Χωματινο μαθημα level 1 Δεκεμβριου

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Θα έρθω κι εγώ την Κυριακή για να αναπληρώσω την χαμένη μέρα εαν δεν υπάρχει πρόβλημα με τους συμμετέχοντες. Με τον Χελιώτη μίλησα κι είναι οκ.:yup:
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι και εγώ αν δημιουργηθεί άλλο γκρουπ, η αν υπάρξει κενή θέση για Δεκέμβρη.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Μπορείς να πάρεις την θέση μου. Το σκ 11-12 Δεκέμβρη θα βρίσκομαι εκτός Αθηνών.
 

peristeriotis

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Νάσος
Μοτό
CRF 300L 21'
Cruisym 300 20'
Μπορείς να πάρεις την θέση μου. Το σκ 11-12 Δεκέμβρη θα βρίσκομαι εκτός Αθηνών.
Ευχαρίστως! Κάποιος mod να με προσθέσει στη λίστα παρακαλώ. :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τελευταία επεξεργασία:

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Να ρωτήσω κάτι. Αυτή τη στιγμή έχω TKC 70 σχεδόν καινούρια πάνω στην μηχανή αλλά υπάρχει και κάβα ένα ζευγάρι Mitas E09 το οποίο είναι σε μέτρια κατάσταση από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη. Με τα TKC θα είμαι κομπλέ ή πρέπει να κάνω την αλλαγή για το μάθημα ;
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Να ρωτήσω κάτι. Αυτή τη στιγμή έχω TKC 70 σχεδόν καινούρια πάνω στην μηχανή αλλά υπάρχει και κάβα ένα ζευγάρι Mitas E09 το οποίο είναι σε μέτρια κατάσταση από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη. Με τα TKC θα είμαι κομπλέ ή πρέπει να κάνω την αλλαγή για το μάθημα ;
Εγώ με τα scorpion str ημουν μια χαρα. Τώρα αν βρέχει ή έχει βρέξει τις προηγούμενες αλλάζουν τα πράγματα
 

clear

Μέλος
Περιοχή
Παλλήνη
Όνομα
Κλέαρχος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Και εγώ τα mitas θα συστήσω.
Θα ταλαιπωρηθεί αρκετά το λάστιχο ειδικά την δεύτερη μέρα.
Όχι ότι δεν θα βγει μετά TKC70, αλλά τότε τα mitas πότε θα τα φορέσεις;
Ειδικά με λάσπες και βρεγμένο χώμα τα mitas είναι tamam
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις ! Θα κοιτάξω να αλλάξω λοιπόν !
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις ! Θα κοιτάξω να αλλάξω λοιπόν !
Σίγουρα θα είσαι πιο ασφαλής με τα mitas... ;)
Άλλαξε το αφού υπάρχει διαθέσιμο...
 

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Δεν θα καταφέρω να κατέβω αθήνα δυστυχώς όποτε δίνω τη θέση μου σε κάποιον άλλον.Συγνώμη για το μπέρδεμα (αν δημιουργείται).Αν ακούσετε ποτέ τπτ για μάθημα κεντρική ελλάδα άντε και βόρεια γράψτε ευχαριστώ πολύ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν θα καταφέρω να κατέβω αθήνα δυστυχώς όποτε δίνω τη θέση μου σε κάποιον άλλον.Συγνώμη για το μπέρδεμα (αν δημιουργείται).Αν ακούσετε ποτέ τπτ για μάθημα κεντρική ελλάδα άντε και βόρεια γράψτε ευχαριστώ πολύ.
Κάτι ψήνεται προς το Γενάρη στην περιοχή της Μαγνησίας...
 

Tenere 700

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Tenere 700
Παιδιά καλησπέρα δεν είχα δει την ημερομηνία και δεν θα μπορέσω αυτό το ΣΚ λόγω εργασίας, ζητώ συγγνώμη για την οποία αναστάτωση..
 

Tenere 700

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Tenere 700
Παιδιά καλησπέρα δεν είχα δει την ημερομηνία και δεν θα μπορέσω αυτό το ΣΚ λόγω εργασίας, ζητώ συγγνώμη για την οποία αναστάτωση..
 

zannisvel

Μέλος
Όνομα
Ζαννής
Μοτό
NC750X
Με 17αρι τροχό καλοκαίρι χωρίς λάσπες πας? Οχι για μένα για ένα φίλο από το χωριό ρωτάω.
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Προβλέπεται απ'ότι βλέπω και από τον καιρό βροχούλα και λασπουριά το Σ/Κ .. έχετε να προτείνετε ένα καλό σετ αδιάβροχων οικονομικό και δοκιμασμένο ; Επίσης έχω προβληματιστεί με το ντύσιμο με αυτό τον καιρό. Να βάλω μπουφάν ή με θώρακα jersey και αδιάβροχο θα είμαι καλύτερα θεωρώντας πως το αδιάβροχο κόβει και τον αέρα; Γενικά ιδρώνω πολύ και το σκέφτομαι με αυτό τον καιρό. Υπάρχει κάποιος άλλος με αντίστοιχες εμπειρίες ; Το μπουφάν είναι alpinestars andes V2 το οποίο δηλώνει waterproof αλλά δεν έχει τεσταριστεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αντρική βόλτα. Σάββατο είναι κυρίως συννεφιασμένος, αλλά Κυριακή δίνει πόνο, προς το παρόν τουλάχιστον.

Εγώ από πάνω θα φοράω ένα τεσσάρων εποχώνε αδιάβροχο και αδιάβροχο πάνω από το παντελόνι. Το μπουφάν έχει και εμένα μεμβράνη, αλλά δεν έχω λόγο να το μουσκεψω όλο, αφού γίνεται πιο βαρύ και κρύωνεις περισσότερο έτσι.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Top Bottom