Χωμάτινο μαθημα Δεκεμβρίου

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Θα γέμιζα και εγώ μια θέση , αλλά οι ελιές έχουν προτεραιότητα. Στο επόμενο θα είμαι και εγώ.
Spam on

Με το χωμάτινο αν γυρίζεις γύρω γύρω από την ελιά για πολλή ώρα ζαλίζονται και πέφτουν μόνες τους στα δίχτυα χωρίς κόπο....βέβαια θέλει πολλή προπόνηση γιατί το πιθανότερο είναι να πέσεις εσύ από ζαλάδα πριν από αυτές.

Spam off και σορυ δεν κρατήθηκα γιατί πονάω ακόμα από το ραβδισμα και το ανέβασμα στις ελιές για κλάδεμα κτλ.

Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Spam on

Με το χωμάτινο αν γυρίζεις γύρω γύρω από την ελιά για πολλή ώρα ζαλίζονται και πέφτουν μόνες τους στα δίχτυα χωρίς κόπο....βέβαια θέλει πολλή προπόνηση γιατί το πιθανότερο είναι να πέσεις εσύ από ζαλάδα πριν από αυτές.

Spam off και σορυ δεν κρατήθηκα γιατί πονάω ακόμα από το ραβδισμα και το ανέβασμα στις ελιές για κλάδεμα κτλ.

Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν ισχύει αυτό , να προτείνουμε στον δάσκαλο να γίνουν τα μαθήματα στο χωράφι μου.
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ μέχρι το τέλος του 22 λόγω εργασιακών υποχρεώσεων καθώς εργάζομαι και ΣΚ. Κρίμα και ήθελα πολύ να έρθω. Αν γίνει επόμενο μάθημα Φεβρουάριο - Μάρτιο του 23 θα έρθω σίγουρα.
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Εγώ είμαι μέσα, ο φίλος Μήτσος θα ξέρει μέχρι το Σάββατο γιατί για στις 26 είχε κανονίσει κάτι μαστόρια...
Θα γίνει τελικά διήμερο?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πρέπει ολοι να δώσετε μια απάντηση μέχρι το Σάββατο, για να ξέρει ο δάσκαλος το πρόγραμμα του.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Ξέρουμε οι συμμετέχοντες τι θα κάνουμε με το μάθημα γιατί με το ζόρι κρατάω το σκ ελεύθερο και έχει βγάλει ζημια το αμάξι και ζοριζουν και τα οικονομικά. Δεν βλέπω και πολύ ενθουσιασμό.
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Και ο Μήτσος ο φίλος είναι ΟΚ.
Έλα πάμε και οι υπόλοιποι να το κλείσουμε!
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Μέσα και εγώ

Εχουμε πληροφορίες για το ποια εκ των δύο ημερών θα γίνει για να προγραμματίστουμε;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συμμετοχές για 26-27

Turtle
vassat
xaotikos
Kostas rally
Φίλος χαοτικου
kuklinski

Αγόρια μαζευτείτε γιατί αυτά τα μαθήματα πρέπει να τα κάνουμε όλοι και η προσφορά του χελιωτη είναι πάρα πολυ καλή.
Τελειώνετε
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Συμμετοχές για 26-27

Turtle
vassat
xaotikos
Kostas rally
Φίλος χαοτικου
kuklinski

Αγόρια μαζευτείτε γιατί αυτά τα μαθήματα πρέπει να τα κάνουμε όλοι και η προσφορά του χελιωτη είναι πάρα πολυ καλή.
Τελειώνετε
Κώστα μέχρι πότε θα κλείσει το μάθημα του ερχόμενου ΣΚ αν θα γίνει ή όχι; Σήμερα δεν ήταν το τελικό; Με τα χίλια ζόρια κρατάω ελεύθερο το επόμενο ΣΚ.
Ρε παιδιά πείτε όσοι έχετε δηλώσει ενδιαφέρον αν μπορείτε ή όχι. Αν είναι να ζητήσουμε άλλη ημερομηνία εφόσον μπορεί ο Χελιώτης.
 

Mastoras

Μέλος
Όνομα
Thomas
Μοτό
Bmw 800 gs
Συμμετοχές για 26-27

Turtle
vassat
xaotikos
Kostas rally
Φίλος χαοτικου
kuklinski

Αγόρια μαζευτείτε γιατί αυτά τα μαθήματα πρέπει να τα κάνουμε όλοι και η προσφορά του χελιωτη είναι πάρα πολυ καλή.
Τελειώνετε
Μέσα και εγώ!!
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Κώστα, ο λόγος ακύρωσης έρχεται από την πλευρά του Χελιώτη ή είναι λόγο των συμμετοχών?
Έχεις μήπως κάποια εκτίμηση για πότε να υπολογίζουμε?
Εννοείται ευχαριστούμε για την πρωτοβουλία και τον χρόνο σου!
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Σου βάζω 3 βίντεο απο προηγούμενο μάθημα και την βόλτα που ακολούθησε για να γίνει πράξη η θεωρεία του μαθήματος



Το χτεσινό Attica Χωμtour ήταν η πρώτη μου χωμάτινη βόλτα και βγήκαν στη φόρα πολλά βασικά πράγματα που θα πρέπει να μάθω πριν επαναλάβω αντίστοιχη βόλτα.

Βλέποντας και τα βιντεάκια από προηγούμενο μάθημα είδα μόνο χωμάτινη καθοδηγούμενη διαδρομή σε χωματόδρομους και μονοπάτια.

Οπότε θα ήθελα να ρωτήσω αν το μάθημα ενδείκνυται για κάποιον που ξεκινάει από το μηδέν ή θα ήταν καλό να έχουν μαθευτεί τα απολύτως βασικά σε ατομικό επίπεδο πριν γίνει η συμμετοχή στα 2ημερα μαθήματα.

Γίνεται εκμάθηση για στήσιμο τιμονιού και πενταλ για όρθια στάση οδήγησης? Γίνεται εκμάθηση και εξάσκηση για χειρισμό της μοτοσυκλέτας σε όρθια θέση?
 
Top Bottom