Χωματινο μαθημα level 1 Δεκεμβριου

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το πιο ενοχλητικό στην όλη φάση είναι ότι βλέπω σημεία που περάσαμε και μου φαίνονταν "τρελά" και τώρα είναι φάση "καλά παιδάκι μου εντελώς μλκς είσαι τι φοβόσουν" αλλά ξέρω ότι ΠΑΛΙ θα νιώθω κάπως αν πάω να περάσω :p
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Το πιο ενοχλητικό στην όλη φάση είναι ότι βλέπω σημεία που περάσαμε και μου φαίνονταν "τρελά" και τώρα είναι φάση "καλά παιδάκι μου εντελώς μλκς είσαι τι φοβόσουν" αλλά ξέρω ότι ΠΑΛΙ θα νιώθω κάπως αν πάω να περάσω :p
Εδω έρχεται το θέμα της προπόνησης. Όσο περισσότερο χρόνο είμαστε στα βουνά, κάνοντας αυτό που μάθαμε, τόσο πιο εύκολο γίνεται και ακονίζονται οι δεξιότητες μας. Όσο αυτό που πήραμε το αφήνουμε να κάθετε στο γκαράζ, θα νιώθουμε κάπως όταν θα παμε να τα κάνουμε πάλι. Και το λέω πρώτα για τον ευατό μου αυτό.
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Στα βίντεο όλα ίσωμα και βατά φαίνονται. :p
 

antonis_dov

Μέλος
Περιοχή
Δάφνη
Όνομα
Αντωνης
Μοτό
Yamaha Tenere 700 2021
Καλησπερα και απο μενα, λοιπον ταχετε πει ολα πιο πανω, το "μαθημα" ειναι τρελη εμπειρια. Ο Χελιωτης ειναι φοβερος ανθρωπος, χαρηκα που γνωρισα ολα τα παιδια και ευχαριστω για την βοηθεια που χρειαστηκα αρκετες φορες για να σηκωσω το 990...
Φωτο και βιντεο θα προσπαθησω να ανεβασω και εγω αργοτερα...
Το πιο σημαντικο που μας ειπε ο Δημητρης ειναι να κανουμε οσα θελουμε πριν γκριζαρουμε και να χαρουμε τα μηχανακια μας οσο μπορουμε... τελικα ολα πανε παντου... το ειδαμε στην πραξη, πιο πολυ ειναι θεμα θελησης και μυαλου.
Ευχαριστω και παλι για αυτην την μοναδικη εμπειρια.
 

kavadias

Μέλος
Περιοχή
there and back again
Όνομα
Τάσος
Μοτό
KTM 1290 SA '15
KTM 690 Enduro '08
KTM EXC 250 '06
σκύλος μαύρος ο Αντώνης με το 990 και τα Trailmax Mission, όπως και ολα τα παιδιά με τις χοντρές, :ok: εμείς "κλέβαμε" λίγο με τα μονοκύλινδρα :woot:

έχω (λίγες) φώτο θα τις σηκώσω σε λίγο, ο Milkos11 όλα οκ, λίγα ραμματάκια στο χέρι μόνο

πολύ ωραίο το ΣΚ, ο Χελιώτης δεν μας λυπήθηκε καθόλου, πολύ εξάσκηση συμπυκνωμένη, άντε και στις επόμενες :friendship:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Έχουμε και αυτό το βιντεο:


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Θεός Χελιώτης στο 9:00 "Έτσι μπράβο, δώσε γκάζι, μην το λυπάσαι ρε" :laugh::roflmao::roflmao:
 

MadMar

Μέλος
Όνομα
Marios
Μοτό
Suzuki V-Strom DL 650 K9
Καλά ναι κλαίω με Χελιώτη!

Πάντα έτοιμη η απάντηση! -->


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Κλάμα το βιντεάκι!!! Μπράβο παιδιά αυτά μένουν :roflmao::roflmao::roflmao:

Όλοι μας πιστεύω την έχουμε πατήσει κάποια στιγμή έτσι... (δεν λειτουργεί το PC φίλε... στην πρίζα το έβαλες;;;:hh:)
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Καλά ναι κλαίω με Χελιώτη!

Πάντα έτοιμη η απάντηση! -->


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Με τόσο συμπλέκτη που πάτησα και τόση κακουχία ήμουν σίγουρος ότι βαλβιδα σταντ ή συμπλέκτη ήταν. :p:roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συγνώμη αλλά με τόσα αχ και βαχ περισσότερο για κακοποίηση παρά για μάθημα μου φάνηκε...:)
Στα βαθιά τους έριξε ο μητσος... Και καλα έκανε.
 

Tataros

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Yamaha TT 600s
Υπάρχει στα πλάνα να ξανακανονιστει μάθημα ομαδικό με τον Χελιώτη στα σύντομα?

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom