Χωμάτινο μαθημα Δεκεμβρίου

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εγώ λέω να του πούμε να μαζευτούμε όσοι έχουμε κάνει το μάθημα και θέλουμε να μας κάνει μια βόλτα - μάθημα με πιο τεχνικά κομμάτια και με μεγαλύτερη δυσκολία, αν και εφόσον είναι διαθέσιμος για κάτι τέτοιο.
Χρειάζεται δάσκαλος για κάτι τέτοιο?
Δεν σας κάνει μια βόλτα μας?
 

Dinospan

Μέλος
Όνομα
Ντίνος
Μοτό
Africa twin adventure sport 1100
εγώ λέω να του πούμε να μαζευτούμε όσοι έχουμε κάνει το μάθημα και θέλουμε να μας κάνει μια βόλτα - μάθημα με πιο τεχνικά κομμάτια και με μεγαλύτερη δυσκολία, αν και εφόσον είναι διαθέσιμος για κάτι τέτοιο.
Και αυτό πολύ καλή ιδέα για όσους θέλουν να διευρύνουν τις γνώσεις τους, δυστυχώς για εμένα δεν θα είναι εφικτό μιας και η εμπειρία μου στο χώμα φαντάζει μηδαμινή, πόσο μάλλον για τεχνικά κομμάτια με μεγάλη δυσκολία.
Αν γυρίσει σε τέτοιο το μάθημα, εύχομαι καλή βόλτα και να το κατα ευχαριστηθειτε
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Η βόλτα κάνει και παρά κάνει ειδικά αν είναι σαν την τελευταία που μας πήγε ο Κώστας. Απλά έχω πάντα την περιέργεια να μάθω καινούριες τεχνικές και να παρατηρώ πως περνά τεχνικά κομμάτια ένας επαγγελματίας οδηγός σαν τον Δημήτρη. Μπορεί βέβαια να μην χρειάζεται παραπάνω γνώση αλλά τριβή.
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Ναι.
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Σίγουρα θα βρείτε λάσπες, χρειάζεται το τακουνατο γιατί θα έχει απότομες ανηφόρες και κατηφόρες,με το adventure πιο πολύ ξάπλα θα είστε πάρα ορθοί νομίζω.
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Δεν γνωρίζω το επίπεδο του καθενός και ίσως κι εμείς τύχαμε στις χειρότερες συνθήκες (Βροχή και αέρα σχεδόν όλη την 1η μέρα, ήλιο με πολύ λάσπη από την προηγούμενη τη 2η μέρα) αλλά χωρίς ΕΣΤΩ 50-50 ελαστικό, θα βγεί με πόνο, δάκρυ και πολύ -ΠΟΛΥ- ιδρώτα.
 

peristeriotis

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Νάσος
Μοτό
CRF 300L 21'
Cruisym 300 20'
Δεν γνωρίζω το επίπεδο του καθενός και ίσως κι εμείς τύχαμε στις χειρότερες συνθήκες (Βροχή και αέρα σχεδόν όλη την 1η μέρα, ήλιο με πολύ λάσπη από την προηγούμενη τη 2η μέρα) αλλά χωρίς ΕΣΤΩ 50-50 ελαστικό, θα βγεί με πόνο, δάκρυ και πολύ -ΠΟΛΥ- ιδρώτα.
Και με πρόβλημα στη βαλβίδα συμπλέκτη

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Και με πρόβλημα στη βαλβίδα συμπλέκτη

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Αυτό εξυπακούεται!
Χωρίς βαλβιδα δεν πας σχολείο.
 

Agelis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Angelis
Μοτό
690 enduro R 12'
1090 adventure R 19'
Εγώ δυστυχώς δε θα μπορέσω αυτό το Σάββατο. Εν αναμονή λοιπόν για Κυριακάτικη χωμάτινη!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Υπάρχει η δυνατότητα να γίνει και μετά από 2 σκ το μάθημα.
Τον Μάρτη ξεχαστεί τον...είναι φουλ


Απαντήστε μέχρι Τετάρτη να πούμε στον δάσκαλο.
 
Top Bottom