Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Για να μην τις χαλασουν την εκαναν αναποδα!! :ok:
Την επομενη θελω stop-start στο 1:38
Ποικιλο δεν εχω παει ποτέ. Δεν εχει καμια σκιερη διαδρομη?
 

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Υπόψιν πως αν δεν πηδάτε τα άλματα, χαλάτε τις ράμπες απογείωσης.

Δεν το γράφω για να σας την πω, αλλά για να είστε προετοιμασμένοι γιατί μπορεί να σας την πέσουν τίποτα καλόπαιδα που συντηρούν με δικά τους χρήματα την πίστα ΜΧ.
Δεν μπορώ να καταλάβω πως χαλάει μια ράμπα όταν αφήνεις απλά να ρολάρει η μηχανή πάνω της χωρίς γκάζι?
Δεν γκαζώσαμε πουθενά παραπάνω ούτε και στην ανάβαση έτσι ώστε να χαλάσουμε το μονοπάτι της πίστας σκάβοντας με τις ρόδες μας.
Αν ακόμα και με το ρολάρισμα δημιουργούμε πρόβλημα, Ο.Κ.
Δέχομαι ότι το να χρησιμοποιώ κάτι το οποίο άλλος έχει φτιάξει και συντηρεί θέλει προσοχή και σεβασμό. Αλλά πραγματικά δεν είχαμε ούτε έχουμε τέτοιο σκοπό.
 

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Για να μην τις χαλασουν την εκαναν αναποδα!! :ok:
Την επομενη θελω stop-start στο 1:38
Ποικιλο δεν εχω παει ποτέ. Δεν εχει καμια σκιερη διαδρομη?
Έχει σε πολλά σημεία. Ειδικά αν μπεις από Σκαραμαγκά. Αλλά και πάνω από την πίστα στην κορυφή του.
Αν κάνεις ένα κόπο και δεις τα προηγούμενα μου βίντεο από το Ποικίλο θα δεις αρκετά σκιερά σημεία.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Δεν μπορώ να καταλάβω πως χαλάει μια ράμπα όταν αφήνεις απλά να ρολάρει η μηχανή πάνω της χωρίς γκάζι?
Δεν γκαζώσαμε πουθενά παραπάνω ούτε και στην ανάβαση έτσι ώστε να χαλάσουμε το μονοπάτι της πίστας σκάβοντας με τις ρόδες μας.
Αν ακόμα και με το ρολάρισμα δημιουργούμε πρόβλημα, Ο.Κ.
Δέχομαι ότι το να χρησιμοποιώ κάτι το οποίο άλλος έχει φτιάξει και συντηρεί θέλει προσοχή και σεβασμό. Αλλά πραγματικά δεν είχαμε ούτε έχουμε τέτοιο σκοπό.

Δεν την ξέρω την συγκεκριμένη πίστα, δεν έχω πάει ποτέ. Στον Υμηττό όμως παλιότερα (δεν ξέρω πια τι γίνεται δεν πάω) είχε γίνει θέμα πολλές φορές με τσαμπουκαδες κτλ.

Στο έγραψα και πιο πάνω φιλικά σαν συμβουλή, αν βρείτε κόσμο κόψτε πρώτα κατάσταση και μετά μπείτε να κάνετε την "προπονησή σας".
Αν έχει άλματα φτιαγμένα με μηχάνημα ή στο χέρι με τσαμπες κτλ, χαλάνε αν δεν τα πηδάς σωστά ακόμα και με ελαφρύ εντουράκι, πόσο μάλλον με τα μεγάλα ον οφ. Χαλάει η μύτη στο τελείωμα.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Δεν την ξέρω την συγκεκριμένη πίστα, δεν έχω πάει ποτέ. Στον Υμηττό όμως παλιότερα (δεν ξέρω πια τι γίνεται δεν πάω) είχε γίνει θέμα πολλές φορές με τσαμπουκαδες κτλ.

Στο έγραψα και πιο πάνω φιλικά σαν συμβουλή, αν βρείτε κόσμο κόψτε πρώτα κατάσταση και μετά μπείτε να κάνετε την "προπονησή σας".
Αν έχει άλματα φτιαγμένα με μηχάνημα ή στο χέρι με τσαμπες κτλ, χαλάνε αν δεν τα πηδάς σωστά ακόμα και με ελαφρύ εντουράκι, πόσο μάλλον με τα μεγάλα ον οφ. Χαλάει η μύτη στο τελείωμα.
Τα αλματα ειναι φτιαγμενα με μηχανηματα και επειδη εχει τυχει να κανω μια περιοδο εκει, δεν υπαρχει περιπτωση να μην γινει παρατηρηση αν τους δουν μεσα.

Oπως επισης και με atv.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Βρεχει ή κανουν πουλακια τα ματια μου απ την λαχταρα για βουνο?
:thinking:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αυριο 11:00 - 14:00 θα γυριζω στο Παρνηθοχωρι
Οποιος τρελος....
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Για δώσε ίνφος μήπως και πάρω μερικές 7,5Α και...
Θα μπω απο πιστακια.
Ρυθμος συμφωνα με τον τελευταιο βαρυτερο (οχι την σκουπα)
 

ALEX1250

Μέλος
Όνομα
αλεξης
Μοτό
yamaha wr250r 2009. T700
Προλαβαινω να δηλωσω συμμετοχη; τι ωρα λετε και που ειναι το σημειο συναντησης;
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πήρα καλοκαιρινό μπουφάν για την ζέστη.
Δεν προλαβαίνω να ...ξηλώσω τα προβολάκια όμως!
Γιατι να τα βγαλεις?
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Προλαβαινω να δηλωσω συμμετοχη; τι ωρα λετε και που ειναι το σημειο συναντησης;
Οποιος ξερει να ερθει στον μπλε κυκλο, κατα της 11:15 - 11:30
Αλλιως να πουμε 11:00 στον κοκκινο.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Top Bottom