Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Καλημέρα σε όλους.
Αύριο το πρωί γύρω στις οκτώ θα βρίσκομαι στο σημείο που έχω βάλει στον χάρτη με σκοπό να περιπλανηθώ στους γύρω χωματόδρομους οι οποίοι γνωρίζω ότι είναι καλά πατημένοι. Δεν έχω καμία πορεία, κανένα σχέδιο. Σκοπεύω να το κάνω για καμία ώρα σαν μια πρώτη επαφή και μετά επιστροφή. Όποιος το ψήνει να ταλαιπωρηθεί μαζί μου , ευπρόσδεκτος!


Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημέρα σε όλους.
Αύριο το πρωί γύρω στις οκτώ θα βρίσκομαι στο σημείο που έχω βάλει στον χάρτη με σκοπό να περιπλανηθώ στους γύρω χωματόδρομους οι οποίοι γνωρίζω ότι είναι καλά πατημένοι. Δεν έχω καμία πορεία, κανένα σχέδιο. Σκοπεύω να το κάνω για καμία ώρα σαν μια πρώτη επαφή και μετά επιστροφή. Όποιος το ψήνει να ταλαιπωρηθεί μαζί μου , ευπρόσδεκτος!


Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραίες πορτάδες αυτές, ότι πρέπει για χαλαρές καταστάσεις. Απλά πρόσεχε γιατί παίζει κόσμος γενικά, ποδήλατα, πεζοπόροι κτλ.
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Ωραίες πορτάδες αυτές, ότι πρέπει για χαλαρές καταστάσεις. Απλά πρόσεχε γιατί παίζει κόσμος γενικά, ποδήλατα, πεζοπόροι κτλ.
Ώντας άσχετος, εκ των πραγμάτων θα πάω χαλαρά.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Πολλά τα συμπεράσματα σήμερα. Πολύ κούραση αλλά πραγματικά άλλη φάση!
Οι κατηφόρες δύσκολες όπως και οι στροφές, οι ανηφόρες όλα τα λεφτά!
Το διάβασμα του δρόμου από πριν σου δίνει αυτοπεποίθηση και πλεονέκτημα για την συνέχεια της πορείας.
Το μηχανάκι αν και δεν φοράει ανάλογα λάστιχα (tourance next) το ένιωθα πολύ καλά πηγαίνοντας συντηρητικά πάντα! Αν αυτή η βόλτα γίνεται τακτικά, θεωρώ πως θα βελτιωθώ αρκετά.


Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μπραβο Γιωργη!
Καλη αρχη ;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σκεφτομαι να ανεβω αυριο που δεν δουλευω
Παντως γλυστραει.
Δεν εκανε τιποτα η βροχουλα της Πεμπτης
 

andreas.kris

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
R 1200 GS ADVENTURE
Πολλά τα συμπεράσματα σήμερα. Πολύ κούραση αλλά πραγματικά άλλη φάση!
Οι κατηφόρες δύσκολες όπως και οι στροφές, οι ανηφόρες όλα τα λεφτά!
Το διάβασμα του δρόμου από πριν σου δίνει αυτοπεποίθηση και πλεονέκτημα για την συνέχεια της πορείας.
Το μηχανάκι αν και δεν φοράει ανάλογα λάστιχα (tourance next) το ένιωθα πολύ καλά πηγαίνοντας συντηρητικά πάντα! Αν αυτή η βόλτα γίνεται τακτικά, θεωρώ πως θα βελτιωθώ αρκετά.


Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βαλε χωματινα λαστιχα και θα δεις πως μπορει να κουμπωσει ενα μηχανακι με το χωμα...

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom