Χωματινο μαθημα level 1 Δεκεμβριου

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εν τω μεταξύ εγώ ψηλός ακριβώς δεν είμαι, αλλά βλέπεις την δύναμη των φέικ νιουζ, μιλάμε με λοσπσι για το Λεωνίδιο και μου λέει "έλα ρε νόμιζα ότι είσαι σαν εμένα" που είναι δύο μέτρα αγόρι κυριολεκτικά.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Χτες λοιπόν βλέποντας ακόμα ένα βίντεο με ασκήσεις ισορροπίας, είδα και το πώς βγαίνει αληθινός ο φόβος μου για καπάκι σε κατηφόρα. Η άσκηση ισορροπίας στα όρια του endo είχε ενδιαφέρον.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Ταυτίστηκα με την αρχή του βίντεο..


Το παλικάρι στο βίντεο γιατί πέφτει? Ο μπροστά πέρασε αέρα από τις λάσπες αυτός έπεσε... Τι έπρεπε να κάνει για να περάσει χωρίς να πέσει?
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Γιατί έπρεπε να αποφορτίσει λίγο το μπροστνό ή και να το σηκώσει. Με την ταχύτητα που ερχόταν και με το βύθισμα στην λακκούβα σε συνδυασμό με την γλίτσα της λάσπης δίπλωσε το τιμόνι και επήλθε η τούμπα... (νομίζω... :wacky:)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Νομιζω οτι περιμενε μικροτερη αναπηδηση και οπως ηταν ορθιος, του εφυγε το αριστερο ποδι απ το πατακι.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η ίδια λακκούβα εμφανίζεται και σε άλλο βίντεο, μάλλον 800gs και στο παρά λίγο γλιτώνει, είχε βάθος που ο 19" και τα 15εκ διαδρομής δεν διαχειρίστηκαν.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Η ίδια λακκούβα εμφανίζεται και σε άλλο βίντεο, μάλλον 800gs και στο παρά λίγο γλιτώνει, είχε βάθος που ο 19" και τα 15εκ διαδρομής δεν διαχειρίστηκαν.
Αφου τα ξερεις γιατι δεν τα λες ?
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Το παλικάρι στο βίντεο γιατί πέφτει? Ο μπροστά πέρασε ΑΕΡΑ από τις λάσπες αυτός έπεσε... Τι έπρεπε να κάνει για να περάσει χωρίς να πέσει?
Αυτο
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Η ίδια λακκούβα εμφανίζεται και σε άλλο βίντεο, μάλλον 800gs και στο παρά λίγο γλιτώνει, είχε βάθος που ο 19" και τα 15εκ διαδρομής δεν διαχειρίστηκαν.
Καλα , σε εκεινο το βιντεο παραλιγο να του κοψει τον λαιμο η ζελατινα. Δεν φαινόταν πάντως τόσο βαθιά η νερολακούβα.
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Να παει με αυτοκινητο εννοεις?
:thinking:
επρεπε να περασει οπως ο αλλος,Αερα.Περνας απο πανω δεν πεφτεις μεσα.Φυσικα πρεπει νασαι και χαλαρος,αν απο φοβο γινεις σκουποξυλο επεσες.
 
Top Bottom