Χωμάτινο μάθημα level 1 Νοεμβρίου

Bandit

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Moto Guzzi v11 Le Mans, Honda xl250s ,Honda xl500r Paris Dakar
Ωραία και η κυριακάτικη βόλτα με τον Δημήτρη, είχε λίγο απ' όλα αυτά που μας είχε δείξει την προηγούμενη ημέρα , αλλά και συμβουλές και οδηγίες για ο΄τι μπορεί να συναντήσουμε σε μια κλασσική βόλτα στα Ελληνικά βουνά.
Ευχαριστούμε για όλα......!!!!!


ΥΓ. Έχω πρόβλημα στο να ανεβάσω φωτογραφίες στο forum, σε προηγούμενες αναρτήσεις μου χρησιμοποιούσα το "Imgur" για να τις ανεβάσω αλλά τώρα δεν ανεβαίνουν, τί μπορεί να φταίει;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωραία και η κυριακάτικη βόλτα με τον Δημήτρη, είχε λίγο απ' όλα αυτά που μας είχε δείξει την προηγούμενη ημέρα , αλλά και συμβουλές και οδηγίες για ο΄τι μπορεί να συναντήσουμε σε μια κλασσική βόλτα στα Ελληνικά βουνά.
Ευχαριστούμε για όλα......!!!!!


ΥΓ. Έχω πρόβλημα στο να ανεβάσω φωτογραφίες στο forum, σε προηγούμενες αναρτήσεις μου χρησιμοποιούσα το "Imgur" για να τις ανεβάσω αλλά τώρα δεν ανεβαίνουν, τί μπορεί να φταίει;
Κάνεις copy το σύνδεσμο που σου δίνει, το κάνεις paste εδώ και τι γίνεται...?
 

Bandit

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Moto Guzzi v11 Le Mans, Honda xl250s ,Honda xl500r Paris Dakar
Δοκιμάζω να κάνω εισαγωγή φωτογραφίας από το εικονίδιο στην μπάρα εργαλείων και όταν βάζω τον σύνδεσμο από το Imgur μου βάζει μνμ.
" Ουπς, κάτι δεν πήγε σωστά. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά ή επικοινωνήστε με κάποιον διαχειριστή."
Σημειωτέο, έχω δοκιμάσει ξανά άπειρες φορές , αλλά δεν.....
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δοκιμάζω να κάνω εισαγωγή φωτογραφίας από το εικονίδιο στην μπάρα εργαλείων και όταν βάζω τον σύνδεσμο από το Imgur μου βάζει μνμ.
" Ουπς, κάτι δεν πήγε σωστά. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά ή επικοινωνήστε με κάποιον διαχειριστή."
Σημειωτέο, έχω δοκιμάσει ξανά άπειρες φορές , αλλά δεν.....
Δημήτρη το σύνδεσμο από το imgur τον κάνεις επικόλληση εδώ.
Όχι μέσω του τρόπου που αναφέρεις.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Δοκιμάζω να κάνω εισαγωγή φωτογραφίας από το εικονίδιο στην μπάρα εργαλείων και όταν βάζω τον σύνδεσμο από το Imgur μου βάζει μνμ.
" Ουπς, κάτι δεν πήγε σωστά. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά ή επικοινωνήστε με κάποιον διαχειριστή."
Σημειωτέο, έχω δοκιμάσει ξανά άπειρες φορές , αλλά δεν.....
Γιατί δεν ρίχνεις κατευθείαν το σύνδεσμο;
Χωρίς τη χρήση του εικονιδιου
 

Bandit

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Moto Guzzi v11 Le Mans, Honda xl250s ,Honda xl500r Paris Dakar
Το XLάκι παρ΄όλα τα χρόνια του .....40 γαρ.... και το ξεζούμισμα που του έκανα , με έβγαλε ασπροπρόσωπο , αν και από το Σάββατο το απόγευμα είχε πληγωθεί λίγο η "περιφάνια του"........
την Κυριακή έβγαλε όλη την βόλτα και με γύρισε και σπίτι.....


 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
...........με απόσταση 36 ετών ...............

Kαι ακομη παραμενει ερωτευσιμο

Πρεπει να ειναι ενα απο τα λιγα εναπομειναντα στην Ελλαδα σε οριτζιναλ μορφη (νομιζω μονο το εμπρος φτερο νομιζω ειναι απο 89αρι ΧΤ)
Εγω δεν θα το εβαζα πλεον στα χωματα

Το XLάκι παρ΄όλα τα χρόνια του .....40 γαρ.... και το ξεζούμισμα που του έκανα , με έβγαλε ασπροπρόσωπο , αν και από το Σάββατο το απόγευμα είχε πληγωθεί λίγο η "περιφάνια του"........
την Κυριακή έβγαλε όλη την βόλτα και με γύρισε και σπίτι.....


Το αυτο ισχυει και για το Χlακι
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Αν και έκανα το πρώτο μάθημα, βλέπω τις φωτογραφίες και θέλω να ξανακάνω. Μην χάσετε την ευκαιρία να πάτε σε κάποιο από τα επόμενα μαθήματα.
Υγ. Έχει κανείς την διαδρομή της Κυριακής να την ανεβάσει;
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εν τω μεταξύ τι κακό και αυτό.

Έχω δει... ξανά και ξανά το the seeker 2, ΚΑΘΕ φορά στο ανέβασμα/κατέβασμα του βράχου με πιάνει κατιτίς, βλέπω τα ίδια και στο βίντεο. Ζαναξάκι πριν την κατηφόρα.

Όπου στην αρχή του είστε πάνω από το σπίτι μου αν καταλαβαίνω σωστά.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εν τω μεταξύ τι κακό και αυτό.

Έχω δει... ξανά και ξανά το the seeker 2, ΚΑΘΕ φορά στο ανέβασμα/κατέβασμα του βράχου με πιάνει κατιτίς, βλέπω τα ίδια και στο βίντεο. Ζαναξάκι πριν την κατηφόρα.

Όπου στην αρχή του είστε πάνω από το σπίτι μου αν καταλαβαίνω σωστά.
Σταμάτα να βλέπεις βιδεο.. Πάνε για προπόνηση και αμόλα καλούμπα στις κατηφόρες
Το εργαλειο σου τα καταπίνει όλα...... Άνοιξε γκαζι
Και φτιαξε την γωνία στα γονατα :p
 
Top Bottom