Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250

Postman

Head of Neuroscience, Psychology & Medicine
Περιοχή
Alpha Centauri
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Africa Twin 1100
Αυριο πρωί 9:30 θα είμαι στο σημείο που ειπαμε παραπάνω, αν έρθει κανένας τέτοια ώρα ας το γράψει να ξέρω να περιμένω!!! :ok::ok:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αυριο πρωί 9:30 θα είμαι στο σημείο που ειπαμε παραπάνω, αν έρθει κανένας τέτοια ώρα ας το γράψει να ξέρω να περιμένω!!! :ok::ok:
09:30 θα ειμαι κι εγω
 

Postman

Head of Neuroscience, Psychology & Medicine
Περιοχή
Alpha Centauri
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Africa Twin 1100
Ωραια η βολτα μας, με αρκετό κόσμο η Πάρνηθα θέλει προσοχή, και με την ζέστη να αρχίζει να δείχνει τα δόντια της!!! Χαρηκα που τα ειπαμε, τα λέμε στις επόμενες!! :ok::ok::ok::ok:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Μπορεί να ακούγεται περίεργο, αλλά μέχρι τώρα δεν είχα μπει σε αυτό το πιστάκι. Είναι αρκετά μεγάλο με πολλές διαδρομές και σαμαράκια/αλματάκια που περνιούνται κι από μεγάλα μηχανάκια.
Ωραία ήταν σήμερα, χάρηκα που τα είπαμε και Λευτέρη ευχαριστούμε για την πλοήγηση. :ok:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Σουπερ ηταν παιδες. Ωραια η βολτουλα αλλα και τα πιστακια για βελτιωση τεχνικης.




ευχαριστουμε Hawk_46 για την ποληγηση ελπιζω να μην σας βγαλαμε πολυ εκτος της πορειας σας εμεις με τις χοντρες και να το ευχαριστηθηκατε κι εσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Χαρηκα που τα ειπαμε σημερα. Όντως θελει περισσότερη προσοχη για τους ποδηλατες κυριως.
Μπραβο σε ολους και ιδιαιτερα στον Δημητρη που ηταν με ασφαλτινα λαστιχα και στον Λαμπρο που ηρθε κατευθειαν απ τη δουλεια. :ok:
Η διαδρομη ηταν κοινη, αλλα 4-5 εξτρα παρακαμψεις θα τις καναμε αν ειμασταν μονο μικρα. Η παρεα μετραει.
Οσο οι purodouroi το ''μελετανε'', εμεις θα βολταρουμε!! :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χαρηκα που τα ειπαμε σημερα. Όντως θελει περισσότερη προσοχη για τους ποδηλατες κυριως.
Μπραβο σε ολους και ιδιαιτερα στον Δημητρη που ηταν με ασφαλτινα λαστιχα και στον Λαμπρο που ηρθε κατευθειαν απ τη δουλεια. :ok:
Η διαδρομη ηταν κοινη, αλλα 4-5 εξτρα παρακαμψεις θα τις καναμε αν ειμασταν μονο μικρα. Η παρεα μετραει.
Οσο οι purodouroi το ''μελετανε'', εμεις θα βολταρουμε!! :D
Παμε την αλλη στα χωματα του Μαθο.....να μας δειξετε τι μαθατε:p

http://www.advride.gr/threads/Χώμ-α-sweet-home-mathosalas-speaking-3-4-5-Ιουνίου-16.5440/
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
Και εγώ σκεφτόμουν να κάνω τα πρώτα βήματα στο χώμα με την χοντρή σιγά σιγά. Αν κανονιστεί κάτι νορμαλ και ήρεμο (εφόσον δεν έχω ξαναπατησει χώμα με τόσα κυβικά) μέσα και εγω!
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Αν ερθει και καποιος που ξερει τα κατατοπια μια χαρα θα περασουμε. Εχει πολλη ζεστη, αλλα σκ ειμαι ελευθερος αν κανονιστει βολτα
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αν ερθει και καποιος που ξερει τα κατατοπια μια χαρα θα περασουμε. Εχει πολλη ζεστη, αλλα σκ ειμαι ελευθερος αν κανονιστει βολτα
Σαββατο πρωι θα ειμαι Βαρυμπομπη
Αν κανονιστει κατι, πηγαινουμε παρεα
Και κανονιζουμε ανάλογα και την διαδρομη.
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Σαββατο πρωι θα ειμαι Βαρυμπομπη
Αν κανονιστει κατι, πηγαινουμε παρεα
Και κανονιζουμε ανάλογα και την διαδρομη.
Προβλεπονται 40αρια, αλλα εγω εστω και για καφε (και για να δω αυτα τα πιστακια) ερχομαι. Γραψε σημειο συναντησης και ωρα να ξερει οποιος θελει να ακολουθησει. Θα ερθω σιγουρα, αλλα τελευταια στιγμη θα αποφασισω αν θα ερθω για προπονηση η για βολτα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Στο ιδιο σημειο, στην γεφυρα της Βαρυμπομπης Σαββατο 6 Αυγουστου 09:30 ;)
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Αν μπορείτε πολύ πιο νωρίς κατά της 07:30 !!!!!
Θερμοπληξία θα πάθετε. ...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αν μπορείτε πολύ πιο νωρίς κατά της 07:30 !!!!!
Θερμοπληξία θα πάθετε. ...
Λεει οτι δεν θα περασει τους 25 βαθμους.
Η μιση διαδρομη παντως ειναι υπο σκια!!
 
Top Bottom