καλύτερα...για να'χει ενδιαφέρον για όλους τους υπόλοιπους...:D
Στο κόμικ.....είναι ξεκάθαρο πλέον ότι αυτός ο Λευκαδιος είναι η μουχριτσα των pourodurΩn:D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εκτός απροόπτου μέσα κι εγώ....
Ανυπομονω μηπως μου κατσει το πλανο το καλο....εσενα τ'ανασκελα με τα ποδια ψηλα...κλικ κλικ κλικ..:photo::photo::photo::pointu::pointu::pointu:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Κατάλαβα.........τα κόμικς θα φυγουν και θα παίξετε ταινία με κινούμενα σχέδια. .......:friendship::friendship:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μέσα και εγώ. Έχω καιρό να σας δω, οπότε είναι καλή ευκαιρία. 'Αντε να δείξουμε και σε όλους τι θα πει pouroduro rules!;);):yew:
Αντε γιατι χαθηκαμε .... μην αφησεις το ανηψι μερες πριν να πλησιασει το μηχανακι...ουτε βολταααααα χαχα!
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Καλημερα παιδες...Τελικα θα στειλει το φορουμ καμμια αντιπροσωπεία για το event η θα κανονιστει καμμια αλλη βολτιτσα;Μετα απο καιρο εχω ελευθερο το πρωινο της Κυριακής και ψηνομαι για βολτα...
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Εγω το ψηνω να παω και κανα δυο ακομα αν καταφερουν λογω δουλειασ..θελετε να γραψουμε ολοι που ενδιαφερονται εδω αν ειναι να φτιαξουμε μια ομαδα,δυο κλπ κλπ αναλογως ατομων?

1.εγω
2.lmb990(αναλογως δουλειας)
3.zorro (αναλογως γενικα)
4.ztakis
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom