Χωμάτινο μάθημα 17-18 Δεκεμβρίου

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
ΜΑΚΡΑΝ ΤΑ ΠΙΟ ΧΡΗΣΙΜΑ ΚΑΙ "ΠΟΛΛΑ" ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ!!! τελεια και παυλα!! Δεν υπαρχει αυτο το ΣΟΥΚΟΥ!!! Εμπειριες, παρεα, γνωσεις ολα στο μαξιμουμ!! Οποιος ειναι στα αρχικα σταδια της χωματοκαριερας του και δεν το εχει κανει και ασχολειται με λαστιχα πιεσεις αναρτησεις, ειναι σε λαθος δρομο!!! Τι καλα που ητανε ρε μαγκες!!!!

Θα επανελθω με βιδεορεπορταζ!!!
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Ειδικά το σημερινό ήταν σκέτη απόλαυση. Απλωτά κομμάτια, τεχνικά κομμάτια, μαρμάρινα κομμάτια, λάσπη, ποτάμια, διαδρομή μέσα και πάνω από τα σύννεφα!

Οποιος ειναι στα αρχικα σταδια της χωματοκαριερας του και δεν το εχει κανει και ασχολειται με λαστιχα πιεσεις αναρτησεις, ειναι σε λαθος δρομο!!!
Αυτό το ΣΚ βρήκα το δρόμο το σωστό.

Άντε και στα επόμενα!

Και επειδή εχω καταλάβει ότι μάλλον με τουμπίδια τη βρίσκει το φορουμ, αφήνω αυτό εδώ.

 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Υπέροχη μέρα
Καλή παρεα
Τι άλλο να ζητήσουμε;

Περάσαμε φανταστικά Γελάσαμε αλλα ΔΕΝ φάγαμε!!!

Ισχυρό παρεάκι, τρελός ο δάσκαλος....
Κ εις άλλα με υγεια
 

athanas

Μέλος
Όνομα
stefanos
Μοτό
TENERE WR
εισαστε ωραιοι, μπραβο ρε παιδια...
αν δεν ειχα χτυπημενο γονατο θα ερχομουν και εγω, καποια αλλη φορα ισως τα πουμε απο κοντα...
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Υπέροχη μέρα
Καλή παρεα
Τι άλλο να ζητήσουμε;

Περάσαμε φανταστικά Γελάσαμε αλλα ΔΕΝ φάγαμε!!!

Ισχυρό παρεάκι, τρελός ο δάσκαλος....
Κ εις άλλα με υγεια
σου είπα να κάνουμε στάση εκεί στις τσίκνες...να ψάχνεται μετά ο μαστροΜητσος που χάθηκε η ομάδα

τέλειο διήμερο! προσωπικά το περίμενα από περισυ μιας και τα σχόλια που είχα ακούσει ήταν φοβερά. Τελικά όχι μόνο άξιζε αλλά ρε μάγκες είμαστε πολύ τυχεροί που έχουμε τον Χελιωτη να μας μαθαίνει, να μας δίνει αυτοπεποίθηση, να μας γλεντάει, να είναι ένας από εμάς!

ευχαριστούμε Κώστα Maniac για την οργάνωση!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ήμουν σίγουρος ότι θα περνάγατε σούπερ, όπως και ότι ο δάσκαλος σας γλεντησε.. :p

Εγώ δεν οργάνωσα τίποτα...βόλτα πήγα στον Πάρνωνα.
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Καλημερα!!! Καλη χρονια!!! Μιας κ η επαναληψη ειναι μητηρ μαθησεως... Ψηνεται κανεις για αυτιο Κυριακη καμια βαρυμπομπη? Πανω κατω σε αυτα που καναμε?
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλημερα!!! Καλη χρονια!!! Μιας κ η επαναληψη ειναι μητηρ μαθησεως... Ψηνεται κανεις για αυτιο Κυριακη καμια βαρυμπομπη? Πανω κατω σε αυτα που καναμε?
Αν μαζευτειτε γραψτε που θα ειστε.
Λεω να ανεβω μια γυρα, απλα θα το παω χαλαρα λογω μικρης ζαλαδας απο κρυωμα.
Εχω να καβαλησω 1 μηνα.
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
Καλημερα!!! Καλη χρονια!!! Μιας κ η επαναληψη ειναι μητηρ μαθησεως... Ψηνεται κανεις για αυτιο Κυριακη καμια βαρυμπομπη? Πανω κατω σε αυτα που καναμε?
Αμέ Αμέ...
/// Β

ΥΓ Επίσης, Καλή Χρονιά!
 

p1lotos

Μέλος
Όνομα
Thanasis
Μοτό
BMW 850GS - 2019
Καλή χρονιά! Με υγεία! Πολύ καλή ιδέα! Αλλά είμαι εκτός Αθηνών! Θα φροντίσω να έρθω στην επόμενη!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Πρωινό καφεδάκι με μάθημα Χελιώτη, πριν τη βόλτα :D

Χορταστικό βιντεάκι, τέλειο!!!
 
Top Bottom