Χωματινο μαθημα level 1 Δεκεμβριου

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Καλημέρα!
Ξεκινάμε με peristeriotis.
Προέκυψε ένα θέμα - και- με το κινητό.
Τα λέμε Γρηγόρη.
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Καλημέρα παρέα!! Καλή βόλτα να έχετε σήμερα! Ευχαριστώ όλους σας για την υποστήριξη! Διάβαζα τα σχόλια και μου ανέβηκε η ψυχολογία! Να ευχαριστήσω και απο εδώ όλα τα παιδιά που με βοήθησαν εκεί και δεν το είπα χθες! Όλοι ήρθαν να δουν πως είμαι και να μου πουν έναν καλό λόγο μόλις είδαν ότι το φοβήθηκα και αυτό νομίζω πως μόνο σε έναν χώρο σαν αυτό της μοτοσικλέτας το συναντάς έτσι απλόχερα! Μεγάλο μπράβο και ευχαριστώ στον gsmaniac που το οργάνωσε και έτρεξε για όλα τα γκρουπ και έφτασε κ η σειρά μου να έχω μία πρώτη εμπειρία στο χώμα και φυσικά στον Δημήτρη και τον Αντρέα που περισσότερο το κάνουν αυτό γιατί το αγαπούν και θέλουν να μοιραστούν την γνώση τους αυτή, παρά για το όποιο άλλο κέρδος!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ξέρουμε κανένα βουλκανιζατερ ανοιχτό σημερα;Είμαι Αφίδνες στα διόδια

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Παρε οδικη για Λιοσίων 120
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
amyroukai
Ευχαριστώ πολύ Γιάννη αλλά είναι e09 πίσω
Οποτε δεν κουβαλάω εργαλεία. Ποιος θα το βγάλει
Έχω καλέσει οδική. Ευχαριστώ και πάλι

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η υπόλοιπη παρέα μάλλον τώρα περνάει πάνω από το σπίτι, βγήκαμε βόλτα με τα πόδια και αντιλαλάνε οι πλαγιές. Είσαι λίγο εκτός περπατήσιμης απόστασης
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Σήμερα όντως ήταν τέλεια.

Πολύ ευχάριστη βόλτα με ένα ευτράπελο μόνο που φαίνεται ότι όλα οκ!

Πέρα από το πρώτο κομμάτι που το ΣΚ@το μου είχε γίνει ένα με τη λάσπη, από το 40% της διαδρομής όλα πανέμορφα και διασκεδαστικά.

Χάρηκα που σας γνώρισα όλους και θα τα λέμε λογικά στα βουνά παρότι το οδηγικό στυλ του καθενός δεν ταιριάζει.

To the point η διαδικασία και οι συμβουλές του κ. Χελιώτη.

Προσωπικά πέρασα με το Tenere από μέρη που δεν πήγαινα ούτε με άρμα.

Υ. Γ. 1 θα ανεβάσω φώτο όταν μπορέσω.
Θα διορθώσω και τις χθεσινές.:p
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Γενικά το συγκεκριμένο μάθημα ήταν γνώση συμπυκνωμένη. Έχω κάνει αρκετά χωμάτινα χιλιόμετρα, αλλά τα κομμάτια που μας πήγε, αν δεν μας έδειχνε ότι γίνονται, δεν θα τα τολμούσα με παρέα. Ωστόσο τα κάναμε όλοι, ανεξάρτητα τη μηχανη και τα λάστιχα, είδαμε ότι γίνονται και χαλαρώσαμε και απολαύσαμε τη βόλτα. Τάρες δεν γίναμε, αλλά μάθαμε πολλά μέσα σε δύο μέρες.
Επίσης μάζεψα μια ώρα τούμπα σε ένα κατηφορικό κομμάτι και πέρασα πάνω από το τιμόνι. Ούτε τα μπαλέτα Μπολσόι!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μεταξυ 2ου και 4ου βιντεο εχουμε κατι? :cool::geek:
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Σήμερα το απόλαυσα όλο και το πρώτο κομμάτι και μετά την Αυλώνα.Περασαμε όλοι από κομμάτια που θα γυρνούσα πίσω και παρέα να είχα,δεν ήταν level 1 ούτε level 2 ήταν ένα μάθημα συμπυκνωμένο για την χωμάτινη οδηγηση ενος on off.Αξιζε όσο χρόνος περάσαμε χθες και σήμερα στο βουνο.Παιδια χάρηκα που σας γνώρισα όλους.Ο Μίλτος με το drz είναι εντάξει με το σκισιμο στο χέρι.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom