Χωμάτινο μάθημα level 1 Νοεμβρίου

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτά είναι
Πολύ διαφορετικά από ότι κάναμε εμείς βλέπω, αυτό με τις κλίσεις και τις φοβίες τι μου θυμίζει...
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Αυτά είναι
Πολύ διαφορετικά από ότι κάναμε εμείς βλέπω, αυτό με τις κλίσεις και τις φοβίες τι μου θυμίζει...
Γιάννη, μάλλον έπρεπε να ήσουν σήμερα, θα ξεπέρναγες πολλές φοβίες ....
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Δυστυχώς υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μην τα καταφέρω να έρθω σήμερα :(. Εαν δεν είμαι στην ώρα μου στο ραντεβού σημαίνει ότι δεν...
Σε αυτή την περίπτωση τα χρήματα θα τα πάω στο κατάστημα του Χελιώτη την Δευτέρα!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Μπράβο και απο εμένα ρε παιδιά! Και ιδιαίτερα στον Πάναγιώτη που αντιπροσώπευσε!
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Δυστυχώς υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μην τα καταφέρω να έρθω σήμερα :(. Εαν δεν είμαι στην ώρα μου στο ραντεβού σημαίνει ότι δεν...
!
Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό …
Προσπάθησε το ρε .
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το σημερινο που ειναι μαθημα-βολτα θα ειναι παντως πιο ξεκουραστο.
Καλο μαθημα παιδες.
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Δυστυχώς την έχασα την σημερινή. Το μόνο σοβαρό είναι ότι έχασα κάτι που περίμενα πως και πως παρ όλες τις τούμπες που φαγα. Περιμένω ενημέρωση αν και είμαι σίγουρος ότι περάσατε τέλεια.
Κάτι τελευταίο, σε περίπτωση που δεν υπάρχει πρόβλημα από τους συμμετέχοντες και τον Χελιώτη μήπως θα μπορούσα να έρθω στην δεύτερη μέρα στο μάθημα Δεκεμβρίου.
Ευχαριστώ για χθες και πάλι ήταν υπέροχα :D
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Επιστρέψαμε όλοι σοφότεροι και καλύτεροι οδηγοί ....

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και στον δάσκαλο Δημήτρη για την υπομονή του και την επιμονή του καθώς επίσης και στον Κώστα gsmaniac που το οργάνωσε όλο αυτό

Κάναμε μια υπέροχη βόλτα με ενδιάμεσα μαθήματα.

Κατάφερα να ξεπεράσω αρκετές φοβίες και απέκτησα γνώσεις και εμπειρία στην οποία πρέπει να χτίσω για να γίνω ακόμα καλύτερος ...
Σίγουρα έχω γίνει πάρα πολύ καλύτερος και οδηγώ με μεγαλύτερη ασφάλεια στο χώμα πλέον.

Οι επόμενοι μην το χάσετε
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Επιστρέψαμε όλοι σοφότεροι και καλύτεροι οδηγοί ....

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και στον δάσκαλο Δημήτρη για την υπομονή του και την επιμονή του καθώς επίσης και στον Κώστα gsmaniac που το οργάνωσε όλο αυτό

Κάναμε μια υπέροχη βόλτα με ενδιάμεσα μαθήματα.

Κατάφερα να ξεπεράσω αρκετές φοβίες και απέκτησα γνώσεις και εμπειρία στην οποία πρέπει να χτίσω για να γίνω ακόμα καλύτερος ...
Σίγουρα έχω γίνει πάρα πολύ καλύτερος και οδηγώ με μεγαλύτερη ασφάλεια στο χώμα πλέον.

Οι επόμενοι μην το χάσετε
Τελικά σήμερα κάνατε μόνο βόλτα ή και ασκήσεις;
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Τελικά σήμερα κάνατε μόνο βόλτα ή και ασκήσεις;
Βόλτα μετά ασκήσεων … και πίτσας .
Για την ερώτηση σου για το μάθημα του Δεκεμβρίου ο Μητσος είπε να πας να κανείς και τις 2 μερες αν θες .
 
Top Bottom