Χωμάτινο μαθημα Δεκεμβρίου

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το χτεσινό Attica Χωμtour ήταν η πρώτη μου χωμάτινη βόλτα και βγήκαν στη φόρα πολλά βασικά πράγματα που θα πρέπει να μάθω πριν επαναλάβω αντίστοιχη βόλτα.

Βλέποντας και τα βιντεάκια από προηγούμενο μάθημα είδα μόνο χωμάτινη καθοδηγούμενη διαδρομή σε χωματόδρομους και μονοπάτια.

Οπότε θα ήθελα να ρωτήσω αν το μάθημα ενδείκνυται για κάποιον που ξεκινάει από το μηδέν ή θα ήταν καλό να έχουν μαθευτεί τα απολύτως βασικά σε ατομικό επίπεδο πριν γίνει η συμμετοχή στα 2ημερα μαθήματα.

Γίνεται εκμάθηση για στήσιμο τιμονιού και πενταλ για όρθια στάση οδήγησης? Γίνεται εκμάθηση και εξάσκηση για χειρισμό της μοτοσυκλέτας σε όρθια θέση?
Από το μηδέν ξεκινάς...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κώστα, ο λόγος ακύρωσης έρχεται από την πλευρά του Χελιώτη ή είναι λόγο των συμμετοχών?
Έχεις μήπως κάποια εκτίμηση για πότε να υπολογίζουμε?
Εννοείται ευχαριστούμε για την πρωτοβουλία και τον χρόνο σου!
Ο λογος είναι ότι δεν μαζευτηκατε μέχρι το Σάββατο.
Τα ΣΚ του Δημήτρη είναι όλα επαγγελματικές υποχρεώσεις και πρέπει να προγραμματίζει μια βδομάδα πριν τις υποχρεώσεις του .

Στην επόμενη ημερομηνία μην αμελησετε να δηλώσετε εγκαίρως.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Ο λογος είναι ότι δεν μαζευτηκατε μέχρι το Σάββατο.
Τα ΣΚ του Δημήτρη είναι όλα επαγγελματικές υποχρεώσεις και πρέπει να προγραμματίζει μια βδομάδα πριν τις υποχρεώσεις του .

Στην επόμενη ημερομηνία μην αμελησετε να δηλώσετε εγκαίρως.
Λογικό και εξηγησιμο. Εγώ ωστόσο λόγο δικών μου επαγγελματικών υποχρεώσεων, θα δυσκολευτω πολύ για κάποιο άλλο σκ. Οπότε λέω από τώρα να μην βασίζετε τον προγραμματισμό στην δική μου συμμετοχή. Αν όταν θα δωθεί ημερομηνία και υπάρχει χώρος μπορώ θα δηλώσω.
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Thank you Κωστα.
Ας πάμε άλλη μία μήπως μαζευτούμε για 17-18 Δεκέμβρη λοιπόν:

  1. xaotikos
  2. Φιλος μου aka Μήτσος
 
Τελευταία επεξεργασία:

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Γνωρίζουμε κόστος και ώρες μαθήματος;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Εάν γίνει όπως πριν ένα χρόνο,είναι από τις 9 μέχρι τις 4 περίπου μαζί με διαλείμματα βέβαια,όσο για το κόστος πρέπει να είχαμε δώσει 30€ δεν θυμάμαι ακριβώς,είναι τα καλύτερα χρήματα που έχω δώσει ποτέ σε ότι αφορά γενικά την μοτοσυκλέτα,όσοι έχετε σκοπό να μπείτε χώμα βουρ!!
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Έχει ανοίξει άλλο θέμα με τις συμμετοχές εδώ
 
Top Bottom