Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Είδα σήμερα 3 κυριούς στα πορτοκαλί (ένα 990 έπιασα) γύρω στις 16:00 στο δάσος Κρυονερίου. Και επίσης πιο μετά μια παρέα με μικρότερες μηχανές που κατέβαιναν από μια χωμάτινη κατηφόρα.
Αύριο θα δεις κι άλλους .... ;)
 

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
Ξεκίνησα χθές, μόνος, για μια "χαλαρή” χωμάτινη περιξ της Βαρυμπόμπης για το καλό του χρόνου.
Λίγο πριν το κόψω για πίσω, συναντήθηκα με 5 σύντροχους από το φόρουμ, (στην αρχή με πέρασαν για τον KLEαρχο)
Με τα πολλά γίναμε 6 (πέντε πορτοκάλι και'γω)
...............................η πιο γεμάτη βόλτα.
Το καλύτερο χωμάτινο ξεκίνημα για το '21.
Zanny και οι υπόλοιποι (δεν ξέρω τα ψευδώνυμά σας στο φόρουμ), απλά ευχαριστώ και ελπίζω να ξαναβγούμε στο μέλλον.
Καλή χρονιά σε όλους


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Νίκο κι εγώ χάρηκα, ήσουν απίθανος με το KLE σου, πολλά μπράβο κι εδώ.
Ενημέρωσα και το σχετικό θέμα με τη διαδρομή:

Ξεκίνησα χθές, μόνος, για μια "χαλαρή” χωμάτινη περιξ της Βαρυμπόμπης για το καλό του χρόνου.
Λίγο πριν το κόψω για πίσω, συναντήθηκα με 5 σύντροχους από το φόρουμ, (στην αρχή με πέρασαν για τον KLEαρχο)
Με τα πολλά γίναμε 6 (πέντε πορτοκάλι και'γω)
...............................η πιο γεμάτη βόλτα.
Το καλύτερο χωμάτινο ξεκίνημα για το '21.
Zanny και οι υπόλοιποι (δεν ξέρω τα ψευδώνυμά σας στο φόρουμ), απλά ευχαριστώ και ελπίζω να ξαναβγούμε στο μέλλον.
Καλή χρονιά σε όλους

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Μπράβο Νίκο. Άξιος.:like:

(στην αρχή με πέρασαν για τον KLEαρχο)
Έχει βγάλει πλέον όνομα ο ...KLEαρχος.:happy::roflmao:

Πάντως σκέφτομαι να αφήσω και πάλι μούσι για να μοιάζουμε ακόμα πιο πολύ!:woot:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Γκαντεμόβολτα η σημερινή όπως κάθε φορά η 1η του χρόνου.

Ευτυχώς τρίτωσε το κακό και εύχομαι να με αφήσει ήσυχο.

1. Ξεγυρισμένο τουμπίδι, μου πετάχτηκε ξαφνικά ένα δέντρο σε μονοπάτι, πάτησα πολύ μπροστινό φρένο, έκανα Έντο και έφυγα με τη μούρη κάτω. Το δέντρο πάντως το απέφυγα. Πονάνε λίγο τα 2 μικρά δάχτυλα στο δεξί πόδι, ψιλολόγια.

2. Σε ένα ρέμα με χώθηκε ένα λεπτό κλαδι στο αριστερό ρουθούνι αρκετά μέσα. Γεμισα αίματα αλλά ευτυχώς σταμάτησε και συνεχίσαμε. Πονάει η λίγο η μύτη.

3. Κερασάκι στην τούρτα μια πρόκα τεράστια στο πίσω λάστιχο. Ευτυχώς ήμουν κοντά στο σπίτι.

Πετύχαμε σε ένα πιστάκι ένα φίλο με ένα κλασσικό Gagiva 500 δίχρονο του 1985 που το έβγαλαν λίγο να δουλέψει.

Πέρα από αυτά κάναμε 140 km enduro, σε πολύ ωραία κομμάτια και γρήγορο Ρυθμό


Μέρφυ τον παίρνεις...


Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
είχες την μύτη έξω από την μάσκα, τα λένε οι υπεύθυνοι ότι παραμονεύουν κίνδυνοι, ακούς, δεν ακούς...
περαστικά σου!
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Κρίμα. Εύχομαι περαστικά και όλα τα απρόοπτα της χρονιάς να βγήκαν σε αυτή τη βόλτα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Εντουρο χωρίς τούμπες είναι φαΐ χωρίς αλατοπίπερο αρκεί να συνεχίζεις. Εγώ Κώστα μέτρησα 4 στην τελευταία του χρόνου...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Μωρέ το ξέρω και έχω φάει πολλές αλλά κάποιες είναι ξεχωριστές, είναι από αυτές που σου μένουν.

Εεε η χθεσινή ήταν ξεχωριστή θα έλεγα. :brr:
 
Top Bottom